Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי דגל ישראל על מראות צד אינו חוקי?

קובי777
שימו לב! השרשור הזה בן 4023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי השמועות בפורום שהדגל מסתיר במראה, זה יותר הגיוני, מצד שני לא נראה לי שזה עדיין לא חוקי, פשוט נשמע הגיוני שזה לא חוקי, אבל לדעתי זה חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי זה נופל בתחום האפור של אחריות הנהג, אבל זה בטיחותי בערך כמו הגרביונים המפגרים האלה לחלון האחורי.

מה שיותר מטריד זה שבשופרסל מחלקים אותם בחינם לקונים מעל סכום מסויים. 26844-cbdc25f39d5bd317f886a97f663427e3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי זה נופל בתחום האפור של אחריות הנהג, אבל זה בטיחותי בערך כמו הגרביונים המפגרים האלה לחלון האחורי.

מה שיותר מטריד זה שבשופרסל מחלקים אותם בחינם לקונים מעל סכום מסויים. 26844-cbdc25f39d5bd317f886a97f663427e3.jpg

מה הבעיה עם הגרביונים?אתה יודע שכשאין שמש זה נראה כמו חלון שחור...באמת נראה לך שזה בשביל שמש?זה נטו פוזה הגרביון הזה, הבעיה היא שבשמש חזקה זה נראה סגול.:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה עם הגרביונים?אתה יודע שכשאין שמש זה נראה כמו חלון שחור...באמת נראה לך שזה בשביל שמש?זה נטו פוזה הגרביון הזה, הבעיה היא שבשמש חזקה זה נראה סגול.:-P

זה פשוט מכוער! לא רק שרוב האנשים שמים את זה על רכבים מכוערים(כדוגמת מאזדה 3) אז הם מכערים עוד יותר...

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מכוער! לא רק שרוב האנשים שמים את זה על רכבים מכוערים(כדוגמת מאזדה 3) אז הם מכערים עוד יותר...

גם אני חשבתי בזמנו שזה מכוער, עד שקניתי גרביונים כאלו מאוטו דיפו והבנתי שאם אתה שם אותם ישר ומותח אותם, זה נראה טבעי לגמרי. בלילה באור זה לא מסתיר, אבל זה עדיין מציק קצת בראייה. יש לזה יתרון טוב שהוא מסתיר דברים ברכב כי יחסית מבחוץ הוא נראה די אטום במיוחד בלילה. זה עושה צל באוטו.

כמובן שעדיף להשחיר חחלונות במדבקה וכו'.

כמובן שהשמש הופכת אותם לסגלגל בזוויות מסויימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה מספרות השמועות...

אפשר לקבל על זה דוח?

אם מישהו יודע דבר בנושא מוזמן לשתף

שאלה לי אליך.

האם החוקיות היא האישור שאתה מחפש בכדי להלביש את הדבר המטומטם הזה?

לפני כל דבר - צריך הגיון. לא צריך חוק לכל דבר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי בזמנו שזה מכוער, עד שקניתי גרביונים כאלו מאוטו דיפו והבנתי שאם אתה שם אותם ישר ומותח אותם, זה נראה טבעי לגמרי. בלילה באור זה לא מסתיר, אבל זה עדיין מציק קצת בראייה. יש לזה יתרון טוב שהוא מסתיר דברים ברכב כי יחסית מבחוץ הוא נראה די אטום במיוחד בלילה. זה עושה צל באוטו.

כמובן שעדיף להשחיר חחלונות במדבקה וכו'.

כמובן שהשמש הופכת אותם לסגלגל בזוויות מסויימות.

מה קורה לאנשים קונים את זה ליופי?! בחיים לא ראיתי סתם מישהו קונה את זה, אלה רק הורים שלא רוצים לחשוף את התינוקות/ ילדים לשמש.

לגבי הדגל חוקי עוד שמוע שרצה לה בפייס. רצוי להפעיל קצת הגיון שנוסעים ברכב במידה וזה פוגע בשדה הראייה אז להוריד במידה ולא אפשר להשאיר.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין ששוטר יעצור אותך על כזה דבר ביום העצמאות ומספר ימים שלאחריו.

אגב, במידה והכיסוי "מתלבש כמו כפפה", הוא לא אמור להסתיר שום חלק מהמראה ולכן אני לא רואה כאן משהו לא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר מפגר ומיותר לשים על המראות , אנשים בקושי רואים משהו עם מראות חשופות .

ראיתי אנשים שנוהגים כאשר הכיסוי מכסה כמעט את כל המראה . מה רע בדגלים הרגילים ?

אם הייתי שוטר הייתי נותן דוח .

למה לסבך דברים פשוטים ????!!!

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה חוקי או לא, זה לדעתי פוגע בבטיחות.

אם שוטר יתן לך קנס על זה, סימן שהוא מחפש אותך. (בנאדם רוצה להמחיש את הציונות שלו, חבל לקלקל לו בדו"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שזה לא חוקי. נסעתי ברכב כזה. מטבעי אני נוהג לבדוק את המראות ופתאום.. הופ חצי משדה הראיה נעלם. אם הייתי נוהג באותו הרכב סביר להניח שלא היו עוברות דקות רבות עד שהייתי מוריד את הדבר הזה.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...