Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפרוייקט של רביבו קריית אתא או מה לכל הרוחות עובר על הנוער של ימינו

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 4017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי להיות היום בקרית אתא במופע הפרוייקט של רביבו. יש לציין שאני לא נמנה על קהל המעריצים של המוזיקה הזו אבל אני לא שולל. אחרי הכל אני בטוח שיש בקהל אנשים שלא ממש סובלים את פינק פלויד, לד זפלין וכיוצא בזה. בסך הכל עשיתי טובה למישהו והסכמתי לתת להם טרמפ כי במילא היה לי סידורים באזור.

בכל מקרה, המוזיקה היא לא מה שהפריעה לי. מה שגרם לי להרגשה לא נעימה זוהי צורת הליבוש של הנוער. כאשר אני אומר נוער אני מתכוון לגילים 12 ומעלה. היו שם מלא בנות כמעט ערומות, מחשופים שדוחפים את הציצי החוצה, נשיקות, התחרמנויות, סיגריות וכנראה גם יותר מזה. אין לי בעיה ואני יודע שיש גיל שבו מקובל להתחיל אבל בגילים צעירים שכאלה? ילדה בקושי בת 13 הולכת עם חזייה שכבייכול מוחצת את החזה של ומבליטה שם דברים?

אני לא מבין, האם זה האוכלוסיה, האם זה המקום, האם זה המוזיקה? איפה ההורים של כל הילדים הללו?

הצורה שהילדים של היום מתלבשים גורם לי לחששות כבדים לגבי גידול בנות.

ודרך אגב, האבטחה שם הייתה על הפנים. נכנסתי מ 3 כניסות שונות ואף אחד לא בדק אותי למרות שהיה לי הרבה דברים בכיסים וזה נראה חשוד. שככה יהיה לי טוב שבודקים אותי יותר בכניסה לסופר השכונתי שלנו.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב.

ברכותיי! הצלחת להגיע למאה העשרים ואחת!

ולא, זה לא רק הנוער שלנו.

וכן, גם חברי העלייה הראשונה אמרו שהצעירים של העלייה השנייה הם פושטקים והנשים הן "זונות" במילים אחרות האופייניות לתקופה ההיא.

התפתחות תרבותית צפויה, זה לא שבעבר כולם היו מלאכים קדושים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור נער בן 16 אני פשוט איבדתי כל אמונה בדור שלי.

אני הפסקתי לצאת עם חברים טובים שאני מכיר מהגן כי הם עושים צחוק מעצמם, שותים ומעשנים ומתנהגים כאילו החיים כל כך קשים ומרירים בצפון תל אביב.

בילוי עם חברים נחשב לישיבה בחדר סגור עם טלוויזיה, פייסבוק וסמארטפונים למינהם דולקים ופעילים.

אני משתדל להתנתק מכל זה ולהשתעמם כמו שצריך, ללכת ופשוט לדבר עם אחד מהחברים השפויים שלי.

עוד בעיה היא הבטחון העצמי המופרז, כולם חושבים שהם חכמים ובתכל'ס הם בקושי יודעים שצריך לשים תחתונים לפני ששמים מכנסיים.

זה מתבטא הכי טוב במוזיקה שסוג זה שומע, מילים חסרות תוכן, מוזיקה, אם אפשר לקרוא לזה ככה, בנאלית שמנסה להיות לא בנאלית.

קוראים לאלכוהול, סיגריות, חרא מוזיקה וקפיצות במקום מסיבה. (יש לי הגדרה ספציפית לכל תרבות הפופ מסוג זה: לגרום לאחרים לחשוב שאתה נהנה גם אם אתה לא.

יש גם את התרבות ההפוכה לה שגם היא מאוד פופולרית, לגרום לאחרים לחשוב שאתה סובל שבעצם הכל הולך לך כמו שצריך.)

מצידי זה לשבת בסלון עם פינק פלויד ברקע ולדבר עם חברים.

אפילו אמא שלי קוראת לי זקן.

עם הנוער של היום, העתיד אבוד.

מכל בחינה, חברתית, פוליטית, כלכלית וכו'.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תתבאס מזה, גם כשאני הייתי בגילך חשבתי ככה. היום אני רואה שהשטויות שהיו לפני 10 שנים זה כלום לעומת הטמטום שחוגג היום. חכה, אתה עוד תופתע עם הזמן. עוד יבואו זמנים שהזבל שהילדים שומעים היום יחשב כפנינים לאניני טעם במוזיקה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו שם מלא בנות כמעט ערומות, מחשופים שדוחפים את הציצי החוצה, נשיקות, התחרמנויות

איפה זה אמרת? קריית אתא?

סתם סתם. אני מאמין שרב מכורי האוף טופיק מכירים את דעתי בנושא. הנוער הופך להיות זנותי, זול, גזעני ואלים משנה לשנה מיום ליום. אמרתי את זה כאן כבר בשרשור של פרנקוס, איפה הימים שבהם ריירתי מחתיכת שוק של רגל. היום מישהי תשלוף שד לידי אני לא אתרגש, כי ממילא איך שהן הולכות רואים הכל.

הכל מגיע בסופו של יום מההורים. ילדים של אנשים שחינכו את ילדיהם מו שצריך לא יחיו כמו low life. את האנשים האיכותיים תמצאו במקומות שונים מהופעה של "הפרוייקט של רביבו"- גם אם יש שם אנשים משכמם ומעלה, הם נבלעים בתוך ההמון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתבאס מזה, גם כשאני הייתי בגילך חשבתי ככה. היום אני רואה שהשטויות שהיו לפני 10 שנים זה כלום לעומת הטמטום שחוגג היום. חכה, אתה עוד תופתע עם הזמן. עוד יבואו זמנים שהזבל שהילדים שומעים היום יחשב כפנינים לאניני טעם במוזיקה.

אני מתבאס בין היתר בגלל המשפט המודגש.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי. הנוער של היום לומד ממהורים ומהאחים שלו. גילאי ה25-30.

וגם הם לא ממש מציאה. הם מגעילים. אלימים בטירוף. מעשנים. זנותיים. ועוד.

לך להופעה מזרחית.

רק עם יהיה נס!! לא יהיה שם מכות.

ויהיה שם פי 3 אבטחה. ביחס לכל סוג הופעה אחר. עם אותו כמות קהל.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לגדל בנות בצורה שפויה בימינו עם כל מה שקורה מסביב? זה עניין של מי יתחרפן ראשון, האבא או הבת.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופש הבחירה!

זכויות הנשים!

תן להן ללבוש מה שבא להן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חכה שתתחיל גם פה הטיפשות הזאת של ילדות-אמהות, לא יפריע לך שילדה בת 13 עם הציצי בחוץ, יפריע לך שהיא מניקה בפומבי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טפו טפו טפו, 3 נקישות על עץ וכל אמונה טפלה אחרת שאתם מכירים, רק בנים זכרים!

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופש הבחירה!

זכויות הנשים!

תן להן ללבוש מה שבא להן!

בגיל 13 ואילך?

טפו טפו טפו, 3 נקישות על עץ וכל אמונה טפלה אחרת שאתם מכירים, רק בנים זכרים!

מה אני אגיד לך, זה ממש הקלה להיות מהצד השני של המתרס כאשר הבן שלך יוצא עם בת 12,13 והם כבר מתנשקים חופשי והשד יודע מה עוד.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פזולי, כנראה הנוער שאתה מכיר לא איכותי, פאק אצלך מצטער.

פות''ש זה כמו לשפוט את אבא שלך על פי ילדי הפרחים, לא שופטים דור ע''י מדגם של ערסים ופרחות.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין במפץ הגדול? מזל טוב, גם לך יש תאוריה דמיונית. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדאגו שיסתובבו עם ילדים "נורמלים" אחרים והכל יהיה בסדר. מי שזכה לחינוך טוב, יהיה בסדר. מי שלא - לא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...