Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תערוכת ז'נבה

אופיר
שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע באיזה תאריך(חודש) נערכת התערוכה, ואיפה קונים כרטיסים לתערוכה הגדולה בעולם???

התערוכה הגדולה בעולם?

LOL.. הצחקת אותי!

ג'נבה ממש לא תערוכה גדולה..

פרנקפורט נחשבת לתערוכה הגדולה בעולם.

אחריה יש את פריז ודטרויט

אח"כ את יפן

ובדרך עוד כמה מקומות

ואי-שם, בין הגדולות, לקטנות (אוטומוטור) נמצאת לה ג'נבה.

אמנם היא בין המפורסמות, אך היא ממש לא הגדולה מכולן.

מייחסים לה חשיבות גדולה כי היא הכי סמוכה לתאריך יציאת דגמי המודל הבא..

בכל מקרה, היא מתרחשת בחודש מרץ, כרטיסים קונים בקופות של התערוכה.

אתר התערוכה:

http://www.salon-auto.ch/en

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני לא יודע עד כמה היא גדולה, אבל היא בהחלט יותר גדולה ממה שיש בארץ.

אני הייתי בשנת 2001 בתערוכה, לקח לי יומיים לכסות את כל התערוכה, כרטיס ליום אחד עלה לי 15 פרנק שיווצרי [היורו לא השתלט עליהם], לינה - אני גרתי אצל דודים שלי בפרבר של ג'נבה, אבל אם אתה מתכוון לנסוע, אז נראה לי שלינה בבית מלון זה קצת [הרבה] יקר.

אגב התערוכה עצמה, נמצאת לא רחוק מהשדה תעופה. ובהחלט יש מה לראות שם, מצלמה דיגטלית עם 2 כרטיסי זכרון, חובה!

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לך יומיים לכסות את ג'נבה? למה?

זאת אמנם תערוכה יותר גדולה מהתערוכה בארץ.. אבל ב4-5 שעות אתה מכסה את כל התערוכה הזו.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אמנם תערוכה יותר גדולה מהתערוכה בארץ.. אבל ב4-5 שעות אתה מכסה את כל התערוכה הזו.

אולי אם אתה לא ממש מתרכז במכוניות, בקושי מצלם ובקושי יושב ברכבים (ולא נתקע ביום עמוס) אז זה כך. אבל אם רוצים להפיק תועלת מהתערוכה אזי רצוי לשהות שם כיומיים-שלושה (הדבר ששורף הכי הרבה זמן בתערוכה זה צילום ואם אתם לא בקטע של לצלם רכבים אתם תחסכו המוווווון זמן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני נכה, יש לי בעיה ברגליים, ובאותו הזמן הייתי אחרי שיקום של שנתיים.

דבר שני, אחרי שאתה מגיע מתערוכה מהארץ, קשה לך לפספס את זה, במיוחד כשיש לך את הזמן לכך [ומה זה כבר 15 פרנק - קצת יותר מ-40 שקל,בזמנו] אני בנוסף גם חובב מירוצים, ולראות ולחקור כל מכונית ומכונית זו חוויה בפני עצמה [במיוחד אחרי שראיתי איך בונים אוטו למירוצים בארץ - ראלי]. באותה תערוכה היו הרבה מכוניות שנחשפו [ב.מ.וו סידרה 7,פורשה קאררה GT בדיוק הוצגה שם אחרי תערוכת פריז,יגואר X טייפ ועוד] ושוב אני חוזר, כל זה לפני שלוש וחצי שנים.

זה לא כמו ללכת לתערוכת "אוטומוטור" ,הגודל של התערוכה בארץ שוות ערך אולי להאנגר אחד שם, ושם יש חמישה.

באותו הזמן לא הייתי חשוף לאינטרנט כמו היום, ותאמין לי שיש שם מלא מכוניות שאין בארץ [רק על בוגאטי ויירון התעכבתי אולי שעתיים]. וזה עוד מבלי לדבר על נערות פירלי. בקיצור, מתחיל לצאת לי ריר מהפה, ובסוף אני אשתכנע ואטוס שוב.. אני מפסיק פה.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...