Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה שמן מומלץ ללאון 1.4TSI?

stas12
שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני רוצה לקחת את הלאון לטיפול 45000 אצל מוסך רון (נגמרה האחריות אז אין סיבה לשלם פי2 במוסך של היבואן, אלא אם כן אני טועה?).

אני רוצה להביא את השמן בעצמי, אבל לא יודע איזה.

בזמנו בטיפולים הקודמים שמתי שמן של MOBIL1 ESP אבל לא זוכר אם 5W30 או 5W40 . עשיתי את הטיפולים במוסך היבואן בחולון.

אשמח אם תוכלו להגיד לי איזה שמן מומלץ, וכמו-כן איפה ניתן לקנות, ומה המחיר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה להמשיך לטפל במוסך מורשה הייבואן.

מוסך רון מחזיק במלאי שמנים איכותיים תוצרת גרמניה לכן על תתאמץ לחפש שמן 'מיוחד' וגם אין סיבה לרכוש שמן מובחר במחיר מופקע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תודה.

עד עכשיו כל הזמן שמתי שמנים מתוצרת MOBIL1. ואם בכל זאת אני ארצה להמשיך, איפה אני יכול לקנות אותם בארץ (איזור מרכז-דרום)?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תקנה בשמן בשוק, מי קונה שמן איכותי באייס?

אתה יכול לשים בכיף 5-40 ולבו ליין, קסטרול (מגנאטק) ועוד חברות טובות שיש .

אני שם 5-30 קסטרול אדג והרכב שלי עובד קשה, לדעתי אתה יכול לשים אדג 5-30 ולנסוע בראש שקט,בכל מקרה מה שחשוב זה שהשמן יהיה בתקן פולוואגן 502,505,504.

לגבי קניית השמן מציע שתקנה רק בחנויות ייעודיות לרכב כמו אוטוסטור לדוגמה, בכל מקרה תמיד תשווה מחירים יש הבדלים גדולים בין מוסכים לחנויות במחירי השמן.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...