Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי CF עם מדבקות

matanfr

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

במקרה יוצא לי בימים האחרונים לזהות חברי CF בזכות המדבקות על המכוניות. נחמד לראות שהעניין תפס תאוצה.

1. סיטרואן C3 פיקאסו בורדו ב"טיב טעם" בשבוע שעבר :twisted:

אשתי ראתה את הרכב, וישר הצביעה על המדבקה ואמרה שהיא מזהה שהוא בCF גם בלי המדבקה-כי הבחור מקפל את המראות בחנייה :wink: .

2. היום על כביש 2 בדרך לחיפה-סיאט קופרה צהובה ומצוחצחת (ממש יפה), עם מדבקה של העקרב של abarth ומדבקת "שמור מרחק" גם מלפנים. גם במקרה הזה אשתי זיהתה את המדבקה למרות שכמעט לא היה ניתן להבחין בה עקב הגוונים הדומים.

אז מי ראה את מי ואיפה? 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. סיטרואן C3 פיקאסו בורדו ב"טיב טעם" בשבוע שעבר :twisted:

יש לי תחושה שאני יודע מי זה. אחרי הכל לכמה חברי פורום יש סיטרואן C3 פיקאסו בצבע בורדו :lol:

מאיפה אני מארגן לעצמי אחת, נמצא ברחובות, ובחולון 3 פעמים בשבוע

רק דרך טובות הנאה. מה אתה מציע? שים לב כי זהו מכרז פומבי.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אותי יותר מעניין לדעת מי זה החבר הזה ששם מדבקה של אבארת' על סיאט :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה שאני יודע מי זה. אחרי הכל לכמה חברי פורום יש סיטרואן C3 פיקאסו בצבע בורדו :lol:

Bagira בכבודו ובעצמו.. :wink:

אני מקווה שאלו לא אותן טובות שאתה היית צריך לתת :wink:

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SlowRide - מי ששם מדבקה של אבארט על הסיאט ייחשף באם ירצה, אבל תצחק הרבה פחות לכשתקבל ממנו בראש על המסלול :wink: הוא נהג מעולה וגם אחלה בן-אדם.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. היום על כביש 2 בדרך לחיפה-סיאט קופרה צהובה ומצוחצחת (ממש יפה), עם מדבקה של העקרב של abarth ומדבקת "שמור מרחק" גם מלפנים. גם במקרה הזה אשתי זיהתה את המדבקה למרות שכמעט לא היה ניתן להבחין בה עקב הגוונים הדומים.

הסיאט איביזה הצהובה הנ"ל (מהדור הקודם) משתתפת גם בטיולי מועדון אבארט ובמפגשים של אלפא, אני רואה אותה המון בתמונות בפייסבוק. מעניין מה הסיפור שלה :)

לגבי המדבקה של הפורום אם הייתי משיג אחת הייתי מדביק גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
SlowRide - מי ששם מדבקה של אבארט על הסיאט ייחשף באם ירצה, אבל תצחק הרבה פחות לכשתקבל ממנו בראש על המסלול :wink: הוא נהג מעולה וגם אחלה בן-אדם.

אני לא שולל את זה חלילה שהוא אדם טוב ונהג טוב, אני רק מוסיף על זה שכנראה יש לו גם אחלה חוש הומור:lol:

חוץ מזה עם הגולף שלי גם קלנועית מנצחת אותי במסלול. הכינוי הוא לא סתם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם 700 - מי מבאר שבע מביא לי? :-P

לא ראיתי אף אחד בבאר שבע מסתובב עם המדבקה. :(

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם 700 - מי מבאר שבע מביא לי? :-P

לא ראיתי אף אחד בבאר שבע מסתובב עם המדבקה. :(

שלח לי ה"פ תזכורת ביום העצמאות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה הרף הקודם, יהיה קשה לי לעמוד בטובות הנאה מפליגות כמו כמה חברות פורום שביום הראשון כבר קיבלו גישה לאוף-טופיק. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה מדבקות - שישלח לי הודעה פרטית עם שם וכתובת למשלוח. יש מלאי נאה של מדבקות מהסוג החדש, להדבקה בתוך השמשה.

אני שולח מדבקות לכל מי שיש לו קסדה אחת ומעלה או ותק של שנה לפחות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...