Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A6 2008 או אאודי A4 2009

lyaniv
שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שוב.

ההחלטה איזה רכב לרכוש מתגבשת.

ואלו המועמדים הסופיים בתקציב שלי.

יש לי מכר שיש לו את האודי A6 דגם LUXERY 2.4 והוא רוצה למכור. אבל אני קצת מפחד מה A6.

מהתצרוכת דלק, מלהתקע אתו כשארצה למכור.

ה A4 2009 באה כבר עם מנוע חדיש יותר אני חושב. 1.8 טורבו או 2.

משהו מכיר את העובדות על הרכבים האלו ויכול להמליץ לי איזה לקחת ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא זקוק לגודל של הA6, תלך על הA4

גם יותר נוח לתמרון וגם לא פחות רכב בסופו של דבר, אחד הדברים שאני מאוד אוהב באאודי זה שהחל מהרכב הכי קטן שלהם אתה מקבל תחושה טובה מאוד של פינוק, באמת מרגישים אצלם שמדובר בחטיבת יוקרה של קונצרן גרמני.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי לוקח את הA4 עם מנוע 1.8T או אפילו 2.0T אם תמצא.

הA6 עם 2.4 אמנם לא איטית, אך ביצועים זה לא הצד החזק שלה..

בתאוצה מהמקום האוטו מרגיש אנמי משהו, גם אם אני לא טועה בA4 בשנים האלה כבר התחילו לשדך לה תיבת DSG במקום הגיר הרציף.

Audi A6 3.0TDI quattro - Because you don't need high revs whan driving up hill

Volvo 850 2.5GLT (MY 1994) - SOLD

VW Passat 1.8T(MY 2000) - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם שני הרכבים, הa6 מרגישה איכותית יותר. זה מתבטא בשיוט, במרחב הפנימי, במושבים, בבידוד רעשים.

אמנם בתאוצות מהמקום ה a4 תהיה יותא .

זריזה אבל ה2.4 לא פראייר בכלל

בשני הרכבים התייבה היא רציפה ומכונה מולטיטרוניק.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...