Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלול טיול מפריז ומסלול טיול מברצלונה

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 3986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח למידע בנוגע לטיול משפחתי בקיץ, מייעץ למשפחה עם ילדים כך שצריך אטרקציות עבורם, נוף יפה ועיירות נחמדות.

כאשר נקודת היציאה היא פריז ההתלבטות היא בין :

עליה צפונה ואז מערבה- נורמנדי [אזור מונט סן מישל מוכר כבר] וברטן וחזרה דרך הלואר[מוכר].

לבין:

ירידה דרומה לכיוון מרכז צרפת- אזור קלרמונט פרנד והפויים[תילים געשיים].[חזרה מעמק הלואר המוכר]

מדוע מסלולים אלו? כי השאר יותר מוכר.

כאשר נקודת המוצא היא ברצלונה ההתלבטות היא בין:

מסלול צפוני אך בעיקר מערבי- כיוון פירנאים,בסאלו, ריפול, אורדסה, [התפר- ספרד צרפת בערך]

לבין:

עלייה צפונה לצרפת לכיוון גשר מילאו,אלבי, אפיק הטארן וכדומה.

הכוונה אינה לבלות את כל היום בנסיעה ולסמן איקסים אלא הספק משפחתי סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נעזר המון בפורום הזה http://forum.lametayel.co.il/forum_thread/frm_id-20/

יונית מנהלת הפורום עזרה לי בזמנו עם תכנון מסלול ליער השחור תמורת תשלום של 15 יורו ליום.

הטיול היה כל כך מוצלח שעוד 3 חברים שלי פנו אליה והיו מרוצים.

בלי קשר אפשר להיעזר בגולשי הפורום, גם מהם קיבלתי המון עיצות בפורום, או לקרוא באותו אתר את העמוד של הטיפים (מחולקים לפי לינה / מסעדות / אטרקציות וכו בחלוקה ליעדים מרכזיים).

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע לך טיילתי באזור אבל האמת שהמסלול שלי היה בדיוק הפוך ממסלול "ילדים". אני חיפשתי מסלולי נהיגה, נופים, ניקוי ראש... אתה צריך "הפעלות". אני אנסה לשחזר מזכרוני אבל לא עולה לי כרגע בראש משהו משפחתי במיוחד מהמסלול, חוץ מביקור במערת נטיפים מאוד נחמדה http://www.grotte-cocaliere.com/index.php?l=en . יש גם "רכבת" קטנה שלוקחת אותך מנקודת הסיום להתחלת המסלול. המסלול די קל ומתאים לילדים בעלי יכולת הליכה ממוצעת.

נתקלתי במערה במקרה תוך נסיעה במסלול שתוכנן מראש מברצלונה (והגיע בהמשך גם לגשר "של קלארקסון").

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי [פנדוב,

עשיתי דבר דומה עם ילדים כעשרה ימים.

שהינו מספר ימים ב centerparc שזה גן עדן לילדים, אבל דורש הערכות מתאימה (מראש - מבחינת ההזמנה ובעצם סוג החופשה המתוכננת).

אני קצת אעבור על המסלול ואחזור לכאן לנסות ולתת רעיונות.

מונט סן-מישל אתה כבר מכיר... ולכן לא ארחיב אבל בכל זאת...אחפש את המקום ששהיתי והמלצות שאולי בכל זאת תאהבו.

קצת סבלנות...אחזור.

כפר הנופש - http://www.graiver.co.il/כפר_הנופש_Les_Bois_France

אם זה עשוי לעניין שאל אותי שאלות וארחיב.

בני כמה הילדים?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא כמובן 7.

תודה למגיבים, אכן אשמח למידע נוסף. הנטייה אינה לטיול כוכב אלא יותר ניידות. ברטן אינה מוכרת לי כלל וכך מרבית נורמנדי ופיקרדי.

קשורים אכן מענינים, האטרקציות חשובות, אך ודאי גם נופים. יש המסניפים נופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל אבל לאחר רענון קל, מצאתי שלא אוכל לסייע הרבה בתוכניות.

אנחנו בטיול הזה בילינו עם הילדים ב centerparc ובסביבתו. עשינו דילוג של יומיים לאיזור סנט מישל וחזרנו למספר ימים לפאריז.

אם מגיעים לאזור סנט מישל - אז כדאי להשקיע קצת לאזור חופי הנחיתה של ה D Day - אומהה ביץ' וכד'. לא חסרים מסלולים , אתרי הנצחה , מוזאונים ומצוקים להתרשם מהם.

עיר נחמדה שאפשר לעשות בה קצת קניות/מסעדות - caen וכמובן rouen - תלוי המסלול...

לצערי אני לא מוצא כרגע שמות עיירות סמוכות לפארק (יחסית) עם ארמונות ותצפית יפה על הנהר (יש תמונה אחת מצורפת) וכמובן מאפיות ומסעדות שובות לב.

אוכל להמליץ על מקום לינה טוב סמוך לסנט מישל - כך שאפשר להנות מצפיה במקום גם בגאות וגם בשפל - וגם על מסעדה לא רעה על האי.

ImageA1.jpg

ImageA2.jpg

ImageA3.jpg

ImageA4.jpg

ImageA5.jpg

ImageA6.jpg

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...