Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

שעונים למכירה

שלום לכולם! מחפש מקום שאפשר למכור בו שני שעונים שלא נמצאים בשימוש. מישהו מכיר חנות טובה\אתר שיתנו מחיר הוגן?

מצ"ב השעונים:

[ATTACH=CONFIG]527804[/ATTACH]

ואם מישהו רוצה לקנות, מוזמן לפנות אלי.

הנרדין מקורי?

אגב, אין שום חנות או אתר שיתנו לך מחיר הוגן (לך) , תתכונן לשחיטה כמו כבש בחג איד על פיטר.

בייחוד אם אתה לא עושה טרייד אין אלא רוצה למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנרדין מקורי?

אגב, אין שום חנות או אתר שיתנו לך מחיר הוגן (לך) , תתכונן לשחיטה כמו כבש בחג איד על פיטר.

בייחוד אם אתה לא עושה טרייד אין אלא רוצה למכור.

שני השעונים מקוריים, כמובן. כולל קופסא, ניירת וכ"ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד לפחות 30% ממחיר כרונו כמחיר הוגן למכירה. כלומר מחיר הכי טוב שלך. הרי יש את העמלה של האתר ועלויות מועמסות נוספות לפני רווח של הסוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מישהו יכול להמליץ על חנות טובה לרצועות לשעון ממתכת, היבואן רוצה הרבה כסף עבור רצועה מקורית ואותי זה לא מעניין אם היא מקורית או לא.

ביררתי עם כמה שענים ולא הייתה להם רצועה מתאימה, מחפש מקום עם מבחר יחסית גדול שאוכל להגיע ולראות.

כל התחום בין הר חרמון לגדרה יכול להיות מתאים להגעה לחנות מבחינתי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיתי את הדבר המדהים https://wtauthor.com/watch-store/motorsport-watch/הזה ורציתי לשאול איך אפשר לדעת שמדובר במוצר איכותי שלא ילך קיבינימט אחרי שנה ואין מי שיתקן כי מדובר בעבודת יד ולך תדע מאיפה להביא חלקים ואם החנות הזו תתקיים בעוד שנה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון
בתאריך 29.11.2019 בשעה 12:18, farkash7 כתב:

מה דעתכם על השעון ילדים הזה? מודה אני די חולה Star Wars, אני תוהה כמה פרמיה אני משלם על העניין הזה

עד כמה שעון 44MM הוא גדול, פרק היד לא גדול.

אין לי כרגע שום שעון.

שעון 1

הזמנתי מאיביי שעון מהסדרה הזו, אבל לא את לוק סקייווקר כי הוא מעפן (לוק, לא השעון). הוא 43 מ"מ ולא נראה גדול מדי על היד. מרגיש איכותי כמצופה ממותג כמו סיטיזן. הדבר המבאס היחיד בדגם שקניתי זה שהטבעת לא מסתובבת למרות שהיא נראית כאילו היא אמורה להסתובב, אבל אחרי הכל לא מדובר בשעון צלילה. הסימונים והמחוגים זוהרים יפה מאד בחושך והשעון נראה פיזדייץ לטעמי.

סה"כ אני מאד מבסוט מהרכישה. משער שגם הדגם שאתה רוצה לא יאכזב.

IMG_20200311_002709.jpg

IMG_20200311_002803.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים, מי שמחפש שעון יוקרה (ויש לו את הכסף), עכשיו המחירים והזמינות חזרו. רולקסים, פאטק - המחירים נפלו בעשרות אחוזים. 

לדוגמא, רולקס GMT באטמן שנסחר סביב 16-17$ עד לפני כמה חודשים, אפשר לקנות היום ב-12$ ואפילו פחות.

image.png.913707464cb5abe8a2c68ceb92a87980.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.4.2020 בשעה 05:06, garicho כתב:

חברים, מי שמחפש שעון יוקרה (ויש לו את הכסף), עכשיו המחירים והזמינות חזרו. רולקסים, פאטק - המחירים נפלו בעשרות אחוזים. 

לדוגמא, רולקס GMT באטמן שנסחר סביב 16-17$ עד לפני כמה חודשים, אפשר לקנות היום ב-12$ ואפילו פחות.

אני לא מזהה את הנפילת מחירים שאתה מזכיר בשוק פה בארה"ב. אתה יכול להפנות אותי לקישור שמראה לי 5711 בפחות מכפול מהריטייל או 126710BLRO בפחות מ16-18?

Tesla Model 3 AWD stealth Performance

Lexus GX460 Luxury

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אז לקחתי את עצתו של Slowride ופניתי ל-EBAY בחיפוש אחר ה-BM 500W. מצאתי לא מעט, חלקם במצב כמו חדש. זה שקניתי (מאיטליה) ממש יפה ונקי, לא רע לשעון מ-1993.

יש לשעון הזה בעיקר ערך סנטימנטלי, הוא זה שהתחיל את השיגעון אצלי כשראיתי אותו על היד של מתנדב בקיבוץ כילד. 

bm 500w.jpg

• אהבתי 1
  • מעניין 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נייס! תתחדש.
בזכותך החלטתי לחפש את שלי ולהחיות אותו.
כבר יש בו סוללות חדשות והוא עובד כמו חדש, כולל החיישן. אפילו התאורה המגוחכת עובדת, אמינות יפנית. רק שתגיע כבר רצועת הנאטו שהזמנתי לו מאיביי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה! יש לי חיבה רבה לשעונים המגניבים שקסיו הוציאו פעם. היום הם פחות בקטע של פונקציות מיוחדות, כמו מדידת טמפרטורה של גוף כלשהו מרחוק (SPF-10 לדוגמה - פספסתי אחד במחיר ממש טוב).

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הקורונה הרגה את השרשור השעונים?

ברייטלינג החליטה להרחיב את ליין השעונים שלה מעולם התעופה

סדרת Endurance Pro היא צעירה, ספורטיבית ונמכרת במחירים מאוד אטרקטיבים.

השעון קל באופן יוצא דופן, עקב שימוש בחומרים מורכבים

צהוב, כתום, אדום, לבן או כחול הם האפשרויות

אני אומר... כתום!

IMG_3014.thumb.JPG.f7f1eeec2aa0609a496d3769005c1451.JPG

IMG_2990.JPG

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אשמח לחוות דעת על השעון casio g-shock dw-5600bb-1 black 

מבחינת נראות לא קצת ילדותי על בחור שמתקרב לגיל 30 ?

מצד שני אחד השעוני ג'י שוק הכי יפים שראיתי.

ולגבי קנייה מאייבי יש חשש לזיופים?

בארץ המחיר של השעון עולה 400-500 שקל   

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...