Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייסוואגן - תאונה - לתקן או להשבית

noariel
שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שלום רב.

לפני חג הפסח עברנו תאונה עם הרכב שלנו - ספייסוואגן 2001, יד 2, 267000 ק"מ.

השמאי קבע במוסך ההסדר שהנזק הוא מעל 60% מערך האוטו ולכן הוא קבע אותו כ- טוטלוס.

התייעצתי עם מוסכניקים ופחח ודעותיהם היו חלוקות - יש מי שאמר שכדאי לי לקחת את הכסף - 19100 ולחפש אוטו אחר. אחרים אמרו שכדאי לי לתקן אותו, כיוון שמאוד קשה למצוא רכב כזה במחיר נורמלי. אציין שהנזק הוא לא מבחינה מכנית, אלא רק פחחות- מכסה מנוע, גריל וטמבון. מבחינת השמאי אין לו בעיה...

אני מאוד מאוד מבולבל וחייב להחליט, ע"מ לקדם את תביעת הביטוח.

אשמח אם יש למישהו עצה מקצועית בשבילי..

תבורכו מן השמים,

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני הייתי משבית וממשיך הלאה. הרכב שלך גם צבר כבר ק"מ מכובד.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם סכום נוסף שתוכלו להשקיע כדי להתקדם הלאה?

אם כן, תשביתו ותתקדמו.

אם לא, אולי עדיף להשאר עם משהו שאתם יודעים מה מצבו ולא ליפול להרפתקאה חדשה שעלולה להיות לא בריאה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהרכבים האלו מפורסמים ב"יד 2" עם המחירון של "יד 2", שהוא גבוה ב- 7000 ש"ח מלוי יצחק...

אנחנו מאוד מרוצים מהרכב ורוצים להישאר עם הסוג הזה, בהיותו בעל 7 מקומות ואמין בד"כ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה בשעה כה חריגה...

את האמת אין לנו כסף להוסיף ומה שאני מגשש בינתיים זה רק על רכב כמו שלנו, קצת פוזל לעבר קאיה ג'ויס, אבל אני מבין שלא כ"כ כדאי...

מותר להמליץ לי על מוסך אמין בבאר שבע?

ד"א, יש רכב בב"ש שנת 99, 277000 ק"מ, יד 3, אחרי שיפוץ גיר, טיימינג, טיפול 10000 ומצבר חדש, ב- 13000ש'. זה לא מוסיף שיקול??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התיקונים באמת מינוריים כמו שאתה מתאר והשאר בסדר, תתקן.

לא ברור לי מה אתה מחפש שנתיים אחורה.

הפתרון הטוב ביותר הוא טוטאל לוס, להוסיף עוד עשיריה לפחות ולהתקדם לרכב חדש יותר, בטוח יותר ומן הסתם גם עם פחות קילומטרז'.

אם אין איך, תשאר עם מה שידוע ובטוח ואל תחפש הרפתקאות. בשנתונים ובקילומטרים האלו אתה עלול ליפול לבור בלי תחתית.

זה כמובן בהנחה שאתה לא צריך לשלם על הפגיעה ושבאמת תקבל את השווי האמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שמבחינה פנימית התעקם רק המעבה של המזגן. אין שום נזילות וכדו'.

לגבי שנתיים פחות- הרכבים האלו אותו הדבר ואם יש רכב שהוא שנתיים פחות ובמצב טוב, אז לא נראה לי שיש כ"כ הבדל...

לדבריך שהכי טוב להשבית ולהוסיף עשיריה- אתה יודע על רכב 7 מקומות, אמין ולא שוחט בטיפולים, בסכומים כאלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על הלינק הזה

http://pricelist.yad2.co.il/search.php?fromPrice=20000&toPrice=40000&fromYear=-1&toYear=-1&carFamily[]=9

שלל מכוניות במחירים מ 20 ועד 40 אלף.

תתקדמו.

או שתתקנו - בחירה שלכם.

עריכה: משום מה השרת האדיוט מפרק את הלינק, תעתיק את הסימנים האחרונים להמשך הלינק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המשיבים > אין כאן בכלל שאלה או שיקול דעת בנושא.

החוק קובע כי רכב שנזקו 60% או יותר מחוייב השמאי לדווחו למשרד הרישוי כ"אובדן-גמור", ולא ניתן לעולם להשיבו למצב נסיעה.

http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=314:rechev-uvdan&catid=64:rishayon-rechev-c&Itemid=91

http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=315:rishayon-rehev-bitul&catid=64:rishayon-rechev-c&Itemid=91

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי היקר,

לא הייתי פותח בככל נושא, אם זה לא היה חוקי, או אפשרי...

שאלתי את השמאי והוא עצמו אמר שהפגיעה לא משמעותית, רק אין חלפים מפירוק, לכן אמר שאם אמצא כאלו, אזי, מבחינתו, אין שום בעיה לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודשיים קניתי סיטרואן ג'מפי {שלי מסחרית אבל יש גם מקומות} בהמלצת חבר בפורום vladclar, בנתיים אני מרוצה מאוד והאוטו נוסע ונוסע ונוסע בוא נגיד שכבר הספקתי לנסוע לטבריה פעם אחת וירושלים 3 פעמים, מבחינת דלק, שלי זה 1.9TD לא HDI אז הוא לוקח קצת יותר דלק אבל הצלחתי להגיע איתו בנסיעה מעורבת ל1:13.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי היקר,

לא הייתי פותח בככל נושא, אם זה לא היה חוקי, או אפשרי...

שאלתי את השמאי והוא עצמו אמר שהפגיעה לא משמעותית, רק אין חלפים מפירוק, לכן אמר שאם אמצא כאלו, אזי, מבחינתו, אין שום בעיה לתקן.

לא זוכר שיש לי אח בשם אריאל.

בכל אופן, "פגיעה לא משמעותי" לא מסתדר עם 60% נזק מערך הרכב ולשון החוק שהינו חד-משמעי ולא ניתנן לאינטרפטצייה.

חלילה לא אהפוך את השיח למשהו אישי, ואאחל לך בהצלחה בכל אשר תבחר, גם אם בניגוד לכלל ההמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק אם תעשה חשבון פשוט, תבין שמכסה מנוע, פגוש ואולי מעבה מזגן עוברים את ה 60 אחוז בשקט ברכב הזה.

מאחר ואין כאן שום עניין בטיחותי, אין שום חובה על אף אחד להכריז טוטאל לוס על הרכב אלא שיקול מסחרי בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...