Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הכי גאים שיש" - נק' המבט הגברית.

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מכיוון שפורום זה נחשב די ליבראלי,אני מרשה לעצמי לשאול את השאלה. מי רואה "הכי גאים שיש"?

למי שלא יודע:

רשת HBO האמריקאית,שהמוטו שלהם הוא "אנחנו אומרים "פאק" ולכן יש רייטינג",עלתה על רעיון מדהים-הם עשו סידרה על..אה... הומואים.

הסידרה עוסקת בחבורת פייגעלעך,חתיכים ושריריים להחריד, (למה המקבילים הישראלים נראים כמו גירסאות חיוורות,נשיות ופאטתיות של הוורסיות האמריקאיות?)

אשר עוסקים במקצועות חופשיים כגון עריכת דין,פירסום וכו וכו וכו בשעות היום.בשעות הלילה נהנית אותה חבורה ססגונית מסצינת מועדוני הפייגעלעך.במהלך שעות הלילה צורכים גיבורי הסידרה כמויות מאסיביות של סמים ואלכוהול,מה שמן הסתם מסייע להם במפגשיהם הרנדומאליים אשר מסתיימים תמיד בהחדרה של כל מיני דברים במקום שממנו יוצא הקקה.

כל האקרובטיקה,הסמים וההחדרות במקומות מהם דברים בד"כ יוצאים,לא מונעים מהם להיראות רעננים ושמחים למחרת.

בקיצור,מה שיש לנו זה בערך דיסקאברי צ'אנל,אבל במקום אריות יש פייגעלעך.

להלן 2 עובדות:

1 בחורות,באשר הן,מרותקות בחבלי קסם אל כל דבר שנודף ממנו ניחוח קל של התרוממות.

אני לא מבין את התופעה.תמיד הן מנופפות בעובדה "יש לי כמה ידידים גייז "(הן אף פעם לא יגידו חלילה "הומוסקסואלים" או "אוכלים בתחת" כי זה לא נשמע מספיק טרנדי .

2 מאז שערוץ 3 החליט לשדר בימי שישי מרתון (!!!) של הדבר הארור הזה,אני מכסה את ראשי בשתי שמיכות פוך,רועד במיטה באימה ומכווץ חזק את הלחיים (תבינו לבד איזה).לרוב האימה הופכת תוך כעשר דקות לשנת ישרים.

מחקר שערכתי בקרב חברי חובבי המין הנשי העלה את המסקנות הבאות:

1 גם הם מעדיפים לעשות בזמן המרתון האיום הזה דברים גבריים ,כגון לעשות את עצמם ישנים או לסירוגין לכווץ את הלחיים וללכת לחדר השני לעשות משהו ממש ממש חשוב במשך 4 שעות (6 פרקים).

2 כל מי שמתלהב מחיי הבר של נושכי הכריות נמנה על המין שאינו מפליץ .(ישנן יחידות סגולה).

3 בנות המין שמדמם האשימו אותי בהומופוביה גלויה,בעוד שבני המין שרואה בחיטוט באף ספורט אולימפי ראו בי חבר לצרה ואפילו הודו בפה מלא שהם היו מעדיפים ערב זימרה עם שרהלה שרון על פני מינהגי הרבייה של הפייגעלע המצוי.

ובכן.

חברי קארזפורום הנכבדים. (וגם חברות). מי ראה את הסידרה? מי חושב שזה טוב? מי עשה את עצמו ישן?

אני זקוק למידע הזה מכיוון שכרגע אני מוגדר ע"י זוגתי כאדם היחיד בעולם שלא יכול לראות את הזוועה הזאת- מה שאוטומטית מסווג אותי כהומופוב-מה שמונע ממני לקבל סקס - כי נותנות הסקס אוהבות הומואים. (למה?!?!)

נ.ב-

אני באמת לא מבין.אם אני הומופוב,סימן שאני

אוהב נשים - אז למה אין סקס??

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני איתך :!:

נשבר הז&^ מכל אותם מרחיבי פי הטבעת שחושבים שיש להם במה להתגאות וזה נורא מגניב.

אם בא לך לדחוף דברים משעשעים לתחת, זה בסדר גמור, אף אחד לא מושלם.

להתגאות בזה ולחלוק את זה בפריים טיים זה כבר לא זה.

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, לאהוב גברים זו זכותם המלאה, סדרת טלויזיה זו זכותם המלאה,

ולא לראות אותה זו זכותך המלאה,

אבל מה לעזאזל יש להתגאות?!?! למה הם גאים--

את זה עוד לא הבנתי..

מהיום אני גאה בזה שאני סטרייט(עוד מילה טרנדית :wink: )!!!!!!!!!!!

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר משהו כמו "אין לי שום דבר נגד הומואים" כי בטח יצוץ איזה מישהו ויהיה לו מה להגיד...

אבל אני לא אשקר

WHAT THA FUCK ?!

את מי זה מעניין מה חבורת הומואים עושה, שיביאו חבורת לסביות זה יהיה הרבהההההההההההההההההההההההההההההההההה יותר מעניין ! :twisted:

מי איתי???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח תומר אין אתה הורג אותי קבל ח"ח על כתיבת המסמך האנושי המזעזע הזה

אני לא רואה את זה בחיים לא יצא לי לראות ואני גם לא מעוניין לראות.... :?

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה יוצא לי הרבה פעמים לשמוע בנות מדברות על הסדרה הזאת בהערצה

אבל למזלי, לא ראיתי עוד, אז ככל הנראה אין לי שמץ על מה אתם מדברים (אני גם לא אנסה לראות :) )

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין.אם אני הומופוב,סימן שאני

אוהב נשים - אז למה אין סקס??

אני לא רואה את הדבר המבחיל הזה, כשזה מתחיל אני ישר מעביר ערוץ

ובקשר ל"למה אין סקס" אז יש לי תשובה ברורה.

יש משפט אחד שבחורות תמיד אומרות "בכל הומופוב מתחבא לו הומו קטן"

וכוונת המשורר היא שגברים שהם הומופובים מפחדים להיות הומואים בעצמם כי הם מרגישים משהו מבפנים שמושך אותם לצד של המחזיקי משקופים.

וזה ברור לא נכון, אני מודה, אני הומופוב ואין סיכוי בעולם שאני הומו, הקשר היחיד שלי להומואים זה שאני נותן להם מכות

א ל פ א - רק אם אתה מתאים לה

חולם על 147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי,

תודה!!!!!!!

תודה לכולכם!!!!

סוף סוף, אני לא מרגיש במיעוט.

אני שונא את החרא הזה וגאה בזה!!!!!!!

אולי אני לא נאור ,ליבראלי וטרנדי,אבל כולם יכולים לנשק לי בפי הטבעת החד כיווני שלי!!!

כוסאממק - איפה הימים ש"פוליטיקלי קורקט" לא היה טרנדי? איפה האנשים שבשבילם המילה "טרנדי" שווה ל"שיטחי"? איפה הימים שGAY BASHING נחשב ספורט??

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך מבין אותך!!!!!!!!!

נמאס לי לשחק אותה עייף ליד החברה בימי שישי בסלון שלה..!!

זה פשוט גועל נפש..!

אפילו "צלילי המוסיקה" יותר טוב!

איך אפשר בלי השאלות המפגרות או התגובות האלה שלהן - "וואי הוא שווה" או " כל היפים הומואים או תפוסים"...

שירחיבו את היציאות האחוריות שלהן בדלתיים סגורות למה בפריים טיים?? איפה ההתחשבות??

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי,

תודה!!!!!!!

תודה לכולכם!!!!

תומר...

אתה מזכיר לי את ההומואים לפני כמה שנים... :lol:

אפשר לומר שאתה יוצא מהארון של הסטרייטים...

תראו לאיזה מצב הגענו : היום להיות " מפליץ קוטג' " נחשב מגניב... ולהיות הומופוב זה לא IN...

אני בעד שליחת עצומה לרשות השידור\המועצה לתקשורת בכבלים\YES\הרשות השנייה לשם החזרת שידורי הגברים האמיתיים לטלוויזיה!!! אולי משם תחל המהפכה!!!!

אריאל - No Fags For Us

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מסוגל לראות איך 2 חטובים עושים את זה בדיסקוטק...

אחד נשען והשני.....איחסססססס!!! די!!! הרגע אכלתי צהרים!!! בלעעעע!!! :puppydog:

וכן.....גם חברה שלי וחברות שלה חולות על הסידרה הזו....באמת מדהים איך

בחורות נמשכות להומואים....ואם יש להם קוביות בבטן אז בכלל.....

ובקשר לסקס? אין לי טענות!! :lol::lol::lol:

תומר! תגיד לה שיש לך נטיות ואז נראה לי לא רק תקבל סקס אלא היא תביא גם את חברות שלה!! :lol::wink:

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שרואה את זה... נדמה לי בכל אופן... הוא חמים ופריך, ואם הוא באיזור,

אולי הוא יתרום את קולו לדיון "תוך דקות".

איפה הימים שהגברים האמיתיים מכרו נעליים, נסעו בדודג' וצפו ב-Psycho Dad?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו באמת, שמתי לב שאני לא היחיד שיושב בבית אצל החברה ומדי פעם אף מוכרח לצפות בנוסעים ברוורס הללו,

מה אתם עושים עם החברה בערבי שישי ? :) , נמאס מועדונים , נמאס מסעדות, נמאס לטייל לאור ירח בטיילת (אני לא לבד נכון ?) ... יש הצעות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי,

תודה!!!!!!!

תודה לכולכם!!!!

תומר...

אתה מזכיר לי את ההומואים לפני כמה שנים... :lol:

אפשר לומר שאתה יוצא מהארון של הסטרייטים...

תראו לאיזה מצב הגענו : היום להיות " מפליץ קוטג' " נחשב מגניב... ולהיות הומופוב זה לא IN...

אני בעד שליחת עצומה לרשות השידור\המועצה לתקשורת בכבלים\YES\הרשות השנייה לשם החזרת שידורי הגברים האמיתיים לטלוויזיה!!! אולי משם תחל המהפכה!!!!

אריאל - No Fags For Us

יוחזרו אל בנדי וגרג מאייר לאלתר!

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שרואה את זה... נדמה לי בכל אופן... הוא חמים ופריך, ואם הוא באיזור,

אולי הוא יתרום את קולו לדיון "תוך דקות".

איפה הימים שהגברים האמיתיים מכרו נעליים, נסעו בדודג' וצפו ב-Psycho Dad?

אני עם עומר -

BRING BACK PSYCHO DAD

BRING BACK PSYCHO DAD

BRING BACK PSYCHO DAD

BRING BACK PSYCHO DAD

BRING BACK PSYCHO DAD !!!!!

גווווווווווווו באנדי!!!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...