Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה מבצע בדיוטי פרי, עלתה $200 בזמן שבכל האתרים הבין לאומיים עלתה $270. אבל זה היה ב-2011, בנסיעות האחרונות שלי לא ראיתי מכונות גילוח של בראון בדיוטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך - יש מבחר עצום. כנראה שצריך לעבור בחנות ולראות את המוצרים.

בעשור הקודם היו לי 2 מכונות מסדרה 5000 וגם מהן הייתי מרוצה, כאמור, מזה 7 שנים אני משתמש במכונה מסדרה 7 (זה לא 7000).

המבנה של 2 ראשי גילוח וביניהם סכין לשערות סוררות קיים מסדרה 3 (או 3000) ומעלה.

עד כמה שהבנתי (ולא התעמקתי יותר מדי)בכל סדרה הגילוח זהה, וההבדלים בין המכונות הם בכל מיני דברים נלווים כמו מתקן ניקוי וטעינה וצגי נתונים ברמות שונות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
ה oneblade מתמודד מצויין גם עם שערות ארוכות.

ממליץ שוב לבדוק, המחיר נמוך מספיק בשביל לקחת צ׳אנס.

קניתי אותו לפני מס' חודשים.

במחיר הזה באמת שאין לו מתחרים, אבל עדיין הוא לא נותן לי את מה שחפשתי.

מבחינת קיצוץ- שמתי לב שעם שיער ארוך הוא פחות מסתדר טוב, והוא נוטה למשוך את השיער גם עם "המסרקים" שלו.

מאוד נוח להשתמש איתו במקלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מה ההמלצה בימינו למכונת תספורת שצריכה להיות גם לזקן?

אני משתמש במכונת תספורת שלי גם לזקן, המינימום שהמכונה מגיעה זה 0.5 מ"מ. אני עובר איתה על כל הראש, הכל ביחד, מתחיל בצוואר ומסיים בפדחת.

הבעיה זה ש0.5 לזקן זה ארוך מידי ואז יוצא שמהר מאוד צריך לקצץ שוב את הזקן ואני עצלן מידי. לראש זה מעולה.

האם יש מכונה עם נתון נמוך מ0.5 שתוכל גם לקצץ את הזקן לרמת זיפים, וגם לגלח לי את הראש?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההמלצה בימינו למכונת תספורת שצריכה להיות גם לזקן?

אני משתמש במכונת תספורת שלי גם לזקן, המינימום שהמכונה מגיעה זה 0.5 מ"מ. אני עובר איתה על כל הראש, הכל ביחד, מתחיל בצוואר ומסיים בפדחת.

הבעיה זה ש0.5 לזקן זה ארוך מידי ואז יוצא שמהר מאוד צריך לקצץ שוב את הזקן ואני עצלן מידי. לראש זה מעולה.

האם יש מכונה עם נתון נמוך מ0.5 שתוכל גם לקצץ את הזקן לרמת זיפים, וגם לגלח לי את הראש?

עוקבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כמה חברים לוחשים לי שבראון עדיפה על פיליפס. לי אין מושג כי אני משתמש בסכין גילוח

על מעט השערות שיש לי בפנים.

http://shaverguru.com/braun-series-9-9095cc-review/

תעשה בדיקה לפני רכישה.

[video=youtube_share;v-pmBYV6fPU]

[video=youtube_share;j0itwlgAauk]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yossy, אענה לך כאן בשרשור,זה עדיף.

באזור ה 100$ אתה יכול לרכוש כמה דגמים של פיליפס.

למשל את הדגם הזה - S5070. ויש עוד כמה בטווח הנ"ל. (צריך לבדוק מול חברים שלי, שיש להם ניסיון מעשי)

https://www.amazon.com/dp/B073VLNK98/ref=sspa_dk_detail_2?pd_rd_i=B073VLNK98&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=f0dedbe2-13c8-4136-a746-4398ed93cf0f&pd_rd_wg=N83Fk&pf_rd_r=X2ZZ4XKGZ2PEY819MZC3&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&pd_rd_w=JFjdX&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pd_rd_r=c91abb63-e1e6-11e8-a7f3-f79096bf1c46&th=1

גם פנסוניק ES-LV65-S מקבלת ביקורות טובות. שוב לא הייתי מדלג על בראון

למרות שאתם מעדיפים פיליפס.

ההצעה הכי טובה, שאל בת'רד Black Friday.

eyali23 צייד דילים ותיק ומנוסה. תנסה, אולי זה יהיה משתלם בסופו של דבר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כ-24 שעות לאחר גילוח באמצעות סכין גילוח יוצאים לי פצעונים באיזור הצוואר, איכן שהגרגרת נמצאת (כנראה לאור העובדה שיותר קשה לגלח באיזור הזה).

מנסיונכם, כיצד ניתן לפתור את בעיית הפצעונים, פרט לשיפור בטכניקת הגילוח?

הפצעונים יוצאים גם כאשר אני משתמש בקצף עם אלוורה של Life, וגם כאשר אני מקציף באמצעות מברשת עם סבון (שזו השיטה הקלאסית).

יש לציין, כאשר אני מחטה באמצעות אלכוהול 70% לאחר הגילוח, יוצאים הרבה פחות פצעים.

משיטוט ב-יוטוב ובאמזון, נחשפתי לכל מיני קרמים טבעים אשר נמכרים באינטרנט, כאשר המבחר הוא גדול, אך נראה והתחושה שלי שהם מספקים רק תחושה נעימה אחרי גילוח וריח טוב, אך באגף החיטוי ומניעת פצעים, הם לא מספקים את הסחורה.

מה דעתכם על השיטות שציינתי? האם אתם מכירים שיטות נוספות?

תודה :)

עריכה אחרונה על ידי UniqueZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגיע הזמן להתחדש במכונת תספורת.

ההתלבטות היא

Panasonic ER-GP80 או moser 1871

diamond

המכונה משמשת לשיער וזקן, משתמש במכונה בלי מספר ״על הסכין״.

כיום יש Moser 1871 בת 10 שפורשת בשיא שלה, לאחר החלפת סוללה אבל כבר המנוע עייף.

אשמח לקבל חוות דעת איזה עדיפה

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסוניק מגיעה ב 0.8 בדרגה הכי קצרה שלה לעמות 0.7 של המוזר, אם זה רלוונטי לך.

בשבילי 0.8/7 לא מספיק קצר לקיצוץ זיפים, לתספורות אני לא צריך יותר מזה. כבר 5 שנים עם פנסוניק ER1611 ולא נתקלתי במכונת תספורת טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן לכולם,

למי יש נסיון עם מכונת גילוח לעור רגיש?

המלצה לדגם ספציפי כמובן.

כרגע המצב הוא שאני מגלח באיזור הצוואר עם סכין, ואת הפנים עם מכונה פשוטה מאוד של פיליפס .

העדפה למכונה עד 600 שקלים.

נ.ב

יש כאלו עם מטען לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...