Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב בטווחי מחירים של בין 25,000 ל30,000

elirelz
שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אז ככה .. אני מעוניין לקנות רכב כפי שהצגתי בכותרת בטווחים שבין 25,000-30,000 , אני לא מבין גדול בכלל ברכבים מה שהופך את הבעיה שלי לגדולה בכלל כי אני בכלל לא סגור אפילו על כיוון , מה שאני מחפש זה אוטו אמין ושלא יבלע לי דלק , אני הולך להיות סטודנט בראשון ואני גר באשדוד ככה שפעמיים בשבוע אני אסע איתו לשם אז אני צריך משהו שלא יטחן אותי , מצד שני אני לא רוצה רכב שיהיה יותר מידי קטן ולא נוח כמו פנדה וכדומה , יצא להסתכל על רכבים כמו הונדה סיויק 2004 או סובארו ניו אייג'2006 , קיבלתי גם הצעה לפונטו אבל זה רכב שמאוד מפחיד אותי! חובה לציין שאני מעוניין רק באוטומט ! אשמח לעזרה ! משהו שהוא נוח ישמש רק אותי לא משפחתי או משהו אבל גם לא יקרע אותי בדלק , תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו לא צריכה להפחיד,היא חסכונית ולא יקרה לאחזקה,נסה למצוא דגמי elx,הגיר עדיף והיא יותר חזקה מה sx.

יונדאי גטס תהיה פחות חסכונית אבל אמינה וזריזה יותר,חפש רמות איבזור gli/gls.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2006 בוצעה מתיחת פנים,והנושא שופר,כמו כן המנוע קיבל 97. כס לומת 83.

היא לא הכי חסכונית בערך 1/12,אבל בעלת מנוע זריז ואמינות טובה.

הגרנדה טובה,רק לט בטוח שתמצא רובוטית בעלת מנוע 1.4.

את הסיוויק אני לא ממש מכיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...