Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחריות והתנהלות מול מוסך הפליקס

כפיר26
שימו לב! השרשור הזה בן 4010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רכב מסוג פולקסווגן פולו 2010.

בבדיקה במוסך פליקס נמצא כי יש להחליף את המצמדים וכי האחריות מכסה עלויות עבודה וחלקים.

החלקים הוזמנו מחו׳׳ל והמתנתי כחודש.

הוזמנתי להגיע לביצוע התיקון. נאמר לי שהתיקון יארך יום או יום וחצי.

השאלה:

מתי ובאילו תנאים מגיע לי רכב חלופי?

הרי אני לא יכול להשאיר את רכבי שם ליום וחצי. אני שורף יומיים עבודה וריצות במוניות.

יום נעים לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים יש מקרים של אין ברירה, שהרכב יצטרך להשאר יום נוסף במוסך (צביפר - איפה אתה ?? :wink: ).

לגבי רכב חלופי - ניסית לשאול במוסך ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

קודם כל, אחד מהמנהלים הבכירים בפליקס כותב כאן בפורום. אתה יכול לפנות אליו ישירות ולבקש את עזרתו, הוא אדיב מאוד ועזר למספר חברי פורום בעבר:

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?u=119098

שנית, במוסך פליקס יש שירות של מוניות שיקח ויחזיר אותך לעבודה כך שבסך הכל תצטרך "לבזבז" נסיעה אחת מהעבודה הביתה וחזרה באוטובוסים וגם זה במקרה הגרוע ביותר שהעבודה תתארך מעבר ליום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אחד מהמנהלים הבכירים בפליקס כותב כאן בפורום. אתה יכול לפנות אליו ישירות ולבקש את עזרתו, הוא אדיב מאוד ועזר למספר חברי פורום בעבר:

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?u=119098

שנית, במוסך פליקס יש שירות של מוניות שיקח ויחזיר אותך לעבודה כך שבסך הכל תצטרך "לבזבז" נסיעה אחת מהעבודה הביתה וחזרה באוטובוסים וגם זה במקרה הגרוע ביותר שהעבודה תתארך מעבר ליום אחד.

דברתי עם אבי מהמנהלים הבכירים בפליקס.

שירות נהדר ויחסי אנוש מעולים.

פתר אותי מכל טרחה שיכולה להיות.

תודה לכולם והמשך יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפיר ידידי,

שלחתי אליך הודעה פרטית.

אנא העבר אלי הפרטים על מנת שנהיה ערוכים לסייע לך.

דרך אגב, גם תהנה מבורקס חם וכוס קפה עלינו (-:

שמחתי לעזור,

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

סיכום טיפול בבעיית המצמדים לרכבי במוסך הפליקס בת׳׳א:

אז ככה, בתאריך ה18/04 הרכב טופל כהלכה והוחלפו לו מצמדים חדשים במסגרת האחריות המורחבת.

משך הטיפול בתקלה היה כ4 שעות בלבד! מה שמנע ממני טרחה להתניידות ולביטולי פגישות.

כמו כן מאז הטיפול בתקלה עברו כ12 יום והרכב נוסע מצויין וללא כל רבב.

השירות שקיבלתי במוסך היה מצויין! יחסי אנוש מעולים. באמת שעוד לא נתקלתי בשירות כזה טוב. כבר מהרגע הראשון שנכנסתי למוסך

פרטו לי אודות התקלה ומשך הטיפול, דאגו לי להסעה ועוד.

פעם 1 שאני נתקל במוסך שדואג להגעת הלקוח שלו למקום העבודה או לכל מקום אחר, ומוסר את הרכב שטוף ונקי.

אציין כי אבי מהפורום מקבוצת ״הפליקס״ היה עימי בקשר לאורך כל הטיפול בנושא ומסר לי מידע אונליין באתר .

תענוג..

המשך שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...