Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי maxxis או continental

T-G
שימו לב! השרשור הזה בן 3985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שצריך אליה תשובה דחוף הציעו לי 4 צמיגים חדשים גודל 195/60/15 88H של maxxis דגם mpi1 או של continental .

עכשיו מה עדיף שניהם אותו מחיר תמליצו לי כל המבינים בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה נוטים לחשוב שמקסיס זה צמיגים סיניים.

אז תיקון קל, מדובר בצמיגים תוצרת טיוואן שמקבלים ביקורות לא רעות בתור צמיגי שטח וצמיגים לרכבי עבודה.

בצמיגי כביש הם מקבלים ביקורת פחות טובה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונטיננטל זה תאגיד צמיגים ענק ונחשב מהמובילים בשוק.

מקסיס זה צמיג טיווני מאוד בינוני באיכותו, לפי מה שידוע לי שום יצרן רכב לא משתמש בו כהרכבה ראשונה וזה כבר אומר הרבה .

נראה לי מוזר שהציאו לך אותם באותו מחיר, תבדוק את תאריך היצור של הקונטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם קונטי צמיג טוב מאוד, ואכן הוא עדיף על המקסיס, אלא אם מדובר בדגם לא מוצלח או צמיגים ישנים,

אבל חולק עליך לגבי המקסיס. לי היו בעבר מקסיס, שהחליפו מישלין, והם היו טובים מאוד, ולא בהבדל גדול

מהמישלין. והם לא עברו חיים קלים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונטיננטל זה תאגיד צמיגים ענק ונחשב מהמובילים בשוק.

מקסיס זה צמיג טיווני מאוד בינוני באיכותו, לפי מה שידוע לי שום יצרן רכב לא משתמש בו כהרכבה ראשונה וזה כבר אומר הרבה .

נראה לי מוזר שהציאו לך אותם באותו מחיר, תבדוק את תאריך היצור של הקונטי

סתם לידע כללי, MG350 מגיעה עם צמיגי מקסיס.

כל הצמיגים שהם הרכבה ראשונה טובים? קומהו הוא ספק OEM של יונדאי ושברולט והצמיג הזה זוכה לציונים נמוכים באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי, MG350 מגיעה עם צמיגי מקסיס.

כל הצמיגים שהם הרכבה ראשונה טובים? קומהו הוא ספק OEM של יונדאי ושברולט והצמיג הזה זוכה לציונים נמוכים באירופה.

אני לא יודע על מה אתה מדבר... כל היונדאי הפרטיות החדשות נמכרות עם hankook מהסדרה הירוקה. קומהו כמו הנקוק הוא יצרן צמיגים דרום קוריאני (לא טיוואני), ומשיטוט קצר בגוגל הוא קיבל ציונים סבירים.

וכן בהחלט ניתן להגיד שיצרן מעדיף למסור ללקוח רכב, כשהו נועל צמיג טוב, איכותי ובעל שם. האם ראית מתישהו רכב חדש עם צמיג סיני? אני לא. אבל לפי מה שאתה אומר יש רכב סיני שנועל מקסיס, בשבילי זה לא אומר כלום על איכות הצמיג.

תראה, אף אחד לא אומר שמקסיס זה צמיג רע, אמרתי שהוא בנוני. לפי בעלי נסיון פה עם הצמיג הנ"ל נאמר גם שהוא צמיג טוב.

לעניות דעתי, להוסיף 50 ש"ח לצמיג בעל שם מוכר וטוב בשוק, יהיה בהחלט שווה את ההשקעה, אך כשמוצע לאדון צמיג של קונטיננטל באותו מחיר, למה להסתכן וללכת על מה שיש ויכוח ולא ללכת על מה שכבר הוכיח את עצמו? (בהנחה שאין פה קטש)

דרך אגב: מקסיס מייצרים צמיגים למגוון רחב של כלים, בתחום הרכבים הם עדיין לא הספיקו לצבור לעצמם מוניטין בהשוואה למתחרות, אך בתחום האופניים (אופני הרים בעיקר) הצמיגים שלהם נחשבים למעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I25 וגם IX35 ושברולט קרוז מגיעות עם צמיגים של קומהו.

דוקא כן היו רכבים שהגיעו עם סינים, סוזוקי אלטו הגיעה עם צמיגי ovation ורק בשנה האחרונה הם החליפו לפאלקן (צמיג יותר טוב שמדורג כבינוני-טוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי, להוסיף 50 ש"ח לצמיג בעל שם מוכר וטוב בשוק, יהיה בהחלט שווה את ההשקעה, אך כשמוצע לאדון צמיג של קונטיננטל באותו מחיר, למה להסתכן וללכת על מה שיש ויכוח ולא ללכת על מה שכבר הוכיח את עצמו? (בהנחה שאין פה קטש)

מסכים בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שללכת על הקונטיננטל אין בכלל שאלה. זה כמו המשפט של פעם " מה אתה משווה מרצדס לסובארו"

בכל מקרה תבדוק שהצמיגים טריים - זה ממש חשוב!

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...