Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגנה על הטמבון הקדמי והאחורי

richrach
שימו לב! השרשור הזה בן 3986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי לאחרונה מכות החניה של השכנים גרמו לצבע הטמבון להתחיל להתקלף

רציתי להתייעץ עם בעלי הניסיון כאן.. מה עדיף מדבקה שקופה של 3m או bumper shox?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורה וו גרירה :twisted: ומקדימה מגן חזירים :evil:

סתם.. גם אני חשבתי איך להגן על הרכב מפני סריטות אך זו לדעתי משימה בלתי אפשרית. במיוחד בחברה "הכי אכפתית" שאנו חיים בה. אני חושב שה BUMPER SHOX נחמד אך הילדים יורידו לך אותו אחרי יומיים ואתה תחזור לשאול שוב..

בהצלחה :)

עריכה: תראה מה מצאתי,

נראה לי שזה פתרון טוב, פחות מושך עין מה SHOX

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הכי טוב זה וו גרירה וחזיר מקדימה , אגב וו גרירה אתה יכול להרכיב , אבל בקשר לחזיר זה כבר יצא בחוק אסור להרכיב אותו מכיוון שהוא לא בטיחותי מפני תאונת אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להכנס בתור משקיע למי שימציא סטארט אפ שיתן מכת זרם בגוף לכל אלה שעושים רוורס עד שהם דוחפים את הרכב שחונה אחריהים, כל נגיעה זרם..

קורה בעיקר לנהגים שנוהגים על רכבים עם מדבקות על הכנף האחורית..(ליסינג):evil:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לפתח מצלמה מאחורה,ומקדימה, שברגע שמתקבלת מכה,היא מצלמת למשך נגיד 30 שניות, וכך ניתן יהיה לראות את הרכב ואת מספר הרכב כולל תיעוד של הגורם הפוגע.

יכול להיות סטארטאפ מצויין ולדעתי ילך יפה מאד בשוק, יש מספיק אנשים שחשוב להם הרכב וכל יום שיוצאים אל הרכב מתפללים שאין מכות או שריטות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לפתח מצלמה מאחורה,ומקדימה, שברגע שמתקבלת מכה,היא מצלמת למשך נגיד 30 שניות, וכך ניתן יהיה לראות את הרכב ואת מספר הרכב כולל תיעוד של הגורם הפוגע.

יכול להיות סטארטאפ מצויין ולדעתי ילך יפה מאד בשוק, יש מספיק אנשים שחשוב להם הרכב וכל יום שיוצאים אל הרכב מתפללים שאין מכות או שריטות...

גאוני

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, נראה מעניין וזול.

הרכב שלי כבר הגיע עם שני פלסטיקים כאלה בצידי הטמבון הקדמי, לא ממש מצליחים להתמודד עם הפגיעות.

מעניין אם יציל את הטמבון, זה נראה דומה למה שכבר קיים אצלי

מאחורה וו גרירה :twisted: ומקדימה מגן חזירים :evil:

סתם.. גם אני חשבתי איך להגן על הרכב מפני סריטות אך זו לדעתי משימה בלתי אפשרית. במיוחד בחברה "הכי אכפתית" שאנו חיים בה. אני חושב שה BUMPER SHOX נחמד אך הילדים יורידו לך אותו אחרי יומיים ואתה תחזור לשאול שוב..

בהצלחה :)

עריכה: תראה מה מצאתי,

נראה לי שזה פתרון טוב, פחות מושך עין מה SHOX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש אפשרות להחליף את הלוחית רישוי המלבנית ללוחית בגודל של לוחיות אמריקאיות.

מצאתי את זה, גם יכול להוות פתרון נחמד

http://www.4bumpers.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...