Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרטל ווקס אייס- עזרה לווקס לרכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוחחתי עם חנות בשם אוטוסטור הם המליצו לי להשתמש בווקס הנ"ל - אני אמור לקבל ביום רביעי הקרוב סיאט איביזה חדשה בצבע לבן, האם הווקס הזה מספיק טוב ? או שמא בכלל אין צורך למרוח ווקס על רכב חדש מהחברה ?

HU-jvc kdlh810

amp-infinty 475a

comp-infinity refrence 6.5

sw- lanzar vibernat

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס תמיד טוב למרוח על האוטו, אין עם זה שום בעיה, אפילו כדאי למרוח,מספק שכבת הגנה וברק, למרות שיש חומרים איכותיים הרבה יותר שייתנו הגנה לצבע מפני נזקי שמש, לשלשת ציפורים וכו'...

הטרטל אייס מאוד פשוט ליישום קל לעבוד איתו והוא נותן תוצאות ברק סבירות מאוד ביחס למחיר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עם חנות בשם אוטוסטור הם המליצו לי להשתמש בווקס הנ"ל - אני אמור לקבל ביום רביעי הקרוב סיאט איביזה חדשה בצבע לבן, האם הווקס הזה מספיק טוב ? או שמא בכלל אין צורך למרוח ווקס על רכב חדש מהחברה ?

שלום dj sg, שים לב שהגעת למחלקת הדיטיילינג של הפורום. סביר להניח שהרוב כאן יסכים שצריך לשים ווקס תמיד....,לפני,אחרי,בבוקר ובלילה,בגשם ובקיץ.

לדעתי יש צורך למרוח ווקס גם על רכב חדש. ווקס יכול רק לשמר ואם כבר לשמור עדיף להתחיל מהיום הראשון...

הווקס שציינת על פי רוב האנשים יוגדר כווקס בינוני שנותן תמורה לא רעה ביחס למחירו.

לא מהטובים ביותר ולא מהגרועים.. מניסיוני הוא מוצר שמתאים בתור התחלה ובשלב מסויים מחליפים אותו לווקס רציני יותר או אוטם צבע.

אורך החיים של הווקס לא מאוד ארוך ולכן צריך ליישם אותו פעם בחודש וחצי/חודשיים (להערכתי).

הווקס הזה נותן אחלה מראה לרכב!

נתקלתי בהמון אנשים שרצים וקונים מוצרים (כמו עדר) אבל לא בהכרח משתמשים בהם בהמשך היות וזה תחביב שדורש הרבה זמן והשקעה. ולכן כן הייתי ממליץ להתחיל עם מוצר סביר כמו הווקס הזה ובמידה וחיידק הדיטיילינג ידביק אותך תמיד תוכל לשדרג למוצרים טובים יותר.

בהצלחה

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה במוצר זה מבחינתי הוא העלות היחסית גבוהה שלו, כ 70-80 ש"ח

במחיר זה אפשר למצוא מוצרים עדיפים , ובמרחק לא קטן אפשר למצוא מוצרים מצוינים לגמרי.

רוצה להתחיל עם ווקס לא רע בכלל שנותן תמורה מעולה למחיר שלו? ממליץ על הווקס של סונקס, שנמכר גם דרך אוטוסטור.

המחיר שלו נמוך יחסית ואני נהנתי ממנו מאוד בזמנו, לא מוצר פרימיום, אך לחלוטין מספק. כהתחלה

(גם האייס וגם הסונקס היו בבעלותי)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הווקס שציינת על פי רוב האנשים יוגדר כווקס בינוני שנותן תמורה לא רעה ביחס למחירו.

לא מהטובים ביותר ולא מהגרועים.. מניסיוני הוא מוצר שמתאים בתור התחלה ובשלב מסויים מחליפים אותו לווקס רציני יותר או אוטם צבע.

אורך החיים של הווקס לא מאוד ארוך ולכן צריך ליישם אותו פעם בחודש וחצי/חודשיים (להערכתי).

הווקס הזה נותן אחלה מראה לרכב!

בהצלחה

אין לי מושג כמה זמן הוא באמת מחזיק מאחר ואין לאדם הממוצע שום דרך לבדוק זאת.

למי שחושב ש Beading זה מדד טוב: בסופ"ש הקודם מרחתי את הוקס האמור על חצי גג הרכב על מכסה תא המטען ועל מכסה המנוע, יומיים לאחר מכן הרכב עמד בגשם שוטף ולא היה הבדל בצורת הטיפות בין משטח אחד לאחר כמו גם בין חצי הגג אשר עבר טיפול לבין זה שלא.

אגב, היה אפקט של beading על כל הרכב.

לגבי העובדה שהוא מחזיק רק חודש-חודשיים, לדעתי זה לא נורא כל כך מאחר ויישום הוקס הנל, על כל הרכב, הוא תהליך פשוט מאוד אשר לוקח בערך 15 דקות (מתחילתו ועד סופו).

יש לציין כי זה וקס סינטטי לחלוטין וככזה הוא הוא משאיר סימני אבקה כאשר מסירים אותו, הוא לא מתייבש, ניתן לעבוד איתו בשמש, המריחה שלו היא כמו שמן, והכי חשוב הוא לא משאיר סימנים לבנים על חלקי פלסטיקה שחורים וגומיות (לדעתי זה חשוב מאוד!).

יש כמובן עוד וקסים סינטטים טובים (אני אישית לא התנסתי).

לדוגמא, יש את ה NXT או ultimate wax של חברת meguiars שמאוד סביר שהוא טוב יותר מ- ICE ולא עולים הרבה יותר.

http://1click2buy.co.il/meguiars/wax/ULTIMATE-LIQUID-WAX

(שים לב לכמות. ישנה חנות זולה יותר אז אני לא יכול להמליץ עליה)

עריכה,

בהמשך לתשובתו של סקיפופו, אני לא מבין למה לנסות לחסוך כמה עשרות שקלים על וקס.

אני בדרך כלל מחלק את העלות של כל מוצר למספר הפעמים שאני משתמש בו, ואותו כנ"ל להפרש העלויות.

כלומר, אפילו אם ההפרש הוא 100 ש"ח, אך אני אשתמש במוצר לפחות 10 פעמים בשלוש שנים הקרובות אזי ההפרש נעשה זניח ביותר.

אני אישית חושב שכדאי מראש לרכוש מוצר טוב, לאו דווקא ממותג (כמו וקס של CG ב-900 דולר..) אלא פשוט וטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי לבחור את מה שלטעמי, מוצר עדיף בהרבה , ועל הדרך יותר זול ומשתלם כלכלית.

קניתי לא מעט מוצרי טיפוח לרכב בשנים האחרונות.

יכול להגיד בוודאות שהווקס/פוליש/אוטם היחידי שבאמת יצא לי לסיים את הבקבוק שלו הוא autoglym srp.

לשימוש של המוצר הזה לא באמת מצאתי תחליף

לשאר כן

תמיד הרגשתי צורך להתחדש ולהתקדם, ואם להתחיל ממשהו, אז להתחיל ממשהו זול יחסית שמספק את הסחורה ומספיק להמון שימושים.

אני חושב שאם מתחילים, אז בהדרגה.

משם רק עולים, מעריכים ולומדים, ואת החיסכון בכסף (אפילו אם הוא כמה עשרות שקלים) מתרגמים בעתיד למוצרים טובים בהרבה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית חדשה זאת הזדמנות נהדרת לשמור עליה כמו שצריך מההתחלה.

אם אתה מקבל צבע ללא פגמים וללא צורך בפוליש - תוכל ליישם אוטם צבע איכותי שיאריך ימים וישמור על הצבע הרבה זמן וידרוש ממך פחות עבודה פיזית. עשה קצת חיפוש בפורום. יש פה סקירות למגוון חומרים מזולים ועד ל 22PLE יקר למדי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפניי, ווקס בינוני, לא גרוע, גם לא מצוין.

למרות זאת, אין טעם ישר לקפוץ למים העמוקים ולרכוש ווקס ב300-400 שקלים כשלא בטוח שאתה הטיפוס שמסוגל כל יום שישי לטפל ברכב כאילו היה בנך יחידך.

אני מציע לך אולי לקחת אריזת נסיון של ווקס מאוד איכותי, אריזה שתספיק ל4-5 יישומים, וכך בעצם תספיק לך לכמעט שנה גם אם תמרח 2 שכבות בכל פעם.

יש לנו אריזות נסיון של 30ml של ווקסים אנגליים של חברת Dodo Juice, החברה מייצרת הכל בעבודת יד, והווקסים מכילים ריכוז מאוד גבוה של קארנובה, והם עמידים וחזקים במיוחד.

כמו כן, הווקסים מותאים לצבע הרכב ומכילים מתגברי צבע, איזה צבע הרכב שלך?

קישור למוצר:

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/61-2013-02-20-00-35-04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...