Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט דיטיילינג מעניין ומקורי במיוחד+תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 4019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את התמונות הבאות לקוח שלח לנו לאחר שחווה דעתו על המוצרים בהם השתמש, ולמען האמת אני בעצמי (דין) ליוויתי את אותו לקוח עוד בשלב ההתלבטויות, הוא שלח תמונות של האופנוע שלו, ואני סייעתי בבחירת מוצרים מתאימים והדרכה בנוגע לתהליך.

כששלח לי מייל והודיע שהשתמש במוצרים ושהוא מאוד מרוצה, ביקשתי בנימוס לראות תמונות אם ישנן, כדי להתלהב מהתוצאה יחד איתו.

כשהוא שלח את סט התמונות של הקסדה, צחקתי בלי סוף והופתעתי מזה שהוא לקח הכל צעד אחד קדימה, סיים עם האופנוע ועבר לקסדה.

הסיפור הוא שהוא עבר 2 התהפכויות קלות עם האופנוע, והמיכל דלק התמלא שפשופים, וגם הקסדה חטפה מפה ומשם, לכן לקח את המכונה Portel Cable ואת המוצרים, ופשוט עבר גם עליה :lol:

אגב, התמונה הסופית משתתפת באתגר החודש שלנו.

התהליך הוא:

1. נקיון כללי עם Go Green שפירק את כל המעופפים שנדבקו לקסדה, והכין את השטח לפוליש.

2. פוליש V34

3. פוליש V36

4. 2 שכבות של אוטם צבע JetSeal109

אלו התוצאות, על פי סדר העבודה:

36307579.JPG

61061384.jpg

15215836.jpg

שריטות ושפשופים למיניהם:

24868260.jpg

61132484.jpg

ולאחר הפוליש:

20261199.jpg

75845135.jpg

ולאחר יישום Jet Seal109

85265287.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה.

תגיד לי בבקשה אם אנחנו מדברים פה על מוצרי הפוליש שלכם, איזה סדרה דומה ל 105 של מגווירס? ה v32?

חיפשתי קצת השוואות וביוטיוב ראיתי שה 34 לא מוריד כמו ה 105 אבל על ה 32 לא ראיתי שום אינפורמציה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה.

תגיד לי בבקשה אם אנחנו מדברים פה על מוצרי הפוליש שלכם, איזה סדרה דומה ל 105 של מגווירס? ה v32?

חיפשתי קצת השוואות וביוטיוב ראיתי שה 34 לא מוריד כמו ה 105 אבל על ה 32 לא ראיתי שום אינפורמציה.

תודה מראש.

אם לומר בכנות, מעולם לא ניסיתי ולא עבדתי עם 105 של מגייורס, כך שאין לי למה להשוות מלבד קריאה ברשת פה ושם, בדיוק כמוך.

כן אוכל להגיד לך ככה:

V32 זה קומפאונד מאוד חזק, מהחזקים ביותר שתמצא, וכנראה שאחריו תהיה חייב לסיים עם פיניש עדין יותר כמו 36.

לגבי ה V34, הוא גם קומפאונד חזק מאוד, אני לא יודע מה ניסו להוריד ביוטיוב שלא ירד, אבל עם פד מתאים ניתן להוריד איתו את רוב הנק' הבעייתיות.

V36 הוא כבר פוליש, עדין יותר מה34, אבל עדיין קשוח מספיק כדי לתפקד כפוליש חד שלבי, המון משתמשים בוחרים בו בלבד ומאוד מרוצים מהתוצאה, לא צריכים לעבור עם פיניש אחריו, ולעבודות סטנדרטיות הוא יספק תוצאה מושלמת בשלב אחד.

v38 הוא כבר הסיסי שבחבורה, לפיניש עדין במיוחד, לא יתאים כחד שלבי אלא להסרת swirls והגברת ברק בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...