Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל הסטייק הכי טעים (והכי יקר) שאכלתי בחיים שלי היה בNG בנווה צדק.

מסכים בהחלט.

המשעשע הוא, שצמוד אליהם יש מסעדה טבעונית, ולא קשה להתבלבל ולהיכנס אליה בטעות :-D

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

זה מדהים כמה התזונה הישראלית שונה מהאמריקאית.

הבעיה העיקרית בתזונה האמריקאית זה הקפה המסריח שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

וואו, קפה אמריקאי. עד לפני כמה זמן לא יצא לי לשתות בסטארבאקס וכל מי שסביבי חותם שזה הקפה הכי מגעיל שהוא שתה אי פעם.

אז מה יעשה אדם כמוני? ייכנס לסניף הראשון שהוא רואה, כי המאדרפאקראס עשו לו פרומו כזה שלילי שאין מצב לא לנסות.

זה לא רק הקפה הכי מגעיל ששתיתי, זה הנוזל הכי מגעיל ששתיתי אי פעם, כולל פאראפלו כחול.

זה היה לאטה. באחת מטיסות הפנים, ראיתי בלאונג' מכונה של סטארבאקס. אמרתי, יאללה חינם, נבדוק את האמריקאן (שחור רגיל שלהם) שלהם.

עשה לי בחילה חודש.

ואנשים עומדים בתור בשביל זה. מדהים.

ב-coffee bean היה אחלה קפה, מצד שני.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם עומדים בתור לסטרבקס כדי להצטלם לאינסטגרם עם הכוס. בטוח שאפשר למצוא שם קפה טוב אם מחפשים, אבל זה מוזר שבארץ עם כזה שפע ומבחר באוכל (ובהכל בעצם)הזבל הזה הוא הdefault שלהם בקפה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • אחראי פורום

אספתי לכם עוד 3 מקומות שדגמתי לאחרונה.

1. "פינת עישון" בכניסה ליסוד המעלה.

התמונות והרושם שמקבלים זה של מסעדה על טהרת המעשנה כמו שכבר הוקמו בארץ, אבל בצפון זה עוד לא נפוץ.

בפועל, יש מנת מעושנים אחת של 800 גרם ועוד אסאדו בסנדוויץ'. השאר הן מנות בשריות סטנדרטיות.

מאחר ו-800 גרם זה כבר גדול עליי, ביקשתי את האסאדו (למרות שבגדול פחות אוהב אותו).

להפתעתי "המעושנים לא מוכנים". אז למה התכנסנו? זה לא אמור להיות ברור שמסעדה כזו צריך לפתוח 4-5 שעות קודם כדי להניע את המעשנה?

המלצרית הציעה כריך רצועות אנטריקוט, לקחתי והוא היה מצויין. מגוון סביר של בירה מהחבית, שירות מצויין, מקום מרווח - לגמרי לזכותם.

בקצה המקום יש חדר עישון עם מחיצת זכוכית ובתוכו דוד ברזל בגודל של סוזוקי אלטו. מרשים מאוד ונראה נהדר בחלל המסעדה.

רק חבל על הפשלה המקומית ועל ההתעקשות על 800 גרם. אתם כבר מעשנים ולא עושים את זה פר לקוח, תנו אופציות קטנות יותר.

2. סלון מלכה בתפן.

המבשלה המוכרת במשכנה החדש בתפן, הגדילו ובנו פאב בקומת גלריה הצופה למבשלה וזה נראה פשוט מגניב.

הפאב עצמו גדול ונעים לשבת, מעוצב יפה עם הרבה ברזל ועץ ורצף יפהפה של ברזים זהים.

הבירות מוכרות וטובות כמובן, יש גם אוכל תואם אווירה במחירים סבבה. הזמנתי נקניקיית בראטוורסט, הגיעו 3 ענקיות פלוס כרוב כבוש

(לא מאמין שאני אוכל את זה) ב-48 ש"ח, נחנקתי.

אחלה מקום.

3. בית הצייד בג'יש.

מיקום מפתיע, תכלס. אוריינטציה בשרית לגמרי וגם איכותית. הביקורות טובות והתמונות עוד יותר, סחבק לא מתווכח והולך לטעום.

למקום יש "קטע", סטייל בקתת ציידים, העובדים והבעלים עם כובעי בוקרים, על הקירות נשקים תלויים וראשי חיות.

הבשר מוגש על חתיכות עץ גדולות וגסות "and it's spectacular". הזמנתי טיבון של בערך 650-600 גרם, ממנו לדעתי העלמתי 450-470 בשר נטו,

רך ומלא טעם. באמת מוצלח. והוא עלה 150 ש"ח. כן, מחירים שאפילו בצפון כבר ממש מזמן לא מכירים.

פה נפתח התיאבון ודגמתי את שאר המנות שהוזמנו. המבורגר סבבה פלוס; לשניצל יש טעם מעושן מעולה, משהו בתיבול עובד שם פגז;

הקבב הוא למיטיבי לכת. טעם מצויין אבל דחוס מאוד, כמעט מעייף. 3 קציצות XL.

לראשונות הוזמנו ברוסקטות עם קוביות פילה עגל ופרמזן, יציאה מוצלחת. בנוסף צ'וריסו בעבודת יד, בשר גס ועסיסי שמתקרב לרייר מבחינת דרגת העשייה.

העיב על החגיגה: המסעדה על הכביש הראשי של הכפר ויש שם חיבה יתרה לטרקטורונים ורייזרים כנראה בלי אגזוזים, אחרת קשה להסביר את רמת הרעש.

נוסף על כך, הרבה נערים עמדו בסמוך והדליקו נפצים. המלצרית אמרה שיש להם חג ובגלל זה זה ככה, אף אחד לא אמר להם כלום מה שרמז לי שהעניין לא חד פעמי.

ממה שאני מכיר מהסביבה שאני חי בה, עיקר הבלאגן הזה בא בערב. אנסה שוב בשעות הצהריים, כי האוכל באמת טוב.

20190913_202611.jpg20190913_200335.jpg20190905_211927.jpg20190905_211917.jpg

*כן, אני יודע שהמצלמה שלי מחורבנת.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • אחראי פורום
אספתי לכם עוד 3 מקומות שדגמתי לאחרונה.

1. "פינת עישון" בכניסה ליסוד המעלה.

התמונות והרושם שמקבלים זה של מסעדה על טהרת המעשנה כמו שכבר הוקמו בארץ, אבל בצפון זה עוד לא נפוץ.

בפועל, יש מנת מעושנים אחת של 800 גרם ועוד אסאדו בסנדוויץ'. השאר הן מנות בשריות סטנדרטיות.

מאחר ו-800 גרם זה כבר גדול עליי, ביקשתי את האסאדו (למרות שבגדול פחות אוהב אותו).

להפתעתי "המעושנים לא מוכנים". אז למה התכנסנו? זה לא אמור להיות ברור שמסעדה כזו צריך לפתוח 4-5 שעות קודם כדי להניע את המעשנה?

המלצרית הציעה כריך רצועות אנטריקוט, לקחתי והוא היה מצויין. מגוון סביר של בירה מהחבית, שירות מצויין, מקום מרווח - לגמרי לזכותם.

בקצה המקום יש חדר עישון עם מחיצת זכוכית ובתוכו דוד ברזל בגודל של סוזוקי אלטו. מרשים מאוד ונראה נהדר בחלל המסעדה.

רק חבל על הפשלה המקומית ועל ההתעקשות על 800 גרם. אתם כבר מעשנים ולא עושים את זה פר לקוח, תנו אופציות קטנות יותר.

אז חוויה מתקנת.

שיחה אגבית לגמרי עם חבר'ה מסביבת המסעדה, סיפרה לי שהמקום החליף בעלים (עם שם חדש: meet the meat) ואיתו הלכו גם שתי טענותיי למקום:

1. יש מעושנים גם סמוך לשעת הפתיחה (הבנאדם מגיע ב-6 בבוקר כדי להתחיל במלאכה).

2. יש מנות מעושנים קטנות יותר.

אז לקחתי בריסקט 300 גרם. הם יודעים מה הם עושים עם הבשר שם. עישון מצויין, רך ונהדר, עם משרה פשוט ולא שתלטן של סילאן ומים

ועל כן הצבע בקצוות הנתח.

כמעשן מתחיל קיבלתי כמה טיפים ועוד חתיכה קטנה ומעולה של ברוסט עגל.

מומלץ ממש.

20190925_144922.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

נחמן smokehouse בזכרון.

המון זמן לא נהניתי ככה מאוכל במסעדה.

לקחנו לראשונה חומוס פטריות שהפתיע באיכותו ובטעם, עם פיתות קריספיות על האש.

לעיקריות מנה של בריסקט ומנת ספייריבס. הבשר היה רך ונימוח עם טעמים מדהימים, הגיע עם כרוב כבוש ותפוא מפוררים שהשלימו את המנות בצורה מעולה.

300 שח כולל טיפ, מהמוצדקים ששילמתי אי פעם במסעדות ארצנו.

מומלץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...