Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר התעניינות בספורט מוטורי

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

באילו מרוצים דו גלגלים, אם בכלל, את/ה מתעניין?  

103 הצבעות

1. 1. באילו מרוצים דו גלגלים, אם בכלל, את/ה מתעניין?

• אני עוקב אחרי כל דבר עם שני גלגלים ומנוע. לא משנה הקטגוריה
      36
    • אני מתעניין בעיקר ב-GP העולמי. ה-דבר האמיתי
      31
    • אני מתעניין בעיקר בסופרבייק/סופרספורט העולמי. החיים האמיתיים
      6
    • אני מתעניין ב-GP ובסופרבייק - יותר מזה כלום לא מושך אותי
      12
    • אני בכלל לא מתעניין בתחום האספלט - רק מרוצי שטח !
      9
    • מרוצים? לא מדבר אליי בכלל. שום תחום.
      9

פוסטים מומלצים

כדי להתחיל ולנסות להבין, ולו רק קמצוץ, מאופי ומטעם הגולשים הלוקחים חלק בפורום זה, אתם מתבקשים לענות על השאלון הנ"ל..

תודה !

(הסקר יישאר בראש דף הפורום, בעשרת הימים הקרובים ואח"כ לא ניתן יהיה להצביע עוד)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה השאלון

למעלה...

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני יותר עוקב אחרי ה moto gp, כי זה מה שהכי מעניין, אבל כשיש את הזמן, אז גם סופר בייק, אנדורו, סופר מוטו, מכל הבא ליד. :wink:

אתמול למשל, היה קצת לי קצת מהזמן הפנוי, וביקרתי ב"שפיצרינג", היה נחמד, הנה כמה תמונות מאתמול.

Rresize DSCN0352.JPG

Resize DSCN0371.JPG

Resize DSCN0343.JPG

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי היות ולא נפתח על זה כלום כאן מיום שישי בצהריים רק רציתי להגיד שסופסוף בפעם הראשונה יצא לי לראות את כל הבלאגן ב"שפיצרינג" , ונהנתי ממש ממש ממש , תמשיכו :)

וווווורום ווווורום :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם מסופר מוטו... כל מה שאתם עושים זה לרכב בתוך מגרש...(יסלחו לי כל המכורים פה..) (כRובי בבקשה אל תעיף אותי...) הכי טוב זה שטח... החופש המוחלט לרכב איפה שאתה רוצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם מסופר מוטו... כל מה שאתם עושים זה לרכב בתוך מגרש...(יסלחו לי כל המכורים פה..) (כRובי בבקשה אל תעיף אותי...) הכי טוב זה שטח... החופש המוחלט לרכב איפה שאתה רוצה...

וזה אתה כותב מנסיון?

:?

אני רכבתי קצת בכביש, קצת בסופרמוטו וקצת בשטח בשביל להשוות, ואני עדיין לא יוצא בהצהרות שכאלו (שלטעמי מטופשות)...ואתה ? ניסית את כל התחומים?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש איני יכול לנסות כתוצאה מבעיות בריאותיות אבל ניסתי שטח וקצת סופר מוטו ובאמת עם כל הכבוד שיש לי לסופרמוטו ולפאן שזה מספק אני מאמין שיותר כיף לרכב בשטח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש איני יכול לנסות כתוצאה מבעיות בריאותיות אבל ניסתי שטח וקצת סופר מוטו ובאמת עם כל הכבוד שיש לי לסופרמוטו ולפאן שזה מספק אני מאמין שיותר כיף לרכב בשטח....

אתה לא יכול לרכב בכביש מבחינה בריאותית אבל בשטח אתה כן רוכב??

נשמע לי מוזר... על איזה אופנוע אתה רוכב כעת?

על איזה סופרמוטו רכבת? באיזה מסלול?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר התבוננות מעמיקה בדפוסי ההצבעה מתברר כי אחוז המצביעים אשר דיווחו על התעניינות בסופרמוטו עומד על 0%תקנו אותי אם אני טועה.

:type:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר התבוננות מעמיקה בדפוסי ההצבעה מתברר כי אחוז המצביעים אשר דיווחו על התעניינות בסופרמוטו עומד על 0%תקנו אותי אם אני טועה.

:type:

צודק בהחלט ! כנ"ל גם אחוז המתעניינים במרוצי פלאט טראק (וזאת למרות שהאופצייה הופיעה בחמישה מתוך 11 התשובות האפשריות)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GP, סופרבייק, אנדורו (מוטוקרוס משעמם) רק שיהיה לי זמן ומקום לצפות !

אגב, איפה משדרים מרוצי סופרמוטו ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעניין בעיקר במרוצי הGP. בחרתי באופציה השנייה.

שיט דפקת את כל העסק, זה היה סקר אנונימי. יהיה צריך להעלות מחדש.:-P

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום מסתיים הסקר - עוד מישהו ?

:-)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...