Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט צביעת טאסות לפונטו ספייס

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עודף זמן ואהבה מרובה ליפיפיה שלי העלה את הרעיון לצבוע את הטאסות..

אז מה היה לנו : 2 בקבוקי ספריי צבע ( 12 שקל לאחד) סקוטש ופנטסטיק לנקיון הטאסות , נייר אפס לשיוף אחיד של הטאסה וכמה שעות של עבודה :)

אז אני ייתן לתמונות לדבר בעד עצמן 8)

2012-12-30 14.55.03.jpg

2012-12-30 15.29.03.jpg

2012-12-30 15.34.46.jpg

2012-12-30 15.46.07.jpg

2012-12-30 16.15.59.jpg

2012-12-30 16.36.44.jpg

2013-01-03 15.58.54.jpg

2012-12-30 15.40.15.jpg

חי את הסיבוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שעות של עבודה ?

בכל מקרה - הצביעה יצאה יפה מאוד, היית יכול ב80 - 100 שקל לקנות טאסות חדשות ועם צורה יותר יפה, וגם בעניין הצבע אני לא ממש אהבתי אבל זה כבר עניין ששל טעעם ואם אתה אהבת אז תהנה אחי ותתחדש.

ואם אתה יכול להסביר למה צריך להשים את הרכב על ג'ק כדי להוציא ולהחזיר את הטאסות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שעות של עבודה ?

בכל מקרה - הצביעה יצאה יפה מאוד, היית יכול ב80 - 100 שקל לקנות טאסות חדשות ועם צורה יותר יפה, וגם בעניין הצבע אני לא ממש אהבתי אבל זה כבר עניין ששל טעעם ואם אתה אהבת אז תהנה אחי ותתחדש

שעות עבודה יצא בסביבות 3 ככה, כי צבעתי 3 שכבות ובין שכבה לשכבה צריך חצי שעה לייבוש.

ובינינו, מה עדיף -אוכל מוכן או אוכל ביתי ?

והמבין יבין :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לפרק את הטאסה המקורית בספייס יש צורך לפרק את 4 ברגי הנעילה, אבל זה עדיין לא נותן סיבה להרים את הרכב על ג'ק, מה הקטע באמת?

כמה דברים, דבר ראשון, אני לא יודע כמה הצבע שקנית עמיד לחום, ונפלט הרבה חום באיזור, כמה הוא יהיה עמיד בשטיפות שיפשופים כו', ולמה לא סיימת עם לכה?

דבר שני, התוצאה סבירה, רואים קצת חוסר אחידות, אבל זה סביר לעבודה ביתית, בטח ובטח עם גוון צבע כזה, מה שלא אהבתי, זה שעדיין רואים את הג'אנט המלוכלך מאחורה וזה הורס הכל, למה לא עשית משהו בנידון?

דבר שלישי, בחירת צבע מזעזעת ביותר, אומנם על טעם ועל ריח אבל בכל זאת, לא מתאים לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני ממש אהבתי!

שילוב צבעים מעניין, נראה לי פשוט שהצבע הזה נראה יותר טוב במציאות ושהתמונות עושות לו עוול.

בכל אופן, אפור עם נגיעות כתום זה מדליק!

כיף לראות אנשים שנותנים נגיעות אישיות לרכב שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי תמוה לעשות פרוייקט צביעה על טאסות ובחירת הצבע קצת מוזרה לטעמי.

אבל על טעם וריח אין מה להתווכח, אם זה מה שעושה לך את זה - תתחדש ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לפרק את הטאסה המקורית בספייס יש צורך לפרק את 4 ברגי הנעילה, אבל זה עדיין לא נותן סיבה להרים את הרכב על ג'ק, מה הקטע באמת?

למיטב ידיעתי אם הוא יפתח את ארבעת הברגים ויוציא את הטסה בלי להרים את האוטו הגלגל יכול לקבל עיוות ולא ישב טוב (בגלל שיש הרבה משקל על האוטו בלי הברגים שמחזיקים את הגלגל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדק מי שאמר שהתמונות עושות עוול, במציאות זה נראה הרבה יותר טוב.

בקשר לברגים-לא אוהב להיכנס לספקות ולכן העליתי על ג'ק

בקשר לצבע- אני אישית ממש אוהב אותו ( צבעתי גם כמה חלקים בתוך האוטו) השילוב לדעתי פצצה ! (חוצמיזה שהכתום הוא יותר בהיר ממה שהוא נראה פה )

בקשר ללכה - הספריי נראה לי מספיק הוא עבר שטיפות , חום , גשם כל מיני מרעין בישין אחרים-והחזיק יופי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שהשתמשת בפריימר, האם הצבע מיועד לצביעת פלסטיק? לפי המחיר אני מהמר שלא.

אם כך, לא נראה לי שהצבע יחזיק מעמד עוד הרבה זמן.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את הצבע! השילוב בין צבע הרכב לטסות מעניין מאוד. תתחדש!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם !!! :-D :-D :-D

אכן הצבע לא פרמייר, אבל הוא מיועד לצביעת פלסטיק.

ותתפלא ( אילו אני לא האמנתי) אבל הוא מחזיק יופי ועבר את כל החורף מתחילתו ועד סופו..(והיה חורף איכותי השנה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שהעלית לפורום..:wink:

ראיתי את האוטו עם הטאסות הצבועות ואכן התמונות עושות עוול

נראה טוב במציאות! משתלב יפה עם הצבע של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...