Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

טוב, שבוע שעבר דבק בי שוב החיידק, והתחדשתי בשעון חדש - כרונוגרף קוורץ של סייקו קליל מטיטניום.

הוא הצטרף לחבר הקודם - שעון לד דיי יחודי של חברה יפנית בשם טוקיו פלאש.

אחלה הזדמנות לפתוח שרשור שנראה קצת אחד לשני מה אנחנו עונדים?

ליביו

image.jpg

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם? מקום רכישה? מחיר?

אני מסתובב עם שעון פולאר FT7. לפני כן היה לי פולאר F55AL שנראה יותר טוב, אבל נשחק עם השנים והפעם חסכתי וקניתי דגם בסיסי.

אני מתיחס לשעון בדיוק כמו למכונית: מוצר פונקציונאלי שרצוי שיראה סביר. בעבר ענדתי שעוני טיטניום שונים (אוהב את המשקל הקל) אבל הפולאר משמש אותי בחדר הכושר והחלפת שעון פעמיים ביום מסורבלת ולא מוצדקת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשקולת ממש יפה אלעד.

הדגם המדויק של שלי הוא snd419

https://www.etime.co.il/מוצר/676

המחיר היה מאוד קוסם. (דגם 2011, לא שזה משנה לי במיוחד)

התלבטתי בינו לבין דגם טיטניום אחר של סייקו, אבל בסוף השני לא היה במלאי עם רקע כהה ולא התחשק לי לחכות.

( זה הדגם - https://www.etime.co.il/מוצר/2891 )

השני כבר לא מיוצר ועלה בערך 200 דולר בארץ אחרי משלוח.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את זה וזה אני בכלל לא בטוח שמדובר במחיר מפתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הגיע הזמן להוריד פה את הרמה.

על היד בתמונה הראשונה- G shock של קסיו מהסוג הפשוט ביותר. הכיסוי החיצוני נשר כתוצאה מעבודה עם כימיקלים אבל השעון עובד מעולה, אצלי 8 שנים.

בתמונה השניה - קודמו לתפקיד, קסיו BM-500W שעון עם ברומטר נדיר יחסית. עובד כמו חדש ובמצב טוב מאד, הצילום לא מחמיא לו.

בתמונה השלישית - השעון הכי ישן שלי, "שעון צלילה" של ADI עם תצוגה דיגיטלית ואנלוגית זוהרת. צריך להחליף לו רצועה וסוללה.

20130416_202357.jpg

20130416_202518.jpg

20130416_202545.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להוריד פה את הרמה.

על היד בתמונה הראשונה- G shock של קסיו מהסוג הפשוט ביותר. הכיסוי החיצוני נשר כתוצאה מעבודה עם כימיקלים אבל השעון עובד מעולה, אצלי 8 שנים.

בתמונה השניה - קודמו לתפקיד, קסיו BM-500W שעון עם ברומטר נדיר יחסית. עובד כמו חדש ובמצב טוב מאד, הצילום לא מחמיא לו.

בתמונה השלישית - השעון הכי ישן שלי, "שעון צלילה" של ADI עם תצוגה דיגיטלית ואנלוגית זוהרת. צריך להחליף לו רצועה וסוללה.

למה שמת תמונה (הימנית) של שעון הנענד על חדק של ממוטה מצומרת?

אחרי שהשתחררתי מן השירות הצבאי, הורדתי את הGSHOCK שענדתי 3 שנים, לצמיתות.

שאני עונד שעון הזמן עובר לאט יותר במקומות שאני רוצה שהוא יעבור מהר יותר, ולכן אני מעדיף לא לענוד שעון.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האוסף. מצחיק שנכנסתי לתחביב רק לפני שנה וקצת, ומאז קניתי את כל החבר'ה האלה :oops:

הסקאגן בשורה התחתונה היה השעון הראשון שקניתי, ואני כמעט ולא לובש אותו, וגם הסיטיזן הימני עליון לא זוכה להרבה עדנה, למרות שכל פעם שאני חושב למכור אותו אני מתחרט כי הוא נורא יפה.

IMG_20130416_210153[1].jpg

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sperial, אם משלמים מיסים אז ההבדל יורד לסביבות ה200 ש״ח. פלוס עמלת שורה , עמלת שקר כלשהו וכל מני הנפצות דואר ומכס? לא תודה.

בהפרש הזה אני מעדיף אחריות בארץ ולדעת את המחיר הסופי וכמובן המוחות של לנסות ולצאת עם השעון באותו יום.

בארהב הוא מופיע בסביבות ה180-230 דולר אגב.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...