Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק דיטיילינג - קניה, מכירה והחלפה של ציוד משומש לדיטיילינג, שטיפה, וניקיון לרכב

פוסטים מומלצים

מספר מוצרים למכירה במחירי עלות:

כפפת שטיפה מגווירס - חדשה - 30 ש"ח

Collinite 845 - 100 - בקבוק חדש של 473 מ"ל

CarPro IRON-X - 90 - בקבוק חדש של 500 מ"ל + שפריצר ייעודי לחומר

20200108_160557.jpg

CarPro P.E.R.L - 50:

בבקבוק - 264 מ"ל לא מדולל, בוצע שימוש ב236 מ"ל שדוללו בקבוקים של 354 מ"ל עבור צמיגים ופלסטיקה פנימית.

הבקבוקים עצמם כמעט מלאים, לכן הרוכש יקבל את הבקבוק הלא מדולל + ספריי צמיגים + ספרי פלסטיקה פנימית במחיר הנ"ל, בערך כ450 מ"ל מוצר נטו.

20200108_160517.jpg

בנוסף, מוכר מעט מהגלונים שהזמנתי(מי שירכוש כמות מקס' יוכל לקבל את הגלון במחיר הקנייה):

Meguiars All Purpose Cleaner - Citrus:

*ניתן לרכוש APC כתום של מגווירס עד כמות של 2.5 ליטר - 35₪ ל1000 מ"ל.

Chemical Guys Hybrid V07 Sealant:

*מבקש 40₪ בלבד עבור 500 מ"ל, כן זו לא טעות!

*ניתן לרכוש עד כמות של 2.5 ליטר

Optimum No Rinse:

*70₪ עבור 1000 מ"ל

Pd.jpg

בנוסף מספר גדול של מוצרים שבתמונה למטה, ימכרו כולם בעבור 50 ש"ח בלבד, או בעבור החלפה על מוצר דיטיילינג אם רלוונטי, מיותר לציין שמחיר כל המוצרים הוא בערך פי 5 מהמחיר המבוקש, הכל חדש.

20200108_161526.jpg

מאזור אשדוד\בת ים\רמלה בתיאום.

עריכה אחרונה על ידי belior
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכעיס כל כך שאנשים מנצלים את הפלטפורמה של הפורום לנסות לצאת ברווחים.

הפואנטה של הדיון הזה היא לא לסחור ולהרוויח אלא להעביר הלאה "בלי להפסיד יותר מדי" מוצרים שכבר אין לך צורך בהם.

כשכל אחד יכול לקנות גאלון של ONR בין 100₪ ל 140₪, מה שנותן מחיר ממוצע לליטר של כ 30-35₪ לדרוש 70₪ זו פשוט חזירות שלא מתאימה לשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכעיס כל כך שאנשים מנצלים את הפלטפורמה של הפורום לנסות לצאת ברווחים.

הפואנטה של הדיון הזה היא לא לסחור ולהרוויח אלא להעביר הלאה "בלי להפסיד יותר מדי" מוצרים שכבר אין לך צורך בהם.

כשכל אחד יכול לקנות גאלון של ONR בין 100₪ ל 140₪, מה שנותן מחיר ממוצע לליטר של כ 30-35₪ לדרוש 70₪ זו פשוט חזירות שלא מתאימה לשרשור הזה.

אם אתה כועס, אני לא הכתובת, אבל בגלל שכבר השחרת את פני ברבים, תן לי להגיב.

ONR כידוע אין להשיג בארץ ולא הרבה לפני כל החגיגה הנהדרת של אמאזון, אני רכשתי גלון מדיטיילר חביב ומקצועי מראש העין ב260 ש"ח, הייתי חלק מאנשי הזכות שזכו לשים את ידם על גלון של המוצר הזה שהרבה זמן לא היה בשוק, המחיר ששילמתי אם תעשה מחשבון הוא 69 ש"ח לליטר, אם תחזור כמה עמודים אחורה תוכל לראות את ליטר ONR מככב במחירים של 100~120 ש"ח לליטר.

עכשיו אם הייתי מוכר גלון אולי היה לדבריך היה טעם, אבל מאחר ואני מוכר ליטר, בוא נסתכל מה אמזון מציע לנו, 960 מ"ל ONR עולים כ80 ש"ח(כתלות בריבית המרה), אני מוכר 1000 מ"ל ב70 ש"ח, כלומר יותר זול מאמזון, עדיין חזיר? אולי בעיני המתבונן.

אבל למה עצרת רק בONR, בוא נלך לשאר המוצרים?

מוצרי CARPRO אין להשיג, הבאתי מחיר עלות ופחות, APC נקנה בארץ - מחיר עלות, כפפת שטיפה - יותר זול מאמזון ובחצי מהארץ, אוטם V7 - 100 ש"ח בארץ, 70 ש"ח באמזון, אני דורש 40 ש"ח, ווקס היברידי - מחיר עלות, מוצרים כללים חדשים לגמרי שנרכשו באליאקספרס ושות' - 50 ש"ח.

כל המוצרים הובאו כאן במחיר עלות ופחות, אין פה שום ניסיון רווח, אם הייתי רוצה מחוץ לפורום אנשים ישלמו גם פי שניים, הרי לא כולם קונים הכל ברשת.

בכנות, אני לא אשם שאתה לא מצליח למכור מוצר כאן זמן רב ואני לא אשם בזה שאתה חושב דברים, אבל לפני שאתה מנסה להשחיר אדם אחר לפחות תעשה בדיקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי מספיק בדיקות... זה לא שאתה מוכר אריזת ריטייל של 1 ליטר ONR שיש מקום להשוואה למחיר של 1 ליטר של אמאזון.

וגם אז - אין מה להשוות. אדם שנכנס לדיון קניה ומכירה של מוצרי דיטיילינג מחפש לחסוך וכנראה מודע טוב טוב למחירים בשוק.

חוץ מזה, הטיעון שלך של מה היה לפני לא מחזיק מים. את מי זה מעניין מה היה? מעניין מה יש היום.

מזכיר לי את המוכרי רכב ביד2 שדורשים 20 מעל מחירון על רכב בן חצי שנה ורושמים בתיאור "לא גמיש שקל!!!! רכב יצא ב X שקל מהסוכנות!!111"

עצרתי ב ONR כי זה המוצר היחידי ברשימה שלך שבמקרה קניתי בעצמי בחודש האחרון והייתי מעודכן לגבי המחיר שלו ולכן תפס לי את העין.

כאילו בחיאת רבאק, איזה הגיון בעולם יש לאדם לשלם לך 70₪, להגיע אליך, לקבל את ה ONR בבקבוק מאולתר של 1 ליטר כשהוא יכול מהספה בבוקסר לשלם עוד 50₪ ולקבל פי 4 חומר בגאלון נורמלי עד פתח ביתו?

ולסיום, כפי שאני רואה את הדברים - כאשר אתה מפרסם בדיון שכזה בקהילה שכזו שבסופו של דבר היא קהילה די קטנה - חובת הבדיקה היא עליך. חובת הבדיקה שאתה לא מפרסם מוצרים במחיר עשיקה היא עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נעצרת במוצר הנ"ל כי רק פה חשבת שיש לך משהו חכם להגיד.

2. יש אנשים שלא צריכים 4 ליטר בבית, כאשר מספיק להם ליטר מוצר לתקופה ארוכה.

3. רשמתי שאני מפרסם מוצרים במחיר עלות שלי, מצטער אני לא יכול להתחרות בדילים מטורפים של אמאזון, מי שצריך 100 מ"ל ומוכן לקנות גלון שיבושם לו.

4. לא משנה מה תגיד, שורה תחתונה המחיר לליטר מוצר עדיין זול מאמזון.

5. אני מבין שאת השמפו שלך את קונה רק בגלונים, אתה עושה את הבדיקות שלך.

במקום להציק לאנשים ולנסות להפוך את הפוסט הזה לפשפשוק, יכולת לשלוח הודעה פרטית, מקווה שתמצא נושא אחר להתעסק בו.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא במקום לקלקל למישהו - למה לא לשלוח בפרטי?

אני לא מעודכן במחירים אך שכל אחד שיבקש כמה שבא לו - כמו שציינת, אנשים מודעים למחירים

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששניכם צודקים, אין טעם לריב.

לא קראתי לעומק, אז אולי פספסתי משהו, אבל בעקרון -

כמובן שMorningstar צודק, גם אני פרסמתי פה כמה פעמים במחירי הפסד, סתם כדי להעביר הלאה חומרים שאני לא צריך, וזו כמובן מטרת הדיון.

מצד שני, לפי מה שbelior אומר, הוא לא קנה מאמזון אלא במחיר אחר, אי אפשר לצפות מכל אדם שבא למכור משהו לוודא שאין איזה דיל חזק ברשת לפני שהוא מוכר אותו...

בכל אופן, Morningstar טוב שהודעת לגולשים פה לגבי המחיר באמזון, מכאן לדעתי זה מספיק ושכל אחד יעשה בחירה מאיפה לקנות ובכמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, עדיין רלוונטי. (פעם הייתי מעיף את ONR כמו לחמניות חמות)

מוצרי QD. (נוזל הברקה סופי שאין לי שימוש בהם)

1. SONAX BSD הידוע לטובה. בקבוק חדש - 30 ש"ח. (49 ש"ח חדש)

2. SONAX SPRAY & SEAL - בקבוק כמעט חדש, השתמשתי בו ריסוס בודד. 45 ש"ח. ( 79 ש"ח חדש)

גמיש בהחלט למי שייקח את שניהם.

attachment.php?attachmentid=520717&d=1563215896&thumb=1

מי שמעוניים להתחלק בגלון ONR חצי חצי? מוזמן בכיף. ( כמובן מחיר עלות ששילמתי $32.63 לחלק לשתיים)

ניתן לקחת גם רק ליטר. (מחיר כנ"ל)

[ATTACH=CONFIG]525611[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

שלושה בקבוקים של Turtle Wax ICE Seal N Shine למכירה. יכול להוות ציפוי בפני עצמו או לשמש כ DRYING AID.

אני לפני יישום של ציפוי מבוסס SIO2 והסתבר לי לאחרונה ששימוש במוצרי אוטם או ווקס על ציפוי מסוג זה אינו תקין.

מחיר מעט נמוך יותר ממחיר עלות, 70 ש"ח.

אזור ירושלים, מגיע אחת לכמה שבועות למרכז.

81KJXmdJRqL._AC_SX679_PIbundle-6,TopRight,0,0_SH20_.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מספר מוצרים למכירה במחירי עלות:

כפפת שטיפה מגווירס - חדשה - 30 ש"ח

CarPro IRON-X - 90 - בקבוק חדש של 500 מ"ל + שפריצר ייעודי לחומר

[ATTACH=CONFIG]526455[/ATTACH]

CarPro P.E.R.L - 50:

בבקבוק - 264 מ"ל לא מדולל, בוצע שימוש ב236 מ"ל שדוללו בקבוקים של 354 מ"ל עבור צמיגים ופלסטיקה פנימית.

הבקבוקים עצמם כמעט מלאים, לכן הרוכש יקבל את הבקבוק הלא מדולל + ספריי צמיגים + ספרי פלסטיקה פנימית במחיר הנ"ל, בערך כ450 מ"ל מוצר נטו.

[ATTACH=CONFIG]526456[/ATTACH]

בנוסף, מוכר מעט מהגלונים שהזמנתי(מי שירכוש כמות מקס' יוכל לקבל את הגלון במחיר הקנייה):

Optimum No Rinse:

*70₪ עבור 1000 מ"ל

[ATTACH=CONFIG]526457[/ATTACH]

בנוסף מספר גדול של מוצרים שבתמונה למטה, ימכרו כולם בעבור 50 ש"ח בלבד, או בעבור החלפה על מוצר דיטיילינג אם רלוונטי, מיותר לציין שמחיר כל המוצרים הוא בערך פי 5 מהמחיר המבוקש, הכל חדש.

[ATTACH=CONFIG]526458[/ATTACH]

מאזור אשדוד\בת ים\רמלה בתיאום.

עדכון:

כפפת שטיפה מגווירס - חדשה - 30 ש"ח - נמכר

CarPro IRON-X - 90₪ - בקבוק חדש של 500 מ"ל + שפריצר ייעודי לחומר - נמכר

CarPro P.E.R.L - 50:

*ניתן לרכוש עד כמות של 2.5 ליטר - 1.5 ליטר נמכר, נשאר ליטר

Optimum No Rinse:

*70₪ עבור 1000 מ"ל

*ניתן לרכוש עד כמות של 2.5 ליטר - 1 ליטר נמכר, נשאר 1 ליטר נוסף

בנוסף מספר גדול של מוצרים שבתמונה למטה, ימכרו כולם בעבור 50 ש"ח בלבד - גריט גארד נמסר

מאזור אשדוד\בת ים\רמלה בתיאום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...