Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על חברות של ספריי צבע לצביעת ג'אנטים.

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.thecoatingstore.com/Types_of_Car_Paint.html

למי שבא לקרוא קצת אנגלית, הסברים יחסית פשוטים על סוגי צבעים, פריימרים ולכות התחום הרכב.

אנקדוטה אחת שעלתה שם היא שמה שאני הגדרתי כברק ישיר, הם צבעים שלא מצריכים שכבה של לכה ע״מ לייצר רק גבוהה יחסית.

מט, סמי מט ומבריק למיניהם תלויים אך ורק בסוגי התוספים ששמים בפיגמנטים. בקשר לביינדרים אם אני מבין נכון, התכוונתם למערכות 2k או דו קומפ׳. פשוט חלק מהחברות משווקות עם המקשה בפנים וחלק לא. Debeer אכן משווקת עם מקשה מובנה בליין ה2k שלהם.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.thecoatingstore.com/Types_of_Car_Paint.html

למי שבא לקרוא קצת אנגלית, הסברים יחסית פשוטים על סוגי צבעים, פריימרים ולכות התחום הרכב.

אנקדוטה אחת שעלתה שם היא שמה שאני הגדרתי כברק ישיר, הם צבעים שלא מצריכים שכבה של לכה ע״מ לייצר רק גבוהה יחסית.

מט, סמי מט ומבריק למיניהם תלויים אך ורק בסוגי התוספים ששמים בפיגמנטים. בקשר לביינדרים אם אני מבין נכון, התכוונתם למערכות 2k או דו קומפ׳. פשוט חלק מהחברות משווקות עם המקשה בפנים וחלק לא. Debeer אכן משווקת עם מקשה מובנה בליין ה2k שלהם.

ברק ישיר הוא צבע שמוסיפים לו מקשה בשביל שיתייבש (a.k.a דו קומפוננטי או 2K). המקשה מייבש את הצבע ומקשיח אותו וכך מוסיף לעמידות. חשוב לציין שהחברות לא מביאות את המקשה בפנים. המקשה מגיע בנפרד, שכן אם הוא היה בפנים הצבע היה מתייבש.

אם במקרה המקשה הוא מקשה של ייבוש אוויר (מה שמשתמשים בצבע 2K שמכניסים לספריי), אז המקשה בפנים (גם אז מוסיפים אותו באופן ידני מי שמייצר את הספריי).

בקשר לביינדרים, החברות שעובדות בשיטה זו בוחרת איזה ביינדר להוסיף, ולפי הביינדר נקבע אם הצבע הוא 2K או 1K - כלומר אם צריך מקשה או לא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני כן. זה חומר שקוף שמערבבים בו את הפיגמנטים והוא ממיר את הצבע לסוג המתאים.

הבעיה בשיטה הזאת זה שזה פותח מקום לאנשים לקמבן צבעים מסוגים שונים, כמו לדוגמא לערבב צבע מטאלי עם ביינדר 2K מבריק, ולהגיד לך שזה יוצא ברק ישיר, מבריק ללא צורך בלכה.

מי שמבין באמת יודע שצבע מטאלי מחייב לכה, ומי שלא מבין נופל בפח, ואז יוצא לו צבע מטאלי שהוא כביכול מבריק בלי לכה, אבל יוצא באיכות גרועה ("עננים", קליפת תפוז וכל מיני תופעות שמקורן בסוג הצבע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המלצות לספריי צבע\לקה\יסוד מחברה מסויימת ? בלי לעשות נזק לכיס אבל עם תמורה הכי טוב ביחס למחיר הנמוך :) .

אני השתמשתי ב DeBeer. קיבלתי תוצאות ממש טובות, וגם עשיתי לכמה חברים שהיו מרוצים אחרי זה.

המחיר לא הכי נמוך בשוק אבל מקבלים תמורה באמת טובה למחיר. מעדיף לשלם יותר ולסיים עבודה בפעם אחת בצורה איכותית מאשר לשלם פחות ולקבל עבודה חרא שאני אצטרך לעשות אותה עוד פעמיים כדי לקבל תוצאות.

אבל זה רק אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...