Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

שעון לחינה :-D

סייקו Cocktail time,40.5mm

[ATTACH=CONFIG]506170[/ATTACH]

שעון יפה.

תזכור שלא לכוון את השעה בין 22:00 ל-2 לפנות בוקר, אחרת יהרס המנגנון.

שיהיה המון מזל טוב!

השמועות אומרות שכיף להתחתן עם מרוקאית :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

קלאסי. מסוג השעונים שתשמח לענוד לחינה של הילדים שלך (כן, אני יודע שזה טכס של הכלה. אבל אנחנו בישראל של המאה ה-21).

רק זכור להסיר אותו לפני שאתה מורח את החינה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון יפה.

תזכור שלא לכוון את השעה בין 22:00 ל-2 לפנות בוקר, אחרת יהרס המנגנון.

גם לי אמרו את זה שקניתי שעון. מה הקטע? ולמה דווקא בין עשר לשתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אלה השעות שבהן הדיסקית של התאריך קופצת. אני מכיר את הסיפור רק מהפורום הזה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה למה הכוונה "malfunction". יתכן מאד שמדובר בכך שהמנגנון "ידלג" על החלפת תאריך או משהו דומה, לא בטוח שלנזק קבוע.

הניסוח עמום. מכל מקום, לא זה המקום לעשות ניסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי:

1. כוון מחוגים לשעה שש.

2. כוון יום ותאריך לאלה של יום האתמול.

3. כוון את מחוגי השעות לשעה העדכנית כשבתוך כך אתה מעביר את התאריך והיום.

בהצלחה ותתחדש, שעון מצוין. ממליץ להחליף רצועה לאיכותית יותר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת הקיץ שהגיע מחפש שעון זול יחסית שאוכל להכנס איתו לים ובריכה ובו זמנית יגלה עמידות לשריטות ואפילו יראה נחמד.

שיטוט באמזון וג'ומה הביא ללא מעט דגמים שמתומחרים מעט פחות ממאה דולר, ומצויידים בצמיד מתכת, עמידות למים עד 50 מטר וטענות לזכוכית ספיר, מרביתם ממותגים כמו אקריבוס, אינוויקטה, אוגוסט שטיינר וכו'. האם שעון כזה יכול לעשות את העבודה לאורך כמה שנים או שמדובר בכסף לפח? ככל ואלו לא יתאימו למשימה, אשמח לשמוע הצעות אלטרנטיביות בתקציב, בהינתן שקסיו ג'ישוק לא עונה להגדרת "נראה נחמד" שלי.

חן חן!

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי - הביטוי "עמיד עד 50 מ'

,פירושו הוא בדרך כלל שמדובר בשעון עמיד לנתזים בשטיפת כלים. במקרה הטוב למקלחת. חפש במרשתת מה משמעות הקודים האלה (או, המקביל באטוספירות, אז המספר הוא עשירית). בהחלט לא מדובר בעמידות לצלילה עמוקה.

לפני מספר שנים קניתי לאשתי שעון שהיה מסומן 3 או 5 אטמוספירות. השעון נגמר כעבור שבוע, אחרי שתי מקלחות בחדר הכושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

maor אתה יודע מה המחיר של רולקס

Date Just לגבר שם לעומת הארץ?

אמנם באיחור קל, אבל בכל זאת... המחירים של רולקס פחות או יותר זהים, אולי סטיה קלה מאוד לכאן או לכאן כתלות בשערי מטבע. לאחרונה רולקס התחילו להקפיד על המחירונים (לפחות ב"דגמים העממיים") כחלק מהמלחמה בשוק האפור.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי - הביטוי "עמיד עד 50 מ'

,פירושו הוא בדרך כלל שמדובר בשעון עמיד לנתזים בשטיפת כלים.

תלוי ביצרן!

הקסיו הפשוט שלי (w-71 שמסרב בתוקף למות) עובר מקלחות יומיומיות ושחייה רצופה מדי פעם, בלי למצמץ.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ביצרן!

הקסיו הפשוט שלי (w-71 שמסרב בתוקף למות) עובר מקלחות יומיומיות ושחייה רצופה מדי פעם, בלי למצמץ.

זהו, שבילדותי הקסיו 50 מטר החזיקו יופי בים ומקלחות. לא צללתי איתו (או בלעדיו) אבל לשחייה הוא היה אחלה.

סייקו 100 מטר אמור לעשות עבודה דומה? ומה לגבי אוריינט? יש עוד יצרנים שאפשר לסמוך עליהם?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...