Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

והינה זה בא...

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2094736,00.html

פיסקה 4:

עוד עולה מהתוכנית כי קצין משטרה יוכל לשלול רשיון נהיגה לתקופה של 90 יום לנהגים שעברו עבירות חמורות, כמו נהיגה בשיכרות, אי עצירה בתמרור עצור, נסיעה ברמזור אדום, עקיפה בפס לבן, נסיעה במהירות של 30 קמ"ש מעל המותר. כיום יכול קצין משטרה לשלול רשיון נהיגה של נהג עבריין עד לתקופה של 30 יום בלבד.

פיסקה אחרונה (7):

כמו כן הוחלט לקדם מיידית הקמת מערך אכיפה אלקטרוני ב- 20 כבישים מסוכנים ברחבי הארץ ולבצע בשיתוף עם משטרת התנועה אכיפה ממוקדת כנגד נהגים צעירים ומקצועיים באזורי בילוי ובכבישים מסוכנים.

טוב רשימת כבישים מסוכנים:

איילון

כביש חוצה ישראל

כביש י-ם-ת"א

כביש חיפה-ת"א

כביש הערבה

כמה עוד נשאר? 15?

אז הרשימה עוד ארוכה...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר על מלווה לנהג חדש במשך שישה חודשים.

הוא באמת כזה אידיוט ומאמין שנהגים חדשים

ינהגו שישה חודשים עם מלווה? :shock:

לדעתי רוב הנהגים פשוט לא יגעו באוטו במשך מספר החודשים

האלו, ואז שיגיע זמנם לנהוג - זה יהיה שישה חודשים מהפעם

האחרונה שבה היו על אוטו... (טוב, קצת פחות - במיוחד אלה

שממש מתים לנהוג ויגררו את ההורים\אח\אחות שישבו איתם - אבל

רוב האנשים פשוט לא יתקרבו לאוטו).

מוזכרת שם גם הדרכה על מגרשי החלקה. נשמע טוב, למרות

שאני בטוח שהם יצליחו לדפוק את זה איכשהו, ולהפוך את זה לעוד

אחד מהמיזמים שנועדו למלא את הכיסים של העסקנים שיקבלו את

הזכיון להפעיל את המגרשים האלו.

כל הכבוד לסנה!

תחי מדינת ישראל! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאוריה זה רעיון טוב, חונכות של שישה חודשים...

ועקיפת מהירות בכבישים מסוכנים....

במצאיות... מה לעשות שההגדרה שלנו למסוכן טיפה שונה...

ומה לעשות שאנשים מעדיפים לא לגעת באוטו 6 חודשים....

מה לעשות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים, אני - ואני מניח שגם אתם (לפחות תומר, לפי "מכת מדינה?!?!") - מרגיש כמו מטרה ללינץ' ציבורי היסטרי.

תשומת הלב הטובה שמופנית למכוניות ספורט הופכת לאט לאט לתשומת לב שלילית, וזה לא משנה שהחבר'ה שנהרגו בדליית נהרגו בסובארו DL.

מישהו יודע כמה מכל 22 ההרוגים נהרגו בשל מהירות מופרזת או בשל נהיגה במכונית ספורט?

אולי כדאי לאמץ סיסמא חדשה - "נהיגה במכונית ספורט = רצח?".

אפילו דני עם הקליאו, שריסק את אמאמאמאשלה, יצא פחות או יותר בסדר.

רוב התקנות החדשות לא מפריעות לי. אני מספיק חכם ורציונלי לנסוע לאט כשאני יודע שיש שוטר או מצלמה, ובסדר - זה יגרום לי לנסוע לאט יותר. עד שאני אחליט להוריד את המספר. תומר אמר את זה פעם - עדיף 170 ש"ח על 750 ש"ח ושלילה. הו - השלילה...

ובאמת שמכל ההחלטות של ה"שר" אין החלטה אחת אינטיליגנטית, אבל החלטות שמפריעות לקולקטיב הנהגים החדשים (אמממ... אני כבר לא כזה) מפריעות לי פחות, והחלטות שפוגעות בי ישירות, כאלו שהופכות אותי למטרה - פוגעות בי יותר.

ושאלה פרקטית לסיום: האם אפשר להקים גוף ציבורי (אפילו קטן, אבל קטן עדיף על כלום) - אפילו משלנו (לדוגמא איחוד של הפורומים ומועדוני הרכב, אפשר אפילו תחת חסות פרסומית) שיקים איזו צורת התנגדות פוליטית ציבורית - גם במישור פעיל של "משמרת מחאה", נגיד, מול משרד התחבורה/כנסת וגם במישור החוקתי של התנגדות לתקנות החדשות?

כבר עכשיו אני שוקל לשים את הסטיקר הראשון (ת'אמת השני, אחרי "אין בתולות - אין שהידים" האגדי) על סוזנה - "אני לא רוצח".

אולי זה ידבר למישהו - אם הוא יספיק לראות אותי לפני שאני מתרחק בעננת עשן לבצע את התאונה הקטלנית הבאה שלי...

בטאמן

(-;

אני לא רוצח

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו מרגישים אותו הדבר... ומה שעצוב זה שאנו מיעוט, וחסרי אונים- "ניצודים"

לפי דעתי "הגזרות החדשות" יגרמו אך ורק לתוצאות הפוכות, במקום ש"נהגים צעירים" יסעו במהירות מופרזת בכבישים הפתוחים ששם הם מסכנים פחות, המשטרה והאכיפה יגרמו להם לנדוד למקומות צפופים שהם מכירים, שלשם האכיפה לא מגיעה (בעיר וכו') ושם לא רק שהם יסעו במהירות מופרזת, הם גם ישחקו בסללומים בין מכוניות, כי הרי אין להם מקום אחר להוציא את האנרגיה, אני אישית מרגיש יותר בטוח (בתור "ניצוד") בעיר שלי ובסביבה שאני מכיר.

כמוני כמו תומר (ההודעה שהוא כתב), וכמו רוב החברים כאן בפורום ובכלל, לא רוצים להופיע בכותרות העיתון של מחר כרוצחים הנידונים לתליה ולשלילה לצמיתות בגלל שנסענו בכביש ריק (כמו איילון) באמצע הלילה ב- 30קמ"ש מעל המותר

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, איפה כתוב באיזשהו מקום משהו לגבי מכוניות ספורט?

לא כתוב, אבל אתה במיוחד צריך לדעת ששוטרים מחפשים מכוניות ספורט בשביל "קצת אקשן".

אני נוסע לי בשלווה בעיר ובמקביל אלי נוסעת ניידת, אני קולט בעניים של השוטר שמסתכל עלי ועל האוטו שלי "...תעשה כבר משהו, תן גז, תחתוך, תן לי סיבה לעצור אותך!..."

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[טוב רשימת כבישים מסוכנים:

איילון

כביש חוצה ישראל

כביש י-ם-ת"א

כביש חיפה-ת"א

כביש הערבה

כמה עוד נשאר? 15?

אז הרשימה עוד ארוכה...

5 הכבישים המסוכנים בארץ... ממש.... נראה לי ששכחו את נתיבי ההמראה בנתב"ג.... מה השלב הבא? מי שיסע 40 קמ"ש מעל המותר יזכה למשפט שדה עם עונש מירבי של מוות? (אבל השוטרים לא אמורים לעזור לנו לחיות???) .

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 חודשים מלווה?? זה בדיחה.. בקושי אפשר היה לסבול את החודשיים אז 6?! כמו שכתבו כאן אף אחד לא יעשה את זה ופשוט לא יגע באוטו חצי שנה.. ואז הוא לא יהיה מתורגל וגם בטח ישכח כל מיני דברים שהוא למד.. ומה יוצא לנו מזה? נהגים פחות טובים עקב פחות ניסיון בנהיגה...

אההה.. והכי חשוב.. גם עוד מעט מגבילים אותנו הנהגים הצעירים לא לנהוג בלילה.. איפה ההיגיון?!! אולי פשוט שיגבילו אותנו לנסוע רק בקיץ שחם והכביש לא רטוב, בין השעות שאין אף אחד על הכבישים ??

ואי אפשר גם לשכוח את התוספת הרצינית בביטוח לנהג חדש וצעיר כמונו...

ממש מעודדים במדינה הזאת להוציא רישיון מגיל צעיר..... :mad:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 קמ"ש מעל המותר.... זה אומר 120 קמ"ש בכביש החוף, לא יותר.

כבוד השר איש חכם מספיק לדעת שהתוכנית החדשה שלו שווה לת*ת. הוא היה צריך להקריץ משהו פופוליסטי בשביל להשתיק את הביקורת שהוטחה בו. כמו כל קודמיו, לא ממש אכפת מתחבורה, הוא לא ממש מבין בשינוע המונים, בתכנון כבישים ותשתית נכון, בספורט מוטורי (שיכול להביא הרבה תיירים למדינה) או בהכשרת נהגים. אני לא מאמין שהוא אפילו טרח ללמוד את הנושאים האלו, הרי לשכת שר התחבורה זה גם ככה ג'וב זמני.

כבוד השר יודע שהתוכנית שלו לא ממש תוריד את מספר התאונות, אבל הוא בהחלט מבין בסטטיסטיקה, אוגוסט החם והלחוץ חלף, הנוער שב ללימודים או התגייס וזה מה שיפחית את מספר התאונות (בתקווה). כמובן שההישג יזקף לזכות התוכנית!

בימים טובים יותר לקחתי את הפיאסטה שלי לכבישים מסוימים לבדוק את המגבלות שלה (והיא הייתה מאוד מוגבלת, יש לציין, כמעט כמוני). כבישים מדהימים, סלולים היטב, מתפתלים בין הרים וגבעות מוריקות עם תנועה אפסית ברוב שעות היום(!) ובלי ניידת אחת באופק. לקחתי את האוטו למחסום הפירות ולקחתי שמאלה לפני קלקיליה, ברבבה פניתי ימינה ונסעתי בכבישים המדהימים האלו עד שחזרתי לחוצה-שומרון.... ממש לא מומלץ בימים אלו...

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת, כבר ממש נמאס מכל האוסף חמורים, מפגרים, אהבלים, טפשים, חסרי כל ידע בתחבורה, מוטוריקה, וכל מה שקשור לתנועה...

זה מדהים איך כל איזה טמבל קם, מחליט פתאום שנהגים מסוג X או Y הם הם הגורם לכל תחלואי התחבורה במדינה, ומגביל אותם עוד ועוד.

באמת לא רחוק היום בו יורידו עם טילים מכוניות שעברו את המהירות המותרת,

ובמקרה שהנהג ניצל הוא ייזרק לכלא עד סוף ימי חייו...

הכי מעצבן זה לראות את כל המגיבים "המבינים" שם לכתבה שישר קופצים, כן, להחרים מכוניות, לשלול לצמיתות, לכלוא, מה עוד הם רוצים?

תאמינו לי, אני קורא את זה ומתבאס, וחושב שכל מקרה כזה גןרם לי רצון לברוח מכאן כמה שיותר מהר.

אולי אחרי שאיזה עו"ד יגיש בג"ץ על פגיעה בחופש התנועה או כבוד האדם וחירותו,

מישהו יתעורר שם.בעצם מה אני חולם כאן, שום דבר לא יעזור לנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח בקרוב יגבילו את מוציאי הרישיון באיזה רכבים מותר להם לנסוע ואיזה לא

וכמה כ"ס יהיה ברכב

ובאיזה שעה של יום הם יסעו (כמו שמגבלים את בעלי הרכב האספנות)

ובאיזה מקום מותר להם לנוסע ובאיזה לא

ויותר מעצבן זה הגבלה על כמות הנוסעים , אחרי שמוצאים את הרישיון ואחרי שעוברים את התקופה של החצי שנה עם המלווה יש עוד הגבלה שאומרת רק !! נוסע אחד אפשר לקחת !!

לאן המדינה שלנו מדרדרת ??? :roll::mad:

וזה גם מוציא את החשק להוציא רישיון עם כל כמות ההגבלות האלה

כמו שקראתי בעיתון שבמשרד החינוך שוקלים לקחת את שיטת הלימוד המתימטיקה מסיגפור

כי ללמד את תלמידי ישראל יותר טוב

אז אולי הם יקחו גם את שיטת הלימוד הנהיגה מארץ אחרת , שבמקום ללכת עם השיטה שלה שהיא כבר ככה לא מוצלחת !! :roll::mad::mad:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מעצבן זה הגבלה על כמות הנוסעים , אחרי שמוצאים את הרישיון ואחרי שעוברים את התקופה של החצי שנה עם המלווה יש עוד הגבלה שאומרת רק !! נוסע אחד אפשר לקחת !!

זה בכלל רעיון מצויין, ככה במקום מכונית עם 4 נוסעים שאולי אחד מהם אחראי ולא שותה, יהיו שתי מכוניות עם שני נוסעים שהסיכוי שאחד מהם לא שתה יותר קטן, כלומר, יותר מכוניות על הכביש שנהוגות ע"י נהגים לא מנוסים ויש סבירות גבוהה יותר שחלקם שתויים.

האמת, יכול להיות שאני בעד העלאת הגיל ל 17.5 או איכשהוא להצמיד אותו לגיוס לצבא, מנסיון, גיל 17 שטוף ההורמונים לא עושה טוב לנהגים חדשים, בצבא המצב משתפר.

ואגב, תלמידים היום מחוייבים ל 28 שיעורים ?

במקום זאת שיחייבו את התלמידים על מינימום 26 שיעורים + 4 שיעורים במגרש החלקה או בקורס סטייל אלטרנתיבי.

המחיר הוא אותו מחיר ובמקום 4 שיעורי נהיגה מאלפים בכיכר קוגל, התלמיד יידע איך לבלום בלימת חירום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל רעיון מצויין, ככה במקום מכונית עם 4 נוסעים שאולי אחד מהם אחראי ולא שותה, יהיו שתי מכוניות עם שני נוסעים שהסיכוי שאחד מהם לא שתה יותר קטן, כלומר, יותר מכוניות על הכביש שנהוגות ע"י נהגים לא מנוסים ויש סבירות גבוהה יותר שחלקם שתויים.

האמת, יכול להיות שאני בעד העלאת הגיל ל 17.5 או איכשהוא להצמיד אותו לגיוס לצבא, מנסיון, גיל 17 שטוף ההורמונים לא עושה טוב לנהגים חדשים, בצבא המצב משתפר.

ואגב, תלמידים היום מחוייבים ל 28 שיעורים ?

במקום זאת שיחייבו את התלמידים על מינימום 26 שיעורים + 4 שיעורים במגרש החלקה או בקורס סטייל אלטרנתיבי.

המחיר הוא אותו מחיר ובמקום 4 שיעורי נהיגה מאלפים בכיכר קוגל, התלמיד יידע איך לבלום בלימת חירום.

:mm_yeah: כן אבל עד שזה יקרה אנחנו נהיה כבר :angel: במצב הנוכחי.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,אנו נמצאים בשנת בחירות,ו"כבוד" השר חייב להראות תוצאות "חיוביות" של משרדו לקהל בוחריו במפלגה(בבחירות הכלליות ה"עמך" כבר לא יזכור מי כיהן איפה ואיך).

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...