Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתם כמה תצפיות מהניכר..

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 7877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

שבתי מבלגיה. היה נחמד, הביקור נשא פירות בדמות הכרות מעמיקה יותר עם מגוון האלכוהול המקומי וכמה תצפיות לא רעות.

הראשונה, ואני באמת לא האמנתי - באמצע סמטה בBrugge (עיר מקסימה לגמרי) נצפתה למבורגיני קונטאש בריטית ואדומה, לא יאומן. אחרי כמה דקות, פרארי 355 כחולה כהה ופתוחה - ובריטית, עם מה שנראה כמו ערס של מנצ'סטר ובלונדינית טיפוסית בקוקפיט. שתיהן באותו מקום, ובגלל היות אותו המקום סמטה, זה הגביר את הסאונד משמעותית. אקזוטיקה. מספר לא מבוטל של 911-ים, בוקסטרים (אבל זה סטנדרטי), ולבסוף, בתזמון מושלם, בטרמינל הDepartures של שדה התעופה בבריסל עומדת M5. לא צוחק, היא עומדת בתוך דוכן ועומדת להגרלה (בצבע Lemans Blue). צילמתי, אלא מה.

וזהו, במבחן בEVO המיני קופר S ניצחה את הסיוויק טייפ R (מקום אחרון, הרבה כוח מעט - יחסית - התנהגות לדידם), ואת הליאון קופרה R החדשה (לא רעה בכלל, אפילו מצויינת, שוב לדידם).

ושכחתי! מלא מלא מלא אוואנטיימים של *השכרה* (Budget כמדומני), מפתיע מאוד. האוטו הזה פשוט מדהים, זה נראה כמו קרון של רכבת, שוס לא נורמלי. התאהבתי, הוא כלכך מכוער שזה נהדר. ח"ח רנו. ואז ראיתי גם כמה וואל-סאטיסים (פרטיים, שניים של השכרה), וזה כבר אוטו יותר הגיוני (אבל פחות מדהים מהאוואנטיים).

ובהמשך למזל שלי בכל הקשור למציאות טרמינל, בעודי מחכה מחוץ לנתב"ג עיני מטעות אותי - האם זו וואל סאטיס? כן, אחת ישראלית לגמרי, מספר 50-000-50, מנוע 3.5 עם מלא אופציות - של קרסו אני משער.

והפעם באמת זהו 8)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום הכי מזרחי בארה"ב. בשפיץ של לונג-איילנד, בחניון מתחת המגדלור. דודג' וייפר רואדסטר. תבין, גם אני הגעתי לשם עם כל המשפחה של חברתי (לשעבר) הנודניקית בדודג'. אבל זאת הייתה אינטרפיד מגעילה תוצרת קנדה ולא הנחש הארסי המדהים ביותר שראיתי מימי. ראיתי איזו פרארי וכמה רולסים מדהימות בלונדון וגם בנטלי מאוד יפה בניו-יורק. חניון למכירת רכב בברוקלין עם שתי 600SL ו-S600 אחת. קורבטים (אני חושב שצריך להגיד קורבטות) כמו זבל ואת כל רפרטואר הספורט תוצרת יפאן. אבל הוייפר.... היא משהו אחר...

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני.... ראית (ושמעתי..) - מיורה (בין שאר האקזוטיות)

צהובה, יפיפיה, בכבישי סקוטלנד המתפתלים (אח - איזו סימפוניה ל 12 ..)

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים השבים,

האם יצא לך לנסוע להתחרות על מסלול (אחרי כל הבירורים בSCOOBYNET)?

נ.ב

המכוניות הכי מדהימות שראיתי עד היום היו ביפן.

בטוקיו ראיתי מספר פרארים (360 ו355), למבורגיני אחת.

ויפניות מטורפות:

סקייליין מכל הדורות, NSX-ים, RX-7 כמו זבל, סופרות, אימפרזות STI מכל הדגמים, EVO מכל הדגמים, טויוטות מטורפות, והמון (הרבה יותר מאימפרזות) לגאסי טורבו (GT-B בעיקר אבל גם RSK שאפילו ישבתי והנעתי אחת ו4 בליצן!!)

כמו כן ביקרתי במפעלים של מאזדה וטויוטה, ובאולם (בניין) תצוגה הכי גדול בעולם של טויוטה. כל המכוניות שאתם מכירים ולא, פתוחות ומחוברות למצבר, ועוד כל מיני אטרקציות אבל זה בפעם אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אודי,

לא יצא לי לעלות שם על מסלול - בבלגיה, כמו שההוא אמר, אין הרבה ימי מסלול. חבל, דווקא הייתי מאה קילומטר או פחות מZolder...

הנורבורגרינג היה בתוכנית, אבל לא היה זמן (לא הייתי שם לבד). הוא די רחוק.

חבל, כי לSixt היה דיל על מיני קופר... :shock:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...