Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

eclipse cd 7200 vs pioneer DEH-80PRS

Celestra
שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה עזרהההההה לא יודע במה לבחור? ה eclipse משומש עולה בין 1600 ל 2400 כל אחד והתמחור שלו, ואילו הפיוניר חדש עולה כ 1300 חדש הזמנה מארה"ב מה כדאי מי יותר טוב תמורה לעומת מחיר??

😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה פותח שרשור חדש?

הפיוניר יעלה 1350 במידה ולא ייתפס במכס, במידה וייתפס יעלה 1890 ועוד קנס.

יש אקליפסים ביותר זול.

השרשור כדי לקבל יותר חוות דעת!

ונרה לי ש 1800 זה מוגזם אחי נראה לי יותר בכיוון ה 1600 גג

😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להוסיף שאם אתה רוכש מכשיר מארה"ב

הוא אינו תומך בתדרי רדיו בישראל ותצתרך לכייל אותו לתדרי הרדיו בארץ במידה ואתה מעוניין ברדיו

מכשיר איכותי נוסף שאתה יכול לרכוש בארץ במסגרת התקציב שלך ובעל פונקציות דומות לאלו שהזכרתה

הוא הקלריון CZ702.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להוסיף שאם אתה רוכש מכשיר מארה"ב

הוא אינו תומך בתדרי רדיו בישראל ותצתרך לכייל אותו לתדרי הרדיו בארץ במידה ואתה מעוניין ברדיו

מכשיר איכותי נוסף שאתה יכול לרכוש בארץ במסגרת התקציב שלך ובעל פונקציות דומות לאלו שהזכרתה

הוא הקלריון CZ702.

אז איפה אני יכול לרכוש אותו שכן יהיה לי רדיו? זה דיי חשוב לי?

😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההתלבטות בכלל. מחירי האקליפס משני מוכרים ירדו כבר ל1000 שח.

גם מכשיר מצוין,גם זול בהשוואה לפיוניר ובקניה נשאר רק לחבר במקום לחכות למשלוח ורדיו ישראלי .

רק וודא היטב את זהות וטיב המוכר .

בהצלחה,

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את ההתלבטות בכלל. מחירי האקליפס משני מוכרים ירדו כבר ל1000 שח.

גם מכשיר מצוין,גם זול בהשוואה לפיוניר ובקניה נשאר רק לחבר במקום לחכות למשלוח ורדיו ישראלי .

רק וודא היטב את זהות וטיב המוכר .

בהצלחה,

ליאור

וגם יד שניה שאין לי מוסגג מה עבר עליו? אבל זאת רק דעתי האישית! לא יודע מה יש לכם מיד שניה מה כל כך מלהיב אתכם מיד שניה חברה זה משומש! בכל אופן אני גם יודע שאין מי שיטפל לי ב eclipse בארץ כך שזה עוד חיסרון תקנו אותי אם אני טועה?

😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לנו מיד שניה? זה חוסך לנו הרבה הוצאות מיותרות, לא כל מוצר משומש שיש למכירה עבר אונס והתעללות. יש המון מציאות ביד שניה.

את לא רוצה לקחת משומש? אף אחד לא מכריח אותך. אבל אם כן תיקח תוכל להשקיע על רכיבים יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם יד שניה שאין לי מוסגג מה עבר עליו? אבל זאת רק דעתי האישית! לא יודע מה יש לכם מיד שניה מה כל כך מלהיב אתכם מיד שניה חברה זה משומש! בכל אופן אני גם יודע שאין מי שיטפל לי ב eclipse בארץ כך שזה עוד חיסרון תקנו אותי אם אני טועה?

ציינתי במפורש-"לוודא את זהותו וטיבו של המוכר" כלומר,אם הוא ותיק בפורום,ולברר עליו אם שמר על ציודו.

כמוך גם אני חששתי ולמעט ההד יוניט כל המערכת שלי מיד 2.ממליץ!

אתה יכול להכניס למשוואה גם אלפיין 9887 מיד 2 שמוכר בחור צפוני בשם ASIF25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...