Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(המלצה לפני רכישה) TOYO T1 SPORT VS HANKOOK k110

שימו לב! השרשור הזה בן 4011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!!

אני לפני החלפת צמיגים לרכב שירוקו במידה 235/40/18 . עשיתי כמה בדיקות באינטרנט של צמיגים שמתאימים לאופי

נהיגה ספורטיבי ובסוף החלטתי שאני ירכוש אחד מאלו אחרי המלצות TOYO T1 SPORT או HANKOOK K110

אז לפני שאני קונה רציתי להתייעץ איתכם איזה צמיג עדיף מה אתם הייתם קונים

ולקחת בחשבון שהדבר הכי חשוב בשבילי הוא מי דבוק יותר לכביש ...

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בדיוק לפני קניית צמיגים.בדיוק עשיתי שיעור בית על הצמיגים בטווח מחיר הזה

K110 עדיף עליו לפי הביקורות וk107 עדיף על ה110.

באופן כללי כולם טובים. לא תתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת דעה אובייקטיבית על הנקוק K107? איך הם מתנהגים על יבש ורטוב בנהיגה אגרסיבית בכבישים מפותלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההנקוק אין לי ניסיון. יש לי כרגע T1 SPORT שעשיתי עליהם 2k בינתיים.

הם מעולים מבחינת אחיזה, אבל עדיין לא יודע איך העמידות שלהם. הT1R שהיו לי קודם נשחקו בקצב מטורף.

שים לב שT1S זה לא T1 SPORT.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אשמח אם תסביר לי קצת על ההבדל בין T1S ל T1SPORT, כל המאמצים כשלו ולא מצאתי תשובה לשאלה שלי, או בכלל אימות לקיומו של הצמיד T1S באתר היצרן (רק כקיצור ל T1 SPORT)

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שתי השערות:

1. ה T1S הוא מוצר המשווק רק לשוק\ים ספצפיים.

2. ה T1SPORT הוא המחליף של ה T1S.

בכל מקרה לא מדובר באותו הצמיג או שם קיצור, זה נבדק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

T1S זה דגם ישן (בן 10 בערך) שהוחלף ע"י T1R. ה-T1 SPORT זה דגם חדש שאמור להחליף את ה-T1R,

למרות ששניהם מיוצרים עדיין במקביל, חלק מהמידות קיימות רק באחד מהם, למשל כל ה-17" ו-18" יש רק בT1 SPORT.

לT1 SPORT יש דופן משופרת לעומת הT1R ואת זה אני יכול לאמת ממקור ראשון. הוא גם אמור להיות עמיד יותר לשחיקה,

בייחוד בכתף, בינתיים נראה לא רע, אבל אני אדע יותר טוב עוד חודש בערך.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Toyo/T1S.htm

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Toyo/Proxes-T1-Sport.htm

דיונים בנושא כאן (שים לב שגם שם לא כולם מדייקים) :

http://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?t=1049773

http://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?t=192790

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ה T1-Sport מחליף את ה T1R

TRED נמוך יותר (240 במקום 280) כאשר בפועל מדווחים שהוא כנראה סביב 200, זאת אומרת אחיזה טובה יותר על חשבון אורך חיים קצר יותר (כל 100 במספר = 10,000 מייל נסיעה בערך)

הבנתי שהוא שקט משמעותית מדגם ה R, דופן קשיחה ועמידה יותר בעיוותים, אני נוסע כיום על T1R וכנראה הוא יהיה המחליף הבא (החלפתי לפני פחות מחודש, אבל הוא לא מגיע במידה ה"פינתית" שלי)

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד מקווה שזה לא המצב, הT1R נגמרו לי אחרי

10k וזה אחרי שמשכתי עד הקצה..

בינתיים יש לי 4k על הספורט והם נראים מעולה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהכל תלוי בשימוש, אבל השימוש שלי הוא קבוע, וביחס לצמיגים אחרים שהיו לי - הם החזיקו מעט באופן מגוחך.

לשם השוואה - לפני זה היו על הרכב מישלין פרימסי המקוריים שלו. אחרי 15K הצלבתי קדמיים/אחוריים, והחלפתי ב-34K

את כל הארבעה.

הטווח שלי על רביעייה זה 25-35K בערך (קונטי פרימיום, יוקוהמה CDRIVE), עד שהם גמורים באמת, אחרי הצלבה.

סטטיסטיקה של 10 סטים בערך..

עם הT1R הקדמיים הגיעו למצב גרוע אחרי 6K, לא ראיתי היגיון בלהצליב ולגמור גם את האחוריים, אז גמרתי אותם עד הסוף

ב-10K ושמתי רק קדמיים T1 SPORT. האחוריים עדיין במצב סביר יחסית (הם עשו סה"כ 14K).

אם הT1 SPORT יעשו 12-15K ויישאר להם בשר לעבור אחורה - הם יחשבו מעולים. 10K - סבירים, פחות מזה - לא מספיק טוב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם 2 אנשים שנוהגים על T1SPORT, מצויין על יבד אבל פחות טוב על רטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...