Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"חווית" רכישה מג'ימשופ (לתשומת לב meguiras israel)

שימו לב! השרשור הזה בן 3976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנהלים יקרים פוסט קשור באופן ישיר לפורום דיטיילינג אני מקווה שלא תעבירו או תמחקו אותו.

טוב אז זהו הסיפור:

ב 22-4 הזמנתי 4 גלונים של חומרים (באתר נכתב שאם מזמינים מעל 400 ש'ח יש משלוח אקספרס של 72 שעות)

בהערות ביקשתי שיפנו אליי ברגע שהם שולחים את ההזמנה.

יום למחרת פונה אליי נציגה ומודיעה לי שהחבילה נשלחת בהמשך אותו יום.

(אגב באותו היום הזמנתי גם מVIX כך שהייתה לי אינדיקציה לזמנים)

מגיע יום חמישי שעבר (החבילה מVIX כבר יומיים אצלי) ואני פונה אל אותה נציגה ושואל למה המשלוח עדיין לא הגיע

לאחר בדיקה מתברר שהחבילה יצאה אך חזרה כי גלון אחד נשפך אצל חברת השילוח.. אוקיי אז למה אתם לא מודיעים לי??

לשאלתי מתי ייצא המשלוח הבא,היא ענתה שעוד באותו יום או לכל המאוחר ביום שישי! ושהחבילה תהיה אצלי ביום א' או ב' (אתמול או היום)

היום אני פונה שוב לאותה גברת נכבדה ושואל מה עם המשלוח שלי והיא טוענת שהחבילה יצאה ביום חמישי ומפנה אותי לחברת השילוח עם מספר משלוח...בחברת השילוח טוענים שהחבילה בכלל לא נאספה מהם (מתברר שג'ים שופ יכולים להוציא מספרי משלוח עוד כשהחבילה אצלם)

אני מתקשר שוב לאותה נציגה ומספר לה את מה ששמעתי__היא שוב בודקת (עכשיו עם המחסנאי)

ואומרת "אהה כן הם החזירו ואז היה חסר לנו חומר מסוים,והיום הוא מגיע והיום אנחנו נשלח"

(שוב למה אתם לא מודיעים ללקוח??)

כרגע ההבטחה שלה שהמשלוח יהיה אצלי עד סוף השבוע..

כמובן שאין שום פיצוי על כל הטרטורים ועל הזמן האבוד ועל היחס המזלזל...

אז אני מתנצל אם הטעיתי בהתחלה מישהו כשאמרתי שהשירות השתפר! כי הוא ממש לא!

ועכשיו אני במלכוד 22,כי מצד אחד הם זולים מצד שני הם מוציאים לך את הנשמה עד שתקבל את הסחורה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ג'ים שןפ זה אחד המקומות המוזרים ביותר, אני בכלל לא מבין איך הם עובדים, יש להם חנות במקום אחד ומחסן במקום אחר, יום אחד רציתי לקנות פלסטלינה בדחיפות (לאותו היום) בבוקר התקשרתי אליהם לבדוק אם יש להם במלאי, הנציגה חזרה אלי ואמרה לי שיש, אז שאלתי אותה איפה הם יושבים ושאני יבוא לקחת (אני מחיפה) היא אמרה לי להזמין באינטרנט ולבוא לקחת ממקום אחר, כמובן שבאינטרנט אין אפשרות של איסוף עצמי, התקשרתי שוב ואמרתי לה , היא אמרה לי לא משנה תזמין אני יוריד לך את המחיר של המשלוח, מרוצה הלכתי למחשב והתחלתי להזמין, רציתי לשלם במזומן, באינטרנט אין אפשרות כזאת התקשרתי שוב ושאלתי התשובה הייתה שאם אני רוצה לשלם במזומן אני צריך לבוא לחנות שלהם שנמצאת ברחוב נורדואו אני חושב ואז לרדת למחסן לשהם שנמצא במקום אחר, בסוף שילמתי באשראי והלכתי לקחת מהמחסן, שהגעתי למחסן לא מצאתי אותו, הייתי צריך לשאול את בעלי העסקים ברחוב איפה זה נמצא הרוב ל יודעו חוץ מאחד, הוא הצביע על דלת רב בריח ואמר זה שם, נכנסתי וראיתי דלפק, הרבה כלי עבודה מפוזרים וכמה מתקני כושר מפורקים ומפורקים למחצה, לאחר שהמתנתי דקות ארוכות (כי הבחור דיבר בטלפון והעובדים שלו לא יכולו לענות על השאלה שלי) שאלתי אותו אם פה זה ג'ים שופ, אמרו לי שכן וביקשתי את ההזמנה שלי (שהנציגה אמרה לי שאני יכול לבוא לקחת) הוא שלח את העובדים שלו ללכת לחפש (שאני ביקשתי מהעובד שהיה שם הוא אמר לי שהוא לא יודע מכלום לדבר עם זה שמדבר בטלפון) אחרי עוד כמה דקות קיבלתי את הפלסטלינה.

אומנם אני קיבלתי את המוצר שרציתי עוד באותו היום אבל הייתי צריך לעשות הרבה טלפונים ולחכות הרבה זמן, רצית בשעה 12 כבר להתחיל לעבוד על הרכב, רק בשעה 15 התחלתי (היו לי עוד דברים לעשות אבל זה עקב אותי מאוד).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי מהם ולא היית מרוצה, אומנם דיי מזמן כשהם עוד היו חדשים לגמרי בעסק של meguiras.

אני גם לא הייתי מרוצה, לא ידעו מימינם או משמאלם, חוסר תיאום בין הנציגים, משלוח שיוצא מאוחר ומגיע מאוחר למרות שמבטיחים אחרת.

היה גם עניין עם חיוב מעבר למה שסוכם וזוכיתי לבסוף לאחר מספר לא קטן של טלפונים.

קיצר אני קונה מVIX או אוטוסטור בלבד! אם לא אז איביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכו עוד קצת,היבואן אמר בפורום שיהיה להם אתר יעודי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שגם אני הסתייגתי מלקנות מהם לאור חוויות המשתמשים בפורום.

מה שכן דירבן אותי לקנות מהם זה הנציג של מג'ס שטען לשיפור ניכר.

ומעבר לכך המחיר.. נכון גם אני מאוד רוצה לקנות מVIX

אבל אין להם את כל מה שאני צריך לא בכמות (גלונים) ולא במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מהם ואין לי טענות.

באתי ל"חנות" (מסדרון מאוד קטן שיושבים בו שלושה אנשים בשורה צמודים אחד לשני עם מחשבים) שלהם בנורדאו שילמתי במזומן אחרי עשר דקות כבר הייתי "במחסן" ( מזבלת חלקי חילוף אלקטרונים) אחרי כמה דקות של חיפושים העובד מצא את מה שהזמנתי.

כול הסיפור מקסימום חצי שעה.

תשימו לב שאצלהם יותר שווה לקנות ואקס בבקבוקים קטנים מאשר גדולים מבחינת יחס שקל\נפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מהם ואין לי טענות.

באתי ל"חנות" (מסדרון מאוד קטן שיושבים בו שלושה אנשים בשורה צמודים אחד לשני עם מחשבים) שלהם בנורדאו שילמתי במזומן אחרי עשר דקות כבר הייתי "במחסן" ( מזבלת חלקי חילוף אלקטרונים) אחרי כמה דקות של חיפושים העובד מצא את מה שהזמנתי.

כול הסיפור מקסימום חצי שעה.

תשימו לב שאצלהם יותר שווה לקנות ואקס בבקבוקים קטנים מאשר גדולים מבחינת יחס שקל\נפח.

בדיוק,האמת שאין להם אפילו שלט ולקח לי הרבה זמן עד שמצאתי אותם .

וגם השיטה של המחסן לכוד וחנות לכוד רק מכבידה על הקונים

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות שם באמת גרוע, הזמנתי מוצר הגיע אלי אחרי שבוע וחצי כאילו שלחו את זה מסין..

בכל אופן זה ממש מוזר, סניפים במרכז מחסן בצפון והכל מבולגן הם לא יודעים בכלל להתנהל מול לקוחות

אני לא קונה יותר משם.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה להם פעם נציג פה בפורום.

חבל שנעלם כ"כ מהר, יש לי לא מעט דברים שרציתי לקנות מהם בעבר, אבל בגלל הביקורות נמנעתי וחיכיתי שמישהו אחר ירים את הכפפה

אז את המג'ס שלי קניתי לבסוף באוטוסטור.

חבל שרק בג'ים שופ ניתן למצוא גלונים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

אתר המכירות ג'ימשופ הינו אתר עצמאי שאינו קשור ל- Meguiar's Israel.

במקרים של בעיות במתן שירות פנו אלינו ישירות למספרי הטלפונים המפורסמים ואנו נטפל בבעיה שנוצרה ונדאג אף לפצות את הלקוח במידת הצורך.

בנוסף דאגנו לפתוח נקודות מכירה ואתרי אינטרנט נוספים על מנת לעזור ולשפר את השירות.

נשמח לעמוד לשרותיכם בכל עת וצורך.

משה ורונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מגימשופ גם , קיבלתי את ההזמנה שלי גם אחרי שבוע והיה מוצר אחד חסר , הייתי צריך לשלוח להם בפקס הוכחה לאמת שהמוצר חסר ושישארו לשלוח חדש, הם אמרו שיחזרו אלי ולא חזרו .

רק אחרי שבוע התקשרתי מיוזמתי והם באמת שלחו ורק לפני כמה ימים הגיע המוצר החסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל מה שאתם מתארים נכון פשוט תפסיקו לקנות באתר של gymshop, אל תתפתו למחיר שלפעמים זול בכמה שקלים ובכך תחסכו לעצמכם הרבה עצבים. בשלב מסויים מישהו שם למעלה יבין שישנה בעיה חמורה בהתנהלות של החברה ועד אז שיתבשלו עם הסחורה שלהם.

מסקנות שלי אודות החברה.

1. הם לא מבינים דבר וחצי דבר בתחום טיפוח הרכב, אל תעזו להתייעץ עימם על כלום! אם ברור לכם מה אתם מחפשים ובא לכם לנסות את מזלכם לכו על זה, במידה ולא ברור לכם תתייעצו כאן בפורום ולא מולם. הנציגים שלהם שככל הנראה הם בכלל לא שלהם אלא של חברה חיצונית שמספקת להם שירותי מענה בשעות הערב פשוט לא יודעים כלום.

תבקשו מהם גלייז ימליצו לכם על ספרי דיטיילינג.

2. מי שבנה להם את האתר/ים ( http://www.grandshop.co.il | http://gymshop.co.il ), עשה עבודה גרועה, חווית המשתמש שם נוראית, הכל copy/paste מהאתר של מגיוורס העולמי, ללא רווחים במקומות הנכונים, צבעים גרועים.

3. מציגים סרטונים בשפות זרות

שאלוהים יודע מה נאמר שם.

4. מהתקנון שלהם

"תנאי אספקה:

1.אספקת המוצר תתבצע בהתאם להנחיות המופיעות בדף המוצר שנצפה ובמידה ולא צוינו בדף (שזה מה שמתרחש לרוב מבדיקה אקראית של 3 מוצרים שונים), זמן האספקה הינו בין 3 ימי עסקים ועד 60 ימי עסקים, בהתאם למלאי הקיים בחברה."

דוגמא מתקנון של חברה אחרת בארץ שמוכרת מוצרים דומים

"1. כל המסירות בקנייה באינטרנט או בטלפון יתבצעו בשירותי משלוח חיצוניים וזמן ההספקה לכל המאוחר יהיה 14 ימים. על הלקוח להבין שלעיתים יתכנו עיקובים ולכן 14 ימים האספקה אינם בגדר התחייבות. מוצרים יעודיים לרכב מסיום לעיתים אינם זמינים במלאי ולכן זמן ההמתנה גדל."

ואם כבר מתעכבים במשלוח שלכם ולא נותנים לכם מענה פשוט תבטלו את ההזמנה ותקבלו את הכסף חזרה (לדעתי תשלמו 5% מסכום העסקה)

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בתור חיפאי כבר חשבתי על שירות שאני יאסוף את החבילות מג'ים שופ וישלח לכול הארץ, ככה אני אולי ארוויח כמה שקלים אבל תכלס זה לא משתלם לא לי ולא לכם.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...