Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לרכוש מנוי לסימולטור iRacing - דעות?

שימו לב! השרשור הזה בן 3000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אני שוקל לרכוש מנוי עבור סימולטור הנהיגה ברשת iRacing שנראה מאוד מפתה ובמיוחד שברשותי ההגה/מערכת Logitech G27

אני בטוח שיש פה חבר'ה שהתנסו ולכן אשמח לשמוע את חוות דעתכם, האם הנכם עדיין משחקים, מה חוויית המשחק עם המערכת שלי (G27) וכדומה,

חשבתי לרכוש מנוי ל-3 חודשים בעלות של $15 ולנסות ואם זה באמת כיפי וממכר (באופן חיובי) אז לרכוש כבר מנוי שנתי בעלות של $99

אשמח לשמוע ממכם אנשים,

תודה ויום טוב,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף עלוב לנסיעה אמיתית. חבל על הכסף.

עדיין לא מייצרים כוח G בסימולטורים.

בסדר, אני לא הולך עכשיו למסלול מירוצים לנהוג, מדובר בתחביב חמוד מאוד לדעתי שגם עולה פחות דלק

יצא לך לשחק בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי לשלושה חודשים ב-15 דולר? כדאי מאוד!

הייתי מנוי של iRacing במשך כמה שנים ואני מאוד אוהב את הסימולטור הזה, אם כי יש לי לא מעט ביקורת עליו. כיום אני לא מנוי כי כבר אין לי כמעט זמן לנהוג.

בחבילת הבסיס יש מגוון לא רע של מכוניות ומסלולים, ותוכל לקבל רושם די מדוייק על החוויה של iRacing ממה שתקבל בחבילה הזו. הבעייה היא שכל מסלול וכל מכונית עולים עוד כסף, וזה סוג של מלכודת - ככל שאתה מוציא יותר כסף, יותר כואב לך לעזוב ולתת להשקעה שלך לרדת לטמיון.

נראה לי שמה שהייתי עושה במקומך זה מנוי לשלושה חודשים, לא משקיע כלום במכוניות ומסלולים, ובעוד שלושה חודשים (טפו-טפו-טפו) כבר ייצא Asstto Corsa, סימולטור שאמור להיות לא פחות טוב מ-iRacing ברוב התחומים וכנראה במחיר שפוי יותר. כשהוא ייצא אני ממליץ שתנסה את הדמו שלו ותחליט עם איזה מהם אתה רוצה להמשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי לשלושה חודשים ב-15 דולר? כדאי מאוד!

הייתי מנוי של iRacing במשך כמה שנים ואני מאוד אוהב את הסימולטור הזה, אם כי יש לי לא מעט ביקורת עליו. כיום אני לא מנוי כי כבר אין לי כמעט זמן לנהוג.

בחבילת הבסיס יש מגוון לא רע של מכוניות ומסלולים, ותוכל לקבל רושם די מדוייק על החוויה של iRacing ממה שתקבל בחבילה הזו. הבעייה היא שכל מסלול וכל מכונית עולים עוד כסף, וזה סוג של מלכודת - ככל שאתה מוציא יותר כסף, יותר כואב לך לעזוב ולתת להשקעה שלך לרדת לטמיון.

נראה לי שמה שהייתי עושה במקומך זה מנוי לשלושה חודשים, לא משקיע כלום במכוניות ומסלולים, ובעוד שלושה חודשים (טפו-טפו-טפו) כבר ייצא Asstto Corsa, סימולטור שאמור להיות לא פחות טוב מ-iRacing ברוב התחומים וכנראה במחיר שפוי יותר. כשהוא ייצא אני ממליץ שתנסה את הדמו שלו ותחליט עם איזה מהם אתה רוצה להמשיך.

תודה על התגובה המפורטת,

אני חושב כן לנסות את 3 החודשים, מה זה 15 דולר? לא הרבה עדיין,

מה שאהבתי כי כל אשר רכשתי נשאר שלי ונגיש, כלומר הממשק זוכר את כל הרכישות שלי ואני יכול לעשות בהם שימוש גם במנוי מחודש לאחר כמה שנים אפילו שלא שיחקתי במשחק וזה באמת סבבה,

נשקיע ברכבים ומסלולים רגילים שנקבל ואכן תודה על ציון Asstto Corsa, שכחתי ממנו, אשמח אם תשלח לי הודעה פרטית כאשר הוא ייצא כדי שלא אשכח לבדוק אותו ואז באמת אחליט במה להמשיך.

אתה לא חושב לחזור להשקיע בזה שוב? סימולטור כלשהו? אם תחזור ל-iRacing כל אשר רכשת נשמר לך :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אשמח לחזור לזה כשיהיה לי יותר זמן. בשביל אזטו קורסה אני אצטרך לשדרג את המחשב, אז ייתכן שאחזור ל-iRacing בשלב ראשון. אני אקרא ביקורות על אזטו קורסה ואחליט מה עדיף לי - לשדרג או להמשיך עם iRacing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אשמח לחזור לזה כשיהיה לי יותר זמן. בשביל אזטו קורסה אני אצטרך לשדרג את המחשב, אז ייתכן שאחזור ל-iRacing בשלב ראשון. אני אקרא ביקורות על אזטו קורסה ואחליט מה עדיף לי - לשדרג או להמשיך עם iRacing.

אשמח אם תוכל להפנות אותי גם לביקורות שתמצא או לומר לי מה חוות דעתך לאחר שתוכל להשוות ביניהם, אולי אעזור לך להחליט :-P

איך הנהיגה ב-iRacing עם מערכת הגה ודוושת Logitech G27? יצא לך להתנסות או לדעת?

עד עתה כמובן התנסיתי רק במשחקי מחשב עם המערכת ואני נהנה מאוד (נוהג על אוטומט בינתיים :-D )

תודה ויום טוב,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאחרי שאזטו קורסה ייצא ידברו עליו פה בפורום. אני מתנדב לפתוח את השרשור אם צריך :)

ההגה שלי הוא לוג'יטק Driving Force Pro ישן, ואני מרוצה ממנו בכל הסימולטורים. אין לי ספק שההגה שלך יהיה נהדר ב-iRacing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאחרי שאזטו קורסה ייצא ידברו עליו פה בפורום. אני מתנדב לפתוח את השרשור אם צריך :)

ההגה שלי הוא לוג'יטק Driving Force Pro ישן, ואני מרוצה ממנו בכל הסימולטורים. אין לי ספק שההגה שלך יהיה נהדר ב-iRacing.

סבבה, נשמע טוב תודה.

אני אעדכן פה במידה ואפתח חשבון וכרגע נראה ומרגיש שכן אעשה זאת

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייריסינג פשוט מדהים לדעתי. שווה כל דולר. הסימולציה מעולה, מאתגרת ולא דוצה לאף משחק אחר (גורם לליב פור ספיד להרגיש כמו מריו קארט) אבל חוויית התחרות עצמה היא העיקר. המשחחק הזה מספק ערימות של אדרנלין ואקשן מול מתחרים נקיים ואיכותיים.

לפעמים יש פרומושינס טובים, אני עשיתי ב99 מנוי לשנתיים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, אני לא הולך עכשיו למסלול מירוצים לנהוג, מדובר בתחביב חמוד מאוד לדעתי שגם עולה פחות דלק

יצא לך לשחק בזה?

לא ספציפית בזה, אבל סיקרנת אותי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייריסינג פשוט מדהים לדעתי. שווה כל דולר. הסימולציה מעולה, מאתגרת ולא דוצה לאף משחק אחר (גורם לליב פור ספיד להרגיש כמו מריו קארט) אבל חוויית התחרות עצמה היא העיקר. המשחחק הזה מספק ערימות של אדרנלין ואקשן מול מתחרים נקיים ואיכותיים.

לפעמים יש פרומושינס טובים, אני עשיתי ב99 מנוי לשנתיים.

עכשיו המבצע הקיים הוא $15 ל-3 חודשים במקום $30 מחיר רגיל, אני כנראה אעשה אותו ואם זה יסקרן אותי מספיק ואני אשקיע בזה אז אולי ארשם למנוי השנתי בעלת של $99

נכון, התחרות היא הכיפית ביותר ולדעת שכל רכב שאתה רואה על המסלול הוא לא מחשב ולא AI אלא נהג אחר איפשהו בעולם, זו מחשבה מאוד מגניבה לדעתי, הרישיונות שאתה מקבל עם ההתקדמות, הליגות ועוד, פשוט "משחק" שלא נגמר!

לא ספציפית בזה, אבל סיקרנת אותי ...

שמע, אני קורא הרבה על הסימולטור בימים האחרונים ומדובר בהרבה יותר מסתם משחק, זה ממש תחביב לכל דבר והוא יכול לגבות כסף אבל לא חובה לזרוק פה הון תועפות. ראשית אתה מתאמן להכיר את המסלול ורק זה מספק הרבה זמן למשחק באימונים, אח"כ יש לך את המירוצים ברמה שלך וכאשר אתה עולה לרישיון גבוה יותר אתה יכול לקנות מסלולים ורכבים אחרים להתחרות איתם ברמה גבוהה יותר, אז אל תקנה הרבה במכה, קצת כל פעם במסגרת התקציב שלך, לדעתי זה משהו מרתק מאוד ממה שקראתי ומאוד ממכר וריאליסטי יותר מכל משחק מחשב שאתה מכיר, ממש סימולטור נהיגה מול נהגים מכל העולם ברמה שלך (לפי סוג הרישיון שלך באותו שלב בסימולטור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שנהיגה מקצועית מתבצעת בגיר ידני אבל השאלה שלי למי שהתנסה ויודע, האם יש אפשרות לנסוע במכוניות על גיר אוטומטי?

אשמח לדעת או שאני צריך להתחיל לרענן העברת הילוכים ידנית עתה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני אין אפשרות להחלפת הילוכים אוטומטית, אבל אתה לא חייב להשתמש בקלאץ' ובשיפטר של ה-G27, אתה יכול להגדיר את המתגים מאחורי ההגה להחלפת הילוך וזה ממש לא קשה. תאמין לי שיהיו בנהיגה דברים הרבה יותר קשים :)

לגבי ההתקדמות והרשיונות: כשהתחלתי עם iRacing החלטתי שאני רוצה להגיע לרישיון A והשקעתי בזה הרבה זמן, מאמץ וגם לא מעט כסף. בדיעבד זה לא היה רעיון כזה טוב, כי המכוניות החזקות והמהירות הן לא אלה שהכי נהניתי לנהוג בהן, וגם המירוצים ברמות הגבוהות ארוכים מדי לטעמי ולא ממש נהניתי מחלקם. בסופו של דבר עשיתי את רוב המירוצים שלי בסקיפ בארבר, סטאר מאזדה וספק רייסר פורד. לא שאני מתחרט על זה שהשקעתי בלהגיע לרישיון A, זה היה הישג יפה, אבל אולי הייתי נהנה יותר אם הייתי משקיע יותר בליגות הנמוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

איירייסינג מתמחים בפשטות המירוצים און ליין והתאמת רמת הנהיגה של המתחרים כך שיהיו מירוצים מעניינים.

שיטת הדירוג נקבעת לפי זמני הקפה, עיקביות ונהיגה חלקה.

על כל ירידה מן המסלול, פגיעה בנהג אחר או סיבסוב מאבדים דירוג.

נהג מהיר אך "אלים" לא יוכל להתקדם קדימה, הנושא הזה מייצר ליגות נהיגה מרתקות, להוציא את הרוקיז', משתמשים חדשים שמבצעים לא מעט טעויות נהיגה, כבר מהרשיון הראשון מתחילים לראות נהגים מדהימים.

לגבי האוטומאט, אישית אני נגד, כלומר, אם אתה כבר משקיע, לך עד הסוף, מה שמרוויחים בסימולטור לוקחים גם לחיים האמיתיים בהמשך.

למרות זאת אתה תמיד יכול לנהוג במצב אוטומאט, או לחלופין החלפת הילוכים מההגה.

במקרה שלך, הגה מצויין שעובד נהדר עם איירייסינג, יש לך אוזניים להחלפת הילוך מאחורי ההגה, הכל תלוי בכיול בתוך המשחק עצמו.

אם תצטרך עזרה, אשמח לעזור.

בכל מקרה, בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...