Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות,

בהתאם למסורת האוף טופיק, נראה לי שהגיע הזמן לפתוח שרשור עדכני בנושא.

כאן לא מדובר על אוכל בדרכים אלא מקומות שאתם יוצאים אליהם בערב או בסופ"ש.

מסעדות, פאבים, בארים וכיו"ב שביקרתם בהם ואהבתם את האווירה, האוכל והשירות.

נא לציין כתובת מדוייקת (לא "שלמה באבן גבירול") ו/או לצרף לינק לאתר אם קיים כזה.

~

באזור שלי בינתיים אין הרבה חידושים - רובינשטיין ממשיכים להכין בשר מעולה עם שירות בינוני, מייק'ס פלייס בהרצליה שומרים על הרמה הגבוהה עם מוזיקה טובה ואוכל טעים, בורבון סטריט מנסים לעשות משהו דומה במרחק כמה מטרים משם. המקלארנ'ס פאב במרכז הרצליה (בן גוריון 33) הפתיע עם כנפיים מצויינות, אבל על הפיצות כדאי לוותר. בביקורי האחרון שם היה גם 1+1 על הבירות לפני 9 בערב, אולי עדיין יש. מקום נחמד אם רוצים לראות את המשחק על כוס בירה, פחות טוב לדייטים או בילוי שקט.

עד כאן ממני, עכשיו תורכם.

נ.ב. מישהו מכיר מקום שיודע להכין כריך רוסטביף איכותי באזור השרון והמרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כשבועיים ביקרתי בתל-אביב ביום שישי לכבוד הופעת תיאטרון של חבר (תיאטרון תמונע, מקום מגניב לכשעצמו). בסיום ההופעה חיפשנו מקום נחמד לשבת ובמקרה הגענו לטאפאס בר "לה צ'אמפה" ברחוב הארבע 16.

האווירה, האוכל והשירות היו מצויינים.

היינו חמישה אנשים והזמנו מגוון מנות מהתפריט, הכל היה טרי וטעים, זכורים לי במיוחד ההמבורגרים הקטנים... מעדן !

המלצרית היתה נחמדה מאוד וידעה להמליץ על מנות טובות, אפילו פינקו אותנו במנת צ'פס ON THE HOUSE מכיוון שאחת המנות יצאה באיחור (ואפילו לא ביקשנו... AM I DREAMING ?).

מוזיקה טובה בעוצמה נורמלית, אפשר לדבר ולשמוע.

לסיום, גם החשבון הפתיע לטובה עם מחירים הגיוניים, וגם גיליתי שבמקום רואים משחקים של ברצלונה... ולמרות שאני חסיד של צפייה ביתית בכדורגל, אני בהחלט רואה את עצמי קופץ לשם בכיף עם החברה לראות משחק מדי פעם.

https://www.facebook.com/lachampabar

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחה שפתחת שרשור כזה, תמיד טוב לשמוע על מקומות מומלצים.

קפה זליק בגבעתיים (שנקין 3 גבעתיים) - בית קפה עם תפריט מגוון ועשיר. ממליצה שם בעיקר על ה-ארוחת בוקר זוגית. זאת הארוחת בוקר הכי מפנקת שאכלתי עד כה בבית קפה. יש להם את מנת הדגל שלהם שזה ביצה בקן שהיא גם טעימה מאוד. אחלה מקום לסתם לשבת על קפה או לאכול ארוחה טובה עם חברים.

קפה סוניה געצל שפירא - בית קפה/ מסעדה "נסתר" בתל אביב, סמטה אלמונית 1 פינת המלך ג'ורג' 18, בית קפה שמתאים גם לדייטים, גם ללשבת בכיף בשישי בבוקר. אני ממליצה על השקשוקה שלהם, יש להם תפריט מאוד מגוון ומצחיק (במנות ילדים יש מנה בשם: כריכון שוקולד - כריך עם שוקולד בצורת דג). כשמתיישבים המלצר שם על השולחן בקבוק מים עם כוסות (ובחורף סיידר חם). המחירים סבירים לחלוטין, לא יקר מידי ולא פלצני מידי כמו שאר בתי הקפה בתל אביב

חומוס פאוזי בפלורנטין - במקרה ישבתי שם עם אח שלי וחבר שלו וציפיתי לעוד חומוס שגרתי אבל הופתעתי לטובה. מאז לקחתי לשם כמה אנשים שאמרו שזה אחד החומוסיות היותר טעימות שהם אכלו בהם. המיקום מפתיע וכך גם הטעם! (למי שמכיר, החומוסיה ממוקמת בפלורנטין ליד פאב שנקרא הודנא)

פאב שנקין ברעננה - בדיוק אתמול הייתי שם, אחלה פאב, עם חנייה באיזור, תפריט אוכל (השמועות אומרות שהפיצה שלהם ממש טובה). לקראת חצות הלילה, כשהמקום מתמלא אנשים הפאב הופך לדאנס בר, כולם קמים לרקוד. יתרון: לא מעשנים בפנים אלא רק בחוץ (למרות שמשום מה עדיין חזרתי עם ריח של סיגריות....אחח הישראלים)

פאב צינה בדיזינגוף - פאב תל אביבי טיפוסי אבל נחמד לאללה, אחלה מקום לדייטים ולשבת בכיף עם חברים על בירה. היתרון הוא שאם אין מקום בפאב אפשר להמשיך לפאב אחר כי על דיזינגוף יש מלא פאבים מגניבים.

באיזור פלורנטין בתל אביב אני ממליצה על הפאבים שהייתי בהם ונהנתי: ג'קסון, ברחוב, ברסה (כן כן יש פאב שמוקדש כולו לנבחרת, יש גם אחלה סניף בראשל"צ), שטרן 1 (פאב שמתאים גם לקבוצות גדולות של אנשים, יש להם תפריט ענק של אלכוהול ואוכל), פלורנטין 10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המקומות הטובים שהופכים לקבועים אצלי עם הזמן, מדי פעם כשמקום מתדרדר הוא יוצא מהרשימה. כרגע רשימת המקומות הטובים שלי היא בערך כזאת:

פוקנה פאב - באזור התעשייה הישן של ראשל"צ, ריק באמצע השבוע ואז יש גם מבצעים כמו 50 אחוז על תפריט הבירות והאוכל או בירה ללא תחתית בשלישי. עמוס בסופ"שים, בין היתר בבחורות שנראות לא רע בכלל. :wink:

פיראט - באותו אזור. מקום שמוכר יותר בקרב יוצאי בריה"מ וסגנון האוכל, הטעים אגב, בהתאם. מה שמעניין במיוחד שם הוא הבערך 50 סוגי בירה מחבית שהם מגישים.

ועד הבית - רוטשילד 64 ת"א. גינס מחבית, פיצה מצוינת לנשנוש ליד וחומר אנושי לא רע בכלל. :wink:

ברוהאוס - רוטשילד 11 ת"א. יש להם 3 בירות שהם מבשלים במקום, הבהירה הלא מסוננת טעימה במיוחד.

מייקס פלייס טיילת תל אביב - אין מה להוסיף ואין גם מה להוסיף קישור. :lol:

וכמו שאמרו פה, שטרן 1 ופלורנטין 10 הם באמת מקומות מצוינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הקופיקות שלי:

שבתאי - בכיכר של כפר ויתקין, ליד תחנת הדלק. פיצה נהדרת, מבחר יפה של בירות, מוזיקה טובה ואוירה נעימה.

פאבו - יש כאן עדיין מישהו שאינו מכיר את מבשלת הבירה הזאת, שממוקמת בזכרון יעקב? לי ולמספר חברי פורום נוספים יש מסורת להיפגש שם אחת לשבועיים בימי רביעי. להגעה, כתבו בוייז "פאבו".

1+ לרובינשטיין

1- לברוהאוס

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפה זליק בגבעתיים (שנקין 3 גבעתיים).

מחזק את ההמלצה גם לגבי הסניף שצמוד לקניון קריית אונו (רח׳ שלמה המלך פינת לוי אשכול).

לא טעמתי את האוכל אבל המקום מרווח ונעים, השירות בסדר והכתובת מאד קלה לאיתור.

כדאי רק לחנות בקניון משום שהחניה ברחובות הסמוכים היא לתושבים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים יצא לך לאכול ברובנס?, בכל מקרה ממליץ על הרוסטביף של טל בייגלס :), הרוסטביף וכל הנקניקים של הסודוך הם של מפעל הכובש-הנדל'ס אם אתם מכירים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רובנס לא הכרתי וטל בייגלס לא ידעתי שקיימים עדיין, תודה. :mm_yeah:

אני אוהב את ההרוסטביף של הסודוך

ממליץ על סניף ספציפי או שהם עקביים בין הסניפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנקין, רעננה. פאב הבית שלי. אוירה טובה עם אנשים איכותיים. בסופ"שים אפשר גם לרקוד. יש להם אחלה חמוצים בעשיה ביתית.

ג'ופאה, שוק הפשפשים (רבי חנינא 3). בר קטן ואינטימי באוירה אירופאית. מושלם לדייטים. בד"כ מתלווה לזה טיול ברחובות העתיקים של יפו.

אוטו אבן גבירול (אבן גבירול 72, מול הכיכר). פאב/דאנס בר איכותי עם מוזיקה טובה. רוב הזמן קשה להכנס, אבל שווה את המאמץ.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטרן 1 אכלתי לפני שנה וחצי נקניקיות כל כך מזוויעות שלא התקרבתי למקום הזה מאז.

אם אני לא טועה פורטר ובניו ברחוב הארבעה קשור איכשהו לשטרן 1 (אותם בעלים, או שמא היו להם אותם בעלים ועכשיו יש להם סכסוך דמים אחד עם השני) והאוכל שם הרבה יותר טעים ויש מבחר של 50 ברזי בירה. אם אתם ברחוב הארבעה מומלץ להתרחק מ"אונמי" כמו מאש, חרא של סושי עם חרא של מחירים. אם מחפשים סושי טוב אז ב"יקימונו" ברחוב רוטשילד יש עסקית עם סושי מעולה.

אם ב-50 ברזי עסקינן, ב- drafts and more 55 ביס פלנט בראשל"צ יש המון ברזי בירה, אבל לכוסות יש ריח נוראי של חומר ניקוי והאוכל במקרה הטוב ממוצע. אם אתם ביס פלנט אז ב"טוקו" יש אחלה של אוכל.

הופתעתי לגלות שאוסקר וויילד בפ"ת הוא בר "אירי" נחמד למדי, אכלתי שם צ'יפס טוב, פרצעל טוב וגם כנפיים טעימות. עיצוב התפריטים והפיצוחים שהוגשו על חשבון הבית גורמים לי לחשוד שמדובר בעסק שקשור לרשת טמפל בר שאני מאוד לא אוהב, אבל כאן מאוד נהנתי.

מייק'ס פלייס בכל וריאציה שלו הוא מקום נחמד לשבת בו, ביחוד בהרצליה שמרגיש פחות המוני מהאחרים.

וכמובן שקשה לי שלא להמליץ על מול ים בטיילת ת"א. בערב אני לא מתקרב למקום הזה כי אני אצטרך למשכן את הביצה השמאלית בשביל לאכול משהו, אבל העסקית עולה מחיר נגיש יותר של 185 ש"ח וזה האוכל הכי טעים שיצא לי לאכול בארץ.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבתאי - בכיכר של כפר ויתקין, ליד תחנת הדלק. פיצה נהדרת, מבחר יפה של בירות, מוזיקה טובה ואוירה נעימה.

1+ לרובינשטיין

יש גם שבתאי באבן יהודה. בסופ"שים יש שם יותר אווירה של זוגות בני 50, שגרים באבן יהודה, ואין להם מה לעשות חוץ משבתאי או לטייל עם הכלב.

+2 לרובינשטיין.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובינשטיין זוועה לטעמי, למעט הלייט נייט.

בירה בראשון - 55 drafts and more ממוקס ביס פלאנט - גילוי נאות אני מכיר את אחד הבעלים, אני ובנו יושבים לפני/אחרי סרט ולפעמים סתם ככה. 55 בירות (כולל לונדון פרייד בחבית!) אוכל טוב (אם כי לא זול, היזם שהקים את המקום, איציק אדרי, הוא הבעלים של הטמפל בר. התפריט הורכב ע"י בוקששתר או איך שלא מאייתים את שמו ככל הידוע לי) הבר עצמו מעוצב כמו הפאבים האנגליים הקלאסים, ככה גם האוכל).

בת"א-יפו- בשוק הפשפשים יש את השאפה, המיין באזאר והמרגוזה שנחמדים מאוד.

השבתאי - אוהב יותר את אבן יהודה מהוויתקין.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mike's place בהרצליה אכן סבבה לגמרי.

פליקאנו ברעננה (החרושת 14) גם טובה מאוד. מהפאבים של דיזנגוף ומרכז ת"א בפרט אני מעדיף להתרחק, לא ברור לי הפאן שכרוך בדחיסה של 5,000 איש במטר רבוע בודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...