Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל הזמן דופקים לי את האוטו, מה עושים?

kampana
שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לשתף אתכם במה שקורה לי.

קניתי רכב חדש.

במהלך שלושת החודשים האחרונים, עשו לי פאנצ'ר, דפקו לי את מכסה המנוע

וגם ניפצו לי את זכוכית השמשה הקדמית (כל אירוע קרה במועד אחר)

יש לי שני חשודים אבל לא בטוח ב 100%.

אין לי אפשרות לשים מצלמת מעקב בגלל שזה בנין קומות (ואני בקומה האחרונה) והחניה היא פומבית.

איך אני יכול לגלות מי העבריין או אפילו לנקום בו/בם בצורה היפה ביותר?

(ו"החוקית" ביותר) כי זה קורה רק לי!!!

נ.ב. למשטרה אין פתרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה באמת חשוב לך אתה יכול להתקין מצלמה גם אם זה הקומה האחרונה אתה יכול לקנות כבל ארוך לכבל של מצלמה אין הגבלה באורך או לסכם עם השכן מלמטה...

עוד פיתרון שקצת פחות בר ביצוע הוא לשבת לילות במערב ...

בהצלחה...:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשתף אתכם במה שקורה לי.

קניתי רכב חדש.

במהלך שלושת החודשים האחרונים, עשו לי פאנצ'ר, דפקו לי את מכסה המנוע

וגם ניפצו לי את זכוכית השמשה הקדמית (כל אירוע קרה במועד אחר)

יש לי שני חשודים אבל לא בטוח ב 100%.

אין לי אפשרות לשים מצלמת מעקב בגלל שזה בנין קומות (ואני בקומה האחרונה) והחניה היא פומבית.

איך אני יכול לגלות מי העבריין או אפילו לנקום בו/בם בצורה היפה ביותר?

(ו"החוקית" ביותר) כי זה קורה רק לי!!!

נ.ב. למשטרה אין פתרון

תקנה מצלמת אינטרנט אלחוטית, משדרות לטווח של כמה עשרות מטרים. לי יש אחת כזאת מותקנת במקום מוסתר בחנייה, עם תוכנה שמזהה תנועה ומתחילה לצלם כשיש תנועה. אפשר להגדיר לה שתפעיל אזעקה במחשב בזמן תנועה וכמובן תצלם תמונות...אהה...ויש גם ראיה לילית שעובדת ממש יפה :)

שלי מתוצרת X10, אם זה מעניין אותך.....

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוצר הגנה של ביפר שהוא מודיע לך כל רגע נתון מה קורה ברכב. אתה מקבל מין שלט כזה עם מסך LCD שמצוייר עליו רכב והרעיון הוא שבעצם אתה רואה על הציור כל מה שקורה ברגע נתון, אם מטלטלים את הרכב, אם הוא קיבל מכה, אם חלונות נשברו, אם דלתות נפתחו.

אני מאמין שמתקין טוב יוכל גם להוסיף עוד סוגי חישה (נטיית הרכב לדוגמא, כדי לדעת אם אחד הצמיגים מפוצץ) שאין למערכת הזאת כרגע.

מה שנותר לך לעשות הוא להישאר עירני ולשמור על השלט הזה איתך כל הזמן. ברגע שקורה משהו פשוט לטוס למטה ולקוות שהם עוד לא ברחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך לזה שמעליי la dvd

ולעקור להם שיניים בעזרת פלייר מאסיבי ...

הגזמת קצת, לא?

יש לי שאלה לדיון באותו נושא, רק בנוגע למקומות ציבוריים.

אני לא מצליח לחשוב על שום דרך למנוע שריטות\שיפשופים\דפיקות של עוברי אורח או מכוניות שחונות מלפנים ומאחור. כשיש רכב חדש אפשר להשתגע מדברים כאלה, אבל גם כשפחות לוקחים את זה ללב זה מעצבן.

לתקן? זה לא פיתרון.

מה הדרך שלכם לשמור על האוטו נקי מפגיעות ושריטות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבר מצלמה לחוטים של האור בבנין שלך בקומה הראשונה ככה תוכל לשים את המצלמה גם למטה ותחבר לה וידיאו שיקליט את הכל ואם אתה באמת רוצה לדעת מה לעשות אז יש מצלמות מיוחדות שלא עולות יותר מידי שאפשר לשים אפילו בקומה גבוה (אני יודע על מישהו ששם אחת כזאת בקומה 14)

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכור בלש פרטי, השקעה ראשונית קצת גדולה אבל במידה ותתפוס מישהו - הוא ישלם את זה...

אחי הצעיר עבד פעם בתור עוקב, הבלש שהוא עבד איתו נקרא פעם ע"י בחור בעל אופנוע יקר שהיה בטוח שהשכן בדירה ממול (בית דירות) פוגע לו באופנוע כל פעם.

בקיצור - הבלש חצב (!) בקיר/עמוד קרוב והתקין מצלמה אלחוטית מיוחדת עם סוללה וסרט שאמורים להספיק לשבועות (עם חיישן שמצלם רק שצריך).

ע"מ לזרז עניינים הבלש ביקש מהבחור להתגרות קצת בשכן, יום אחרי הם עלו במעלית ביחד והבחור סינן "בן זונה, בן זונה מסריח")

קצת אחרי השכן ירד והפעם הוא לא הסתפק בחבלות קטנות (שבירת מראה, פלסטיקים וכו') אלא לקח מסורית וניסר את השאסי.

בסיום העבודה האופנוע התפרק לשני חלקים. לא הייתי מאמין לזה אם לא הייתי רואה את סרט ההקלטה.

השכן כמובן נתפס ונאלץ לשלם ה-כ-ל (הוצאות בלש, אופנוע חדש, עוגמת נפש וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למשהו מושג עלות מצלמת כזאת, נסתרת? (יש מצב שאני אוכל לשים אותה ממש מול הרכב אפילו בלי שיגנבו)

ואיך אפשר לחבר אותה למחשב/לוידאו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מצלמת אינטרנט אלחוטית, משדרות לטווח של כמה עשרות מטרים. לי יש אחת כזאת מותקנת במקום מוסתר בחנייה, עם תוכנה שמזהה תנועה ומתחילה לצלם כשיש תנועה. אפשר להגדיר לה שתפעיל אזעקה במחשב בזמן תנועה וכמובן תצלם תמונות...אהה...ויש גם ראיה לילית שעובדת ממש יפה :)

שלי מתוצרת X10, אם זה מעניין אותך.....

ליאור.

כמו הרעיון שאני פרסמתי בעבר בפורום. הרעיון שלי היה להתקין את המצלמה בפנים הרכב במקום שפורץ לא יזהה אותה.

לקישור

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכור בלש פרטי, השקעה ראשונית קצת גדולה אבל במידה ותתפוס מישהו - הוא ישלם את זה...

אחי הצעיר עבד פעם בתור עוקב, הבלש שהוא עבד איתו נקרא פעם ע"י בחור בעל אופנוע יקר שהיה בטוח שהשכן בדירה ממול (בית דירות) פוגע לו באופנוע כל פעם.

בקיצור - הבלש חצב (!) בקיר/עמוד קרוב והתקין מצלמה אלחוטית מיוחדת עם סוללה וסרט שאמורים להספיק לשבועות (עם חיישן שמצלם רק שצריך).

ע"מ לזרז עניינים הבלש ביקש מהבחור להתגרות קצת בשכן, יום אחרי הם עלו במעלית ביחד והבחור סינן "בן זונה, בן זונה מסריח")

קצת אחרי השכן ירד והפעם הוא לא הסתפק בחבלות קטנות (שבירת מראה, פלסטיקים וכו') אלא לקח מסורית וניסר את השאסי.

בסיום העבודה האופנוע התפרק לשני חלקים. לא הייתי מאמין לזה אם לא הייתי רואה את סרט ההקלטה.

השכן כמובן נתפס ונאלץ לשלם ה-כ-ל (הוצאות בלש, אופנוע חדש, עוגמת נפש וכו').

אתה חייב להביא את הסרט!!!!!

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה חבר שקנה אוטו חדש והיו עושים לו בדיוק אותו דבר..

מישהו כנראה אותו אחד (או אפילו כמה) לא הפסיקו לדפוק לו את האוטו,

שמשות גלגלים אפילו גניבת מערכת אחרי שבירת שמשה...

הדבר היחיד שבאמת עזר לו הוא פשוט לעטוף את הרכב כל פעם שהוא חנה...

מכל הדברים שאמרו זה לא עולה כסף, תנסה מה אכפת לך?!

בכל אופן אני מקוה שזה יפסק, בהצלחה! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר הזה יש שם מצלמות אלחוטיות מקצועיות...

קצת יקר אבל זה ישרת את המטרה טוב :wink:

אתר מגניב!!!!

לא יאמן איזה דברים מייצרים היום

תודה על הקישור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לקחת תרמוס מלא קפה

לשבת באוטו ליד האוטו שלך או כמה מכוניות ממנו בלילה ושיהיה חשוך ולתפוס את העבריין על חם!

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...