Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצה לגבי הצמיגים

yigal_26
שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למסקנה (שאושרה גם ע"י בוחן במכון רישוי) שאחרי 4 שנים הגיעה הזמן להחליף צמיגים בVW בורה שלי. היו לי פירלי 205/55 R16 שהתייבשו.

על איזו חברה אתם יכולים להמליץ? הקריטריונים שלי הם:

אני לא מחפש מציגים "top class", אני צריך צמיגים עם יחס מחיר/איכות נורמלי, לא צמיגים כדי "לטוס" עליהם במהירויות מעל 120, אלא צמיגים למשפחתית שיביאו את המשפחה שלי מנקודה א' לנקודה ב' בשקט ובטחון. אני מתכוון בעון שנה - שנה וחצי למכור את הרכב, אזי אני לא רוצה להשקיע בצמיג שיחזיק עוד 4 שנים, אך גם לא רוצה לצאת "מניאק" עם הקונה הפוטנציאלי.

נ.ב. אם מישהו יכול גם להמליץ על מקום לקנות בו צמיגים באזור חיפה, אשמח מאוד.

תודה,

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה דנן - כל צמיג מבית טוב במחיר הזול ביותר יתאים לך ולרכבך.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על בית העסק "צמיגי בזק בע"מ" על השלט כתוב "אליאנס" בציק פוסט כביש השרות אחרי הרמזור מיד ימינה ואחרי זה מיד שמאלה.קודם כל יש לו את כל הדגמים,המחירים שלו הם הזולים בארץ.לפני שבוע סרקתי את השוק לצמיגים GOODYEAR 225/60/R16 כולם ביקשו בין 900 ל1000 ש"ח.הוא ביקש בלי טובות 740 ש"ח כולל הרכבה.

אבל לדעתי צמיגים וברקסים לא מתפשרים בגלל הבטיחות.אני ממליץ שכל ה-4 צמיגים יהיו אותו סוג ודגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על בית העסק "צמיגי בזק בע"מ" על השלט כתוב "אליאנס" בציק פוסט כביש השרות אחרי הרמזור מיד ימינה ואחרי זה מיד שמאלה.קודם כל יש לו את כל הדגמים,המחירים שלו הם הזולים בארץ.לפני שבוע סרקתי את השוק לצמיגים GOODYEAR 225/60/R16 כולם ביקשו בין 900 ל1000 ש"ח.הוא ביקש בלי טובות 740 ש"ח כולל הרכבה.

אבל לדעתי צמיגים וברקסים לא מתפשרים בגלל הבטיחות.אני ממליץ שכל ה-4 צמיגים יהיו אותו סוג ודגם.

באיזה עיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב גם אני באותו המצב שלך

אני הצלחתי להשיג ב 500 ש"ח Dunlop 205/55 R16

אבל נראה לי שאפשר להשיג יותר זול

אולי אם ניקנה ביחד נשיג מחיר יותר זול :-D

גם אני מהצפון

שלך לי את המיספר פלפון שלך בפרטי

אם אני ימצא מחיר טוב אני יגיד לך וגם אתה לי :-)

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי האופציות הטובות ביותר מבחינת יחס איכות \עלות הם

toyo proxes tpt ש"ח 1200 לרביעיה

yokohama v500 שח 100 לרביעיה

כמובן בהתאם לקריטריונים שהוצגו

אגב הצק פוסט זה בחיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקר שעשיתי מצאתי ב"צמיגי בזק"(תודה על ההמלצה) רביעיה של Good Year ב-2040 ש"ח, במקומות אחרים במחיר שכזה הציעו לי Kumho או Sava. ניסיתי לבדוק לגבי Yokohama, אך במידה שאני מחפש לא מצאתי, גם ב "אוטו דיפו" היה להם רק Typhoon בגודל כזה.

אזי מה דעתכם להמשיך או לחדול וללכת על Good Year?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...