Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

סייקו, אוריינט וסיטיזן יעשו את העבודה, מבחינת האמינות, כן?

תנסה גם את http://www.creationwatches.com/

"זול יחסית" הוא מונח מאד כללי, ואצלם תוכל לנפות את החיפושים לפי מהזול-ליקר.

אגב גם באמאזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת הקיץ שהגיע מחפש שעון זול יחסית שאוכל להכנס איתו לים ובריכה ובו זמנית יגלה עמידות לשריטות ואפילו יראה נחמד.

שיטוט באמזון וג'ומה הביא ללא מעט דגמים שמתומחרים מעט פחות ממאה דולר, ומצויידים בצמיד מתכת, עמידות למים עד 50 מטר וטענות לזכוכית ספיר, מרביתם ממותגים כמו אקריבוס, אינוויקטה, אוגוסט שטיינר וכו'. האם שעון כזה יכול לעשות את העבודה לאורך כמה שנים או שמדובר בכסף לפח? ככל ואלו לא יתאימו למשימה, אשמח לשמוע הצעות אלטרנטיביות בתקציב, בהינתן שקסיו ג'ישוק לא עונה להגדרת "נראה נחמד" שלי.

חן חן!

אינוויקיטה יעשה את העבודה, גם פוסיל הוא אופציה נהדרת.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני שעונים שצדו את עיני:

WENGER.jpg

(Wenger עמיד עד 200 מטר, 85 דולר)

pulsar.jpg

(פולסאר 100 מטר, עם טעינה סולארית. 64 דולר).

מצד שני ההגיון התעורר וטוען שטפשי להטביע שעון בשווי מאות שקלים, וגם קסיו כזה ב-16.5 דולר יעשה את העבודה:

casio.jpg

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מועדים לשמחה. מפאת הגיל, אני כבר מתקשה לקרוא את התאריכון בסייקו 007 שלי. כמובן שאני לא אענוד את משקפיי בכל פעם רק בשביל להעיף מבט ולראות מה התאריך. אשמח לדעת האם מישהו כאן כבר ביצע או יודע משהו לגבי זכוכית תואמת לדגם הזה, בעלת עין קיקלופ - זכוכית מגדלת שמובנית בתוך הזכוכית מעל התאריכון?

משום מה לא הצלחתי למצוא באיביי משהו רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון הציקלופ הוא תוספת על הזכוכית, אולי אפשר להזמין בנפרד?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שניתן להזמין בניפרד, אבל אני גם יודע שיש צורך בדבק מיוחד, מצד אחד מהיר ונגד הפצצות, מצד שני כזה שיישאר שקוף ולא יתעכר עם השנים.

ואני כמובן גם יודע שההדבקה תצא לי עקומה...

בקיצור - אני מעדיף לרכוש זכוכית מושלמת עם "טיפת ההגדלה" ולתת לשען שלי את העבודה של ההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי הזאנר,

המחיר אגב ~ 19K ש"ח שזה לא זול לארוספייס (אפילו די יקר)

אבל אין מחיר ליחודיות.

brt.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני אומר את זה, אבל לטעמי (וכידוע, על טעם ועל ריח בלה בלה ...) זהו אחד השעונים היותר מכוערים שיש כיום.

מצד אחד, אף פעם לא אהבתי את השילוב של אנלוגי ודיגיטלי, גם ממש לא הצלחתי להבין למה זה טוב, מצד שני, עשו כאן את אחד השילובים המכוערים יותר שיש. הצבע הכחול כאן מדהים, וחבל ש"ביזבזו" אותו על הדבר המוזר ומכוער הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילה "ביזבזו" לא מובנת.

אפשר לרכוש בדיוק את אותו הצבע בסדרה רגילה - לדעתי זה מקסים שיש סדרות מיוחדת שממותגות לקהלים מסויימים.

אגב... לפני 20 שנה יצאה סידרה מיוחדת ל 50 שנה למדינת ישראל שנמכרה רק במטוסי אל-על עבור 1000$ בלבד!

לברייטלינג יש היסטוריה ארוכה של סדרות מצומצמות בעיקר לעולם התעופה, אבל לא רק! למלך ירדן היתה סידרה משלו, גם לסעודים יש שעון ירוק (ואפילו יפה למדי), לפורד יש סידרה ועוד...

חלק מהסדרות המיוחדות ניתן למצוא כאן:

http://www.breitling-museum.com/AEROSPACE-LIMITED-EDITION.html

גם Hublot הוציאו סידרה מיוחדת לכבוד חגיגות השבעים, אך המחירים משמעותית גבוהים יותר (70K ש"ח) במיוחד לאספנים.

hab.jpgisrael 50.jpg847df491-cd32-42ec-baf8-5f20f7ec7d79.jpg

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכחול הזה מזכיר לי את הצבע שהיה מקובל בשעונים שחברי קיבלו לבר המצווה שלהם - באותה תקופה היו מקובלים שעונים בעלי לוח ספרות מבריק, ירוק וכחול היו הנפוצים ביותר. ומעבר לכך, העיצובים של ברייטלינג גסים ונראים מיועדים להציג את ה"אני עשיר" למרחוק. אז לפני 30 שנה עוד היה הגיון ברכישה לצרכי ניווט וחישובי תעופה, אני מסופק אם בעידן המחשב זה עוד דרוש.

סורי, אני מעדיף דגמים יותר עדינים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועדים לשמחה. מפאת הגיל, אני כבר מתקשה לקרוא את התאריכון בסייקו 007 שלי. כמובן שאני לא אענוד את משקפיי בכל פעם רק בשביל להעיף מבט ולראות מה התאריך. אשמח לדעת האם מישהו כאן כבר ביצע או יודע משהו לגבי זכוכית תואמת לדגם הזה, בעלת עין קיקלופ - זכוכית מגדלת שמובנית בתוך הזכוכית מעל התאריכון?

משום מה לא הצלחתי למצוא באיביי משהו רציני.

חבר'ה, אולי בכלל אחליף את השעון?

יש המלצות לשעון שמגיע כבר עם זכוכית המגדלת הנ"ל...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפחה עשו לי הפתעה ליום הולדת.

והם זוכרים (עדיין) שאני חובב שעונים בעברי... למרות שבשנים האחרונות אני כבר לא עונד שעונים

ביום יום -בגלל אופי העבודה שלי. (הרסתי/שברתי בחיי עשרות שעונים ממותגים)

IMG_20180906_092625_800x600.jpg

IMG_20180906_092707_800x600.jpg

IMG_20180906_092625_800x600.jpg

IMG_20180906_092656_1024x768.jpg

IMG_20180906_092707_800x600.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...