Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרסדס CLA

evgeni432
שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרסדס CLA החדשה נראת פשוט מדהים כמעט בכל תמונה וזוית אפשרית שצולמה עד עכשיו.

בגרסת AMG

תראו למה הופכת ברמת איבזור בינונית/נמוכה:

51543e6b94a656bee6000003.jpg

נראה כמו פאקינג וולו משנות הטראמפאמפו, וכבודו של הוולו מונח במקומו כמובן... :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סתם מכוערת. עיצוב סטייל יונדאי. הגלגלים פצפונים ביחס לשאר הרכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מכוערת. עיצוב סטייל יונדאי. הגלגלים פצפונים ביחס לשאר הרכב.

מכיר את זה שאתה לא שם לב למשהו אבל כשמישהו מציין אותו אתה לא יכול להבין איך לא ראית את זה קודם?

אז זה קרה לי עכשיו.

למי שמכיר את הסדרה "איך פגשתי את אמא", אז כרגע היה לי בראש צליל של זכוכית נשברת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום, רבות מתמונות העתונות שפורסמו לא היו של דגם ה-AMG.

המכונית עדיין מרשימה, על אף הצבע והחישוקים.

ומה הקשר לוולוו ישנה? איזה וולוו ישנה?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו למה הופכת ברמת איבזור בינונית/נמוכה:

היא ניראית טוב מאוד. ג'נטים קצת לא יפים, אבל אני בטוח שיש בחירה ואפשר לקחת יפים יותר.

אני לא אוהב ג'נטים בגודל 20" שהרכב נוסע על הכביש איתם במקום עם הצמיגים. ג'נט קטן זה אומר פרופיל גבוה לצמיגים וזה אומר נוחות נסיעה טובה יותר. מבחינת אחיזה לדגם לא ספורטיבי זה בדיוק מה שצריך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...