Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקדח קצף של קרצר לא עושה קצף

שימו לב! השרשור הזה בן 4019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אז בשעה טובה קיבלתי היום את החבילה,

Karcher K2.425 + מיכל סבון להקצפה עם ווסת (0.6 ליטר) גם של קרצר.

פתחתי את החבילה,

קודם כל המכשיר בגודל של מיקרוגל, קליל ביותר.

ההרכבה הייתה פשוטה, כמו לגו, ולא צריך להיות פרופסור בשביל להרכיב אותה.

חיברתי לחשמל, מים, כל שאר החיבורים, והפעלתי את המכשיר.

המכשיר מוציא לחץ טוב, מספק בשביל לשטוף מכוניות וכדומה.

שטפתי קצת את הגלגל, וחיברתי את המיכל סבון,

שמתי קצת שמפו Mr. Pink (קצת רק בשביל הניסיון), אבל משום הוא הוציא רק מים, יכול להיות שגם סבון אבל אם כן אז ממש קצת (כמובן שהבורר היה על מקסימום סבון).

אז חשבתי שאולי צריך לשים במיכל הקצפה גם קצת מים, אז הוספתי מים, ועדיין שום שוני.

אחרי כמה דקות, באמת התחיל לצאת סבון, אבל הסבון ישר נזל לריצפה, לא נשאר על האוטו.

אך אני גורם לסבון להגיע לרמה כזאת,

http://www.youtube.com/watch?v=_SS66yCEtwQ

כמה דברים שיכולים להיות הגורמים:

1. לא מילאתי עד הסוף את המיכל סבון

2. הוספתי קצת מים למיכל סבון

3. בהתחלה המים לא היו פתוחים עד הסוף, לאחר מכן ניסיתי עם מים פתוחים ועדיין לא הוציא סבון.

דרך אגב,

כל שטיפה הולך בקבוק של Mr. Pink ?

תודה לעוזרים.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ריכוז הסבון יותר גבוה ?

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון שפרסמת Chemical Guys משתמשים בדילול ביחס של 1:4000

תראה מה הם כותבים בפירוט על הסרטון:

MR. PINK is super concentrated for a 1:4000 dilution ratio. This means you only have to add 1oz of MR. PINK to a 5-gallon bucket to achieve a perfectly clean surfac
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאנחנו לא מבינים אחד את השני,

יש לי אקדח קצף, שמתי בו רק שמפו, המכונה אמורה להקציף את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונה הזאת, עם האקדח קצף הזה בדיוק, שמים ממש ממש מעט מהmr pink שאני גם משתמש בו במכונה, אצלי יוצא כמות קצף מטורפת, ועם שליש מהmr pink עשיתי 4 רכבים ועוד החזרתי לבקבוק קצת ממה שנשאר במיכל הקצפה.

שים לב לווסת הקצפה שעל המיכל, צריך לשחק איתו קצת לפעמים, בכול מקרה תוודא שהוא על המקסימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת רק שמפו במיכל של האקדח ?

בקושי יצא לי קצף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, תודה על העזרה,

אני יתן למיכל ולאקדח להתייבש קצת,

ואני אנסה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...