Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

כמו שאמרתי, מחפש משהו סביב ה-15 עד ה-20 אלף שח. הרולקס מתאים, אבל הוא טיפה גדול מידי לטעמה של אשתי. אז מחפש משהו בעיצוב דומה אבל קטן מעט יותר.

והרולקס באמת נראה מעולה, במיוחד בשילוב זהב אדום ומתכת. בגלל זה היא גם אהבה אותו :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים פה דברים קלילים, אז הנה מה שחיכיתי לו מיפן (3 ימים יפן-ישראל ו-30 יום נתב"ג-ירושלים, בחייכם דואר ישראל). ה-Frogman החדש פשוט גדול מידי ורציתי משהו קל על היד. בנוסף, צבעי הנאון שנות ה-80 עושים לי את זה. מתנה לעצמי אחרי שנה קשה מאוד עם סוף עוד יותר קשה אבל מוצלח.

GWX-5600-1JF.

20190916_121848.jpg

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה על שעון "ספורט-אלגנט" (שיתאים לחליפה וגם ליוםיום), בסגנון ה-Breitling Navitimer 1, עד כ-1000 דולר?

אהבתי את שעוני הכרונוגוף של המילטון, אבל אשמח לשמוע עוד המלצות.

בנוסף, איפה כדאי לקנות (בארץ, גרמניה או ארה"ב)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה על שעון "ספורט-אלגנט" (שיתאים לחליפה וגם ליוםיום), בסגנון ה-Breitling Navitimer 1, עד כ-1000 דולר?

אני לא הייתי פוסל גם את Maurice Lacroix. יש להם כמה דגמים סביב ה1000$ שייתנו לך לוק של 10K.

shopping?q=tbn:ANd9GcSK9JwIAnrcy7MVmkPgk_vP1U0_POow_YqFPuT-aFn-u9G68nHWc_kRDFzAIirZGJ66OzhzJwvZZ-mfQ0WCFSJLoySKA24ddP2DhM0P0rHkZO_FMZiVYs3n&usqp=CAE

אנחנו authorized dealer של המון יצרים ואני יכול להשיג לך את רוב סוגי ודגמי השעונים. אם תרצה לברר על משהו ספציפי תשלח לי הודעה ואברר לך.

Tesla Model 3 AWD stealth Performance

Lexus GX460 Luxury

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Orient CFA05001B

Orient panda

Zenith El Primero

Citizen Brycen Chronograph

וכו' וכו'. זאת בהנחה שאתה בענין הכרונוגרפים.

אגב, אם אתה בעל ממון ואנין טעם, בדוק את ה- Citizen Chronomaster:

https://www.google.com/search?q=citizen+chronomaster&rlz=1C1GCEU_enIL821IL830&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUhqqy8d7kAhWvM-wKHVBzDbIQ_AUIEigB&biw=1920&bih=948

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי פוסל גם את Maurice Lacroix. יש להם כמה דגמים סביב ה1000$ שייתנו לך לוק של 10K.

shopping?q=tbn:ANd9GcSK9JwIAnrcy7MVmkPgk_vP1U0_POow_YqFPuT-aFn-u9G68nHWc_kRDFzAIirZGJ66OzhzJwvZZ-mfQ0WCFSJLoySKA24ddP2DhM0P0rHkZO_FMZiVYs3n&usqp=CAE

אנחנו authorized dealer של המון יצרים ואני יכול להשיג לך את רוב סוגי ודגמי השעונים. אם תרצה לברר על משהו ספציפי תשלח לי הודעה ואברר לך.

שעון יפיפיה

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מצאנו את השעון הזה שאשתי מאוד אהבה (ובמחיר מעט יותר סביר מהרולקס...)

https://www.oris.ch/en/watch/oris-big-crown-pointer-date/01-594-7680-4331-07-8-14-32

הבעיה שהוא לא מיוצר יותר. מישהו יודע איפה אפשר להשיג את השעון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את הפידבקים שלו.

קיים מאז 2011 באייבי,6729 מכירות, ציון של 99.8 פידבק חיובי.

מאוד לגיטימי בעיני.

אגב באייבי אסור למכור זיופים, אם תוכיח אחרת תקבל את כספך בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

לצערי האביר הלבן שלי (שלי הוא קוורץ) אחרי הרבה שנים ומספר סוללות הגיע כנראה לקיצו (הפסיק ללכת היום בבוקר, חזר ללכת אחרי 4 שעות כשהוא מודיע שהסוללה גמורה ועכשיו פתאום וותר על התראת הסוללה. בכל מקרה - האטימה כבר לא מה שהיתה והסוללה הנוכחית החזיקה פחות משנה).

הגיע הזמן לחדש. וכאן אני מתבלבל.

דרישות בסיסיות שלי :

- day/date (בחרום אוותר על ה DAY).

- עמידות למיים לפחות 100 מטר רצוי 200.

- *לא* קוורץ סוללות (לא מוכן יותר כל 3-4 שנים לפתוח את השעון ולדאוג לאטימה שלו מחדש).

- אלגנטי.

דרישה לא חובה - מסגרת מסתובבת (נוח לי מדי פעם להשתמש בה, אבל יכול לוותר).

הקטע של *לא* קוורץ סוללות הוליך אותי לאוטומטיים, אבל אחרי שהתרגלתי לקוורץ, אני מוטרד מהדיוק של האוטומטיים (מילא כשהם חדשים, אבל כשמתיישנים ?). יש את הקינטיים/סולריים שיכולים לבוא בחשבון אך לא ראיתי עיצוב סביר מצד אחד, ומצד שני אני ער לעובדה שבסופו של דבר יש בהם סוללה ואני יודע בוודאות שלפחות בדגמים המוקדמים (לפני עשור ומשהו) הסוללות הלכו תוך מספר שנים נמוך - מה שבעצם גרם שלא יהיה להם שום ייתרון על קוורץ רגיל.

אשמח להצעות והכוונות.

כאמור, העיצוב של הסייקו הנוכחי שלי ממש לטעמי (וגם הגודל זסביר לי).

שעון שראיתי ומאוד מצא חן בעיני (וגם המחיר מתאים) הוא הסרטינה הזה. אבל שוב, מניח שהוא ברמת דיוק של +-15 שניות ליום. ולעומת זאת בקוורץ זה הדיוק החודשי .... (ובנוסף, בקוורץ ניתן גם למצוא כאלה עם לוח עד 2100, כך שנחסך הצורך לקדם את היום אחת לחודשיים).

רעיונות ? דעות ? הרגעות ?

אשמח לכל עזרה והכוונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את הכיוון של השעון על בסיס יומי כטרחה גדולה, אני כל יום עונד שעון אחר, רובם אוטומטים ככה שמגיע בוקר עם הקפה אני מכוון שעון, יש לי כמה שעוני קוורץ, זה לא מונע ממני לבחור בשעון שצריך לכוון (למעט כמה עתיקים שבהם צריך לזוז קדימה ואחורה עם מחוג השעות בשביל לכוון תאריך).

אם אתה אוהב את הסייקו אז סייקו חמש אוטומטי יעבוד לנצח.

היום ד"א אני עם שעון שרכשתי ממישהו בישראל.

99340ec3e217e81c0d49c9bac8550e78.jpgbefabd2dd604663a84c0f031a2f9e79d.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש שעון עם אישור COSC. בשעונים שלי רמת הדיוק מאוד גבוהה, אני מדבר על איבוד של חצי דקה בחודש, אולי אפילו פחות. ובכל מקרה, גם שעונים אוטומטיים צריך לפתוח ולתחזק פעם בכמה שנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר אור

ברשותי certina ds action מזה מספר שנים.

לאור בלאי טבעי, מחפש לקנות את החלקים הבאים:

1. רצועת מתכת (או שמא מדובר בחומר אחר) לשעון.

2. העיגול החיצוני שעוטף את השעון (בשל שריטות. אצלי הוא בצבע אדום).

יש למישהו המלצות למקום טוב לקנות זאת? אתר חלפים אמין?

מעדיף כמובן מקורי בלבד.

לציין כי הדגם נמכר גם ברצועת סיליקון (כמו שלי) וגם ברצועה אלגנטית יותר.

תודה מראש

נ. ב מצ"ב הרצועה המבוקשת וכן דגם השעון (בדוגמא העיגול החיצוני בצבע שחור). 524f960f405d45627bd2d35863811cb8.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...