Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן לעבור חברה סלולארית - מי נגד מי?

m_c_ofer
שימו לב! השרשור הזה בן 4009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

סלקום כנראה לא רוצים אותי אצלהם מאחר ואחרי 17 שנה הכי טוב שהם מסוגלים להציע לי זה חבילה של 1 ג'יגה ב-99 שקלים.

על הניירת הוט מובייל הכי משתלמים, אח"כ YOU PHONE ולבסוף גולן. רמי לוי נשאר מאחור.

מישהו יכול לחדש לי משהו? חוויות בעד ונגד ייתקבלו בברכה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

012 (אורנג') עם 3 ג"ב ללא הגבלת מהירות ושיחות ל-42 מדינות ב-59 ש"ח לחודש. אם יש לך מיהו עם תעודת חוגר - המחיר יורד ל-44 ש"ח (בלי השיחות לחו"ל). יש לי שני קוים ב-012 ופועלים מצויין.

אם יש לך מכשיר 3G (עדיף עם תמיכה ב-850/2100, אבל לא חובה) יתרון להוט כל עוד ישמרו על המחיר של 49 ש"ח לחודש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב - 012 והקליטה שיש לי היא זוועה. עברתי בגלל המחיר מגולן (בכל זאת אני חייל וכל שקל חשוב) ובגולן הרשת הייתה הרבה יותר טובה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר - כיון ש-012 היא אורנג' בתחפושת, והרשת של אורנג' מצויינת. כמובן שיתכן שיש לך בעיה שאתה נמצא ב"חור" בכיסוי, כמו שיש לכל חברת סלולר. את אחד הבנים שלי העברתי מגולן ל-012 בדיוק מסיבה זו - במקום שבו הוא משרת יש לסלקום (ועל כן גם לגולן) חור בכיסוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש את זה גם כשאני מתנייד...בזמן נסיעה כשאני שומע מוזיקה מיוטיוב. ב- 012 לפעמים בחלקים גדולים מהנסיעה אין לי קליטה ואילו בגולן זה היה קורה הרבה פחות.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממזמן ניידנו את כל המשפחה להוט מובייל, מסלקום - שגנבו לנו כסף על ידיי חיובים פיקטיביים ולא זיכו אותנו עליהם (תופעה רחבה ומוכרת בסלקום) למרות שנציגים פרונטליים הודו שאלו חיובים פיקטיביים ושאין מה לדבר עם הנציגים הטלפוניים שלהם כי הם לא אמינים (כנראה יש לנציגים הפרונטליים של סלקום קצת פחות אומץ לשקר בפנים כי הם לא יכולים להתחבא במוקד טלפוני).

מאז שעברנו להוט מובייל החיים שקטים ויפים יותר בכל אספקט.

מבחינתי כל חברה סלולרית רק לא סלקום.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש את זה גם כשאני מתנייד...בזמן נסיעה כשאני שומע מוזיקה מיוטיוב. ב- 012 לפעמים בחלקים גדולים מהנסיעה אין לי קליטה ואילו בגולן זה היה קורה הרבה פחות.

בדיוק ההיפך ממה שהיה קורה לי כשהייתי בגולן. (איבודי קליטה כל יום!). עברתי ל 012 ומבסוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט מובייל עבד לי זוועה גם בבה"ד 7 שזה במרכז,

ובצאלים זה בכלל סיוט, לא הצלחתי לגלוש ואיבדתי בחדרים קליטה לחלוטין.

מעבר לכך אחריי 3GB של גלישה האינטרנט הואט בצורה משמעותית כל כך שלא הצלחתי לגלוש.

היו לי גם המון ניתוקים.

עברתי לגולן טלקום ומאז יש לי שקט. האינטרנט עובד כמו שצריך, כשכולם מנסים לקלוט אינטרנט בחדר ובקושי מצליחים לגלוש, אני גולש כמו מלך, אין לי ניתוקים כמעט והכול עובד טוב.

גם בבאר שבע וגם כשהייתי במרכז היה אחלה.

אני מרוצה נכון לעכשיו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שמבחינה אידיאולוגית, כל מי שיכול,לעבור רק לגולן. כל עוד החברה הזו תהיה קיימת,

תהיה תחרות בענף. שימו לב שהם היחידים שאחרי כל מבצע שלהם השוק מגיב ומתחיל לזוז.

מי שיש לו בעיות קליטה איתם זה כבר סיפור אחר, אבל לפחות כל מי שאני מכיר, מאיזור המרכז וגם

בירושלים, אין בעיות קליטה בגולן.

עוד יתרון רציני של גולן הוא השיחות בחו״ל. איתם אתה מסיים נסיעה לחו״ל בעשרים שקלים, ועם הרבה

דקות ואסאמסים, לעומת החברות האחרות שכל נסיעה לחו״ל מסתיימת בלפחות מאתיים שקל, ועם נסיון

לחסוך בכל שיחה ומסרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי, זה לא שגולן לוקחים 20 אגורות על דקת שיחה מחו"ל,

הם לא כאלו זולים, אבל צריך לומר שממה שראיתי הם הכי זולים בשיחות מחו"ל לארץ (באופן כללי)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושש לעבור לגולן שיעשה ניסיון, יש כרגע חודשיים חינם על החבילה של ה99. לא תאהבו ותרצו לעבור? שילמתם רק על הסים.

אז לסיכום, איזו חברה הכי זולה + נותנת את הקליטה הכי טובה \ אינטרנט הכי מהיר ? (אורנג' לא נקרא מהיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים שמתי לב שגולן על הפנים מבחינת חורים בקליטה.

הייתי בגראנד קניון ולא היתה לי קליטה בכלל, כנ"ל באזור הרצליה והסביבה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע בהוט מובייל. לפני זה הייתי בגולן. התחילו טוב ואז התחיל הצרות. ניתוקי שיחות ואינטרנט שלא עובד בזמן שיחה. לפני זה הייתי בפלאפון והאמת הכל דפק כמו שעון. אבל החלטתי לתת צאנס לקטנות. בינתיים מבסוט הוט מובייל. ניתוקי שיחות פעם ב .

אינטרנט אצלי בשכונה בבדיקה - הורדה 6.5 מגה העלאה 3.5 . במחיר של 89 לחודש.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...