Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה של העיריה

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 7900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

לפני חודשיים בערך, אני יוצא מהעבודה לכיוון המכונית - ואני :shock: .

אחרי שהתאוששתי מה - :shock2: הבנתי שבטוב זה לא ייגמר.

היא לא היתה שם !!!

בדקתי אם ישנם סימני זכוכיות על הכביש, ולא היו, הגעתי ל-2 מסקנות.

או שגנבו אותה בלי שסבלה הרבה ונשארה שלמה, או שנגררה.

בדקתי טוב, וראיתי שהמקום בו חנתה, הוא בין אדום לבן לבין כחול לבן, והתחלתי לקוות שהיא באמת נגררה.

לא ידעתי מה עדיף לה, האם להגנב ע"י בני זו&^)ת, או להגרר ברחבי העיר כשהיא מתנדנת, עם הדש בורד, מצד לצד על גבי גרר.

מייד לקחתי מונית לדולפינריום.

נכנסתי בריצה פנימה, והיא לא היתה שם.

אחרי שהתאוששתי, דיברתי עם השומר במקום, הוא שאל היכן החניתי, והסביר שמשם גוררים לחניון רידינג.

מייד לקחתי מונית לרידינג.

נכנסתי בריצה פנימה, והיא היתה שם.

אחרי שבדקתי אותה מכל הכיוונים, ניגשתי לאחראי החניון.

הוא מסר לי דו"ח על סך 70 ש"ח מטעם העיריה, ותשלום של 250 ש"ח עבור ההסעה המפנקת שלה לרידינג.

את דו"ח הגרירה חייבים לשלם מייד כדי לשחרר את הרכב (אפשר בכרטיס, עד 5 תשלומים ללא ריבית).

את דו"ח החניה, משלמים בבנק הדואר - תוך 90 יום.

אם כבר קראתם עד פה, אז לפחות תענו לי על שאלה:

האם עלי לחכות שיגיע בדואר דו"ח מהעיריה ע"ס 70 ש"ח, ורק אז לשלמו, או שבעצם לא יגיע דו"ח בדואר, כי ברור שקיבלתי אותו בחניון הגרירה ?!.

תודה למשיבים ושנה טובה לכולם (כבר מותר לברך).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית אמור לקבל במעמד התשלום על הגרירה גם דו"ח על סך 70 ש"ח מטעם העיריה, אם לא קיבלת זה לא אומר שאתה פטור מתשלום אבל לא נראה לי שזה יגיע אליך בדואר אלא אולי אחרי כפל קנס.

אני בעיקרון לא משלם דוחות חניה לעירית ת"א (לשאר הערים אני כן משלם) מתוך עיקרון, הם מוצצי דם, הם נתנו לי לפני שנתיים בהיותי חייל לילה אחרי לילה שני דוחות על סך 360 ש"ח (חניה על מדרכת דיזנגוף הרחבה לפני שיפוץ הרחוב) ועל זה גבו ממני פעמיים 180 ש"ח על הגרירות!!

סה"כ 900 ש"ח הוצאות ב-24 שעות!! בשביל חייל שהרוויח 450 ש"ח בפוקס בחודש זה המון!!!

מיותר לציין שאת ברירית הקנס לא שילמתי אלא רק על הגרירה כדי לשחרר את האוטו שהוחזק כבר ערובה.

רזי, לא ידעתי שגוררים מרחוב התניא בת"א....אני צריך להתחיל להזהר שם??

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש סיפור הקוזק הנגזל...

אני מבין שאתה,קספר, לא תכעס על הולכי רגל שיחסמו את הנתיב שלך בכביש...

כי אתה חונה על התחום שלהם, פעמיים, (כי סיפרת שהיו שתי גרירות). אתה חושב שהפקח, שרואה אותך חונה על מדרכה (זה לא חצי כחול לבן כמו שרז סיפר..זה כל האוטו על המדרכה..), יברר מי הוא הנהג, האם הוא חייל מסכן, כמה הוא מרוויח וכו וכו?

אם אתה לא מוכן לגשת לחניון ולשלם או לחנות קצת יותר רחוק על כחול לבן, עם או בלי כרטיס, אלא בנונשלנטיות לפלוש לתחום הולכי הרגל ולחנות הכי הכי קרוב לבית הקפה (אני משער...), אז תתכבד ותשא בתוצאות.

רק אל תיילל שעושקים אותך על כך שאתה עושק את זכויות הולכי הרגל...

בני, נכנס למיקלט כי תיכף ירדו עלי במהומת אלוהים...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תיילל שעושקים אותך על כך שאתה עושק את זכויות הולכי הרגל...
אני מסכים עם בני, כמי שחווה את התלאות ההליכה הביתה בתל אביב לפעמים, אני דיי מצדיק גרירת מכוניות שחונות על המדרכה ומפריעות להולכי רגל, פעם יצא לי לפגוש איזה אישה מבוגרת עם הנכד שלה מנסה לתמרן על המדרכה עם העגלה של הילד, זה לא נעים תאמין לי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגר במרכז ת"א, זה נכון שצריך לגרור את כל אלה שמפריעים

לתנועה/להולכי הרגל. לצערי מה שהם עושים בד"כ זה לגרור את מי שנוח ולא את מי שצריך(מזכיר לכם מישהו?).

ככה המדרכות נשארות חסומות ולעומת זאת בעלי רכבים שלא ממש בטוח שחנייתם היוותה מפגע לציבור מתמודדים עם עוגמת הנפש של גרירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאדון הספל ואדון שלומי לא טורחים לקרוא לעומק ולהבין מה שהם קראו.

בכוונה ציינתי שהחניה היתה על מדרכת רחוב דיזנגוף לפני השיפוצים.

בני...אני לא יודע איפה אתה נוהג להסתובב ואני לא יודע כמה הזיכרון שלך טוב אבל אני יודע ששלומי גר בקירבת הרחוב הנ"ל והוא בטח זוכר את רוחב המדרכה שהיתה שם לפני השיפוצים. למען שאר קוראי הפורום שקראו את הביקורת שהעברתם עלי מדובר (לפחות אז...) במדרכה ברוחב של כביש עם שני נתיבי נסיעה ככה שאפילו שתי מכוניות יכול לעמוד עליו במקביל מבלי להפריע להעברת 3 עגלות תינוק במקביל להן עם רוחב המדרכה שנותר.

דרך אגב בני...תאמין לי שחיפשתי מקום חניה (כחול לבן/חניון) ולא היה, גם לא ב-1 בלילה, בטווח של 10 דקות הליכה מהמקום אליו רציתי להגיע.....מההודעה שלך אפשר להבין שפשוט הגעתי לרחוב וישר "הלכתי" על הפיתרון הקל,המדרכה.

עוד משהו לבני, ציינתי את עניין היותי חייל כאחתמהסיבות למה לא שילמתי על הדו"ח אז לעירית ת"א. תאמין לי שאני יודע שלפקח אין מושג מי הוא בעל הרכב שהוא נותן לו דו"ח ומה מצבו הכלכלי.

יום טוב.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה כספר? קצת ביקורת...

אני חושב שמדברים כאן יותר על העקרון של חניה על מדרכות, ולא עליך ספציפית(לפחות אני ושלומי). שמע, יש מקומות שבהם אין דרך אחרת וחונים עם חצי רכב על המדרכה, וגם אז יש מקרים רבים שזה מפריע להולכי הרגל. נכון זה ממש לא נעים, אבל אין כ"כ מה לעשות.

כמו שכתבתי, לצערי, הגוררים עושים מה שנוח, ולא מה שצריך, וגוררים מכוניות שלאו דווקא מפריעות, בעוד שאלה שבאמת מפריעים נשארים במקומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש לי בעיה כשהיא באה לא במקום ולא לאחר קריאה יסודית והבנה של העובדות.

בהודעה שלי לא התייחסתי למה שאתה כתבת כי לא היה לי ביקורת על זה, בני ושלומי כתבו תגובת ביקורת (שלומי רק תמך) אישית כלפי כי שמי מוזכר בהודעה של בני (שוב, שלומי רק תמך).

למען האמת אני לא חושב שזה המקום להודעות האישיות האלו, אבל אם העבירו עלי ביקורת בפומבי, אני עונה בפומבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם יש ביקורת :!:

למה אתה חונה על מדרכה :?::?::?:

אתה לא מבין שזה גורם לכוחות פיתול על הדשבורד שלך שגם ככה לא יותר מדי עמיד :?:

קצת התחשבות :!:

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד הגיע :lol:

סתם, זה היה לפני שנתיים, אז היתה לי 205 עם דש בורד שלם ועמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל ביקורת בפומבי. ואני הבנתי טוב טוב מה שכתבת. אבל אם "רק" אתה תחנה אז כולם יחנו ולכן טוב עושים הפקחים שמונעים עלייה על מדרכה גם כשהיא רחבה "כמו כביש דו מסלולי".

ואדון קספר, אני מכיר את ת"א טוב מאד. אני פשוט כמעט ולא נכנס לשם עם רכב.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד עוד לא ענה לרז על השאלה,מלבד "קספר" שניסה אך טעה.

אז רז, כל דו"ח חניה בין אם הוא נמסר ביד או הושם אחר כבוד על שמשת הרכב,חובת הרשות המקומית להמציא לך,כלומר לשלוח לך דו"ח בדואר-רשום.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני דברים בלבד במשותף ביני ובין כספר.

1. לשנינו אותו רכב.

2. שנינו גרים בהרצליה.

שני הבדלים מהותיים:

1. אני גבוה.

2. אני לעולם לא אחנה על מדרכה, גם מסיבות עקרונית, וגם בגלל שהרכב נמוך ולא יצליח לטפס עליה.

אני תמיד מחנה רק בכחול לבן, ובמקרה הנ"ל חרגתי מהרגלי וחניתי במקום בו הכחול-לבן פוגש את האדום-לבן.

הדו"ח מגיע לי, אני לא מנסה להציג עצמי כצדיק, רק עניין אותי האם על העיריה לשלוח לי אותו בדואר, למרות שהוא נמסר לי ביד בחניון הגרירה.

תודה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רזי, כפרה עליך!! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע אלי לא מזמן דו"ח מעיריית רמת גן על מיצובישי סופר לנסר שהיתה לי פעם

הד"וח הגיע בתוספת טריפל קנס ונשלח ממשרד עורכי דין שאיימו בתביעה....

יש לציין שהם נזכרו אחרי איזה 3 שנים בערך....

אייל, שמחכה לעוד איזה 3 דו"חות של עיריית נתניה....

אגב מסקנה נוספת: בת"א עדיף לשלם כסף לחניון ולגמור עם זה

מאשר להתחיל לחפש את האוטו ב-4 לפנות בוקר.

מבוסס על סיפור אמיתי.... :lol:

והכי עדיף : לנסוע עם חבר לת"א ואז הכאב ראש שלו.... :evil:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...