Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילה רעה על הפאנצ'ריה בגרנד קניון בחיפה

240sx
שימו לב! השרשור הזה בן 4036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומצד שני ישנה נורמה שהכסף של הלקוח שייך בעצם לנותן השירות וצריך לעשוק אותו מתי שאפשר.

זה גם פסול.

אם הם אמרו לה כמה זה יעלה לפני זה, אין בעיה כי היא החליטה לשלם במקום לחכות שאתה תגיע ותעזור לה.

אם היא לא שאלה ולא אמרו לה, 50 ש"ח זה לא כל כך גרוע כי הם יכלו באותה מידה לגבות יותר.

כלל חשוב מאוד!

תמיד שהכל יהיה ברור לפני שמתחילים לעבוד.

אם אין מחיר שהוסכם מראש, לא עובדים.

כנותן שירותים וגם כלקוח זה ממש קריטי כי גם לעשות את העבודה ולהתווכח עם הלקוח אחר כך זה ממש מתסכל.

כעקרון הם ניצלו את המצוקה שלה וזה ממש לא בסדר, למרות שמותר להם לשנות מחירים אם אין להם מחירון סטנדרטי.

מלוכלך ומסריח אבל חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופתעו, אני עם פותח השרשור. המחיר גבוה עבור שירות פשוט, שבודקים לי אם יש לי פנצ'ר ועושים בדיוק אותם פעולות לוקחים 10 שקל :? (במקום יקר יחסית)

אבל אם אמרו לו 40 על תיקון פנצ'ר וגבו ממנה 50, אין דבר מרתיח מזה. אם אתה מעוניין לדפוק אותם עד העצם, תבוא אליהם ותשאל אותם כמה זה עולה (כמובן בהקלטה) ואם הם יגידו מחיר שונה מ50 תפנה לתמ"ת והם יקחו מהם 18K או 40K.

בהצלחה

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שכמעט כולם פה לא מסכימים איתי, בכל זאת אני חושב שהצדק לצידי. החלפת גלגל מפונצ'ר ברזרבי לא צריכה לעלות יותר מאשר תיקון פאנצ'ר, שכולל גם הוא הורדת גלגל מהרכב והרכבתו, אבל גם תיקון שכולל הורדת הצמיג מהג'אנט. אם תיקון פאנצ'ר היה עולה אצלו 50 ש"ח, לא הייתי מתרעם בכלל, אבל הוא לא תיקן פאנצ'ר, רק פרק והרכיב גלגל. לדעתי זה ניצול מצוקה של אדם אחר.

לא ציפיתי בכלל שהוא יעשה זאת בחינם, ודרך אגב, בגלגל היה פיצוץ שלא ניתן לתיקון. מה שגרם לו להפקיע מחיר זה כנראה שאשתי לא הסכימה לקנות ממנו צמיג חדש (אמנם לא לימדתי אותה להחליף גלגל, כפי שמישהו העיר כאן, אבל כן לימדתי אותה שלא תיקנה אף פעם צמיגים בתחנות דלק ובכלל כשהיא במצוקה כלשהי, כי צמיג קונים בנחת, כשיודעים בדיוק מה מקבלים).

למה כל הסיפור הזה דומה? נניח שאתה אבא לתינוק ונגמר לך החלב בבית בדיוק כשכל החנויות סגורות. אתה נוסע לקצה השני של העיר למקום היחיד שפתוח, ואז דורשים ממך 30 שקל לליטר חלב. כמובן שתשלם, אבל עדיין זו הפקעת מחירים וניצול מצוקה.

הדוגמא שלך טובה רק אם האבא יכול להניק, אבל מתעצל לעשות זאת...

אתה לא יכול לקבוע לעסק מה נראה לך הוגן עבור שירות. הוא צריך לפנות עובד ומכשירים בשבילך? כן. אז הוא גם יגבה ממך מחיר. הפעם זה היה 50 ש"ח - תקרא לזה השכ"ל הכי טוב ששילמת ועכשיו לך תלמד את אשתך להחליף גלגל.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקית עסק צריך שיהיה לו מחירים קבועים שלא משתנים מלקוח ללקוח. תלך אליהם - כמו שההוא מעלי כתב - תשאל אותם כמה יעלה כזה דבר ואם זה מחיר אחר... השמים הם הגבול. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה?, לא שמעתי על החוק הזה, אולי תכבד אותנו באסמכתא?

הפנצ'ריה עשתה בשכל ומיקסמה את הרווח שלה בתמורה לשירות "פרימיום" עבור מי שלא רוצה (או לא יודע) ללכלך את ידיו.

אם הבחורה היתה בוחרת לתקן אצלהם, התעריף היה משתנה מתעריף פרימיום לתעריף רגיל, ואז היא היתה מקבלת גם את תיקון הנקר במחיר נמוך ממה ששילמה.

בעסקים צריך לדעת איך למקסם רווחים, כמובן שגם כאן יש גבול, אבל אף אחד לא הכריח אותה להכנס לאותו עסק.

מי שחושבת עצמה לפרינססה ולא רוצה להסתכן בלכלוך ידיה או שבירת ציפורן, תשלם תעריף "פרינססה", כמו תדלוק עצמי מול מתדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד.

כבעל מקצוע, אם מישהו מתקשר אלי ב20:00 ואומר לי "יש לי 10 עמודים לתרגם למחר בבוקר", מן הסתם שהוא ישלם יותר מאשר אם הוא נותן לי את זה שבוע לפני.

כשהתקשרתי לאינסטלרטור והוא הגיע אחרי 18:00 הוא גבה ממני "תעריף לילה".

אם הוא היה אומר לי את זה לפני, הייתי יכול להגיד לו "עזוב, בוא מחר". זה היה עושה אותו לבעל מקצוע הגון ולא חתיכת זבל ערס שלוקח כסף באיומים, אבל הבעיה היא לא שהוא לוקח מחיר חריג אלא שהוא לא אומר את זה לפני.

זה נורמלי שעל מקרים חריגים אנשים לוקחים מחירים חריגים.

לבעל הפנצ'ריה מותר לעשות את זה, למרות שהוא יוצא די זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50 ש"ח, עבור הצלת הגברת לא נראה לי חריג במיוחד

אולי 10 ש"ח "גזלה" לא יותר מזה, וזה עדיין בגבולות הסביר

אם, היו גובים ממנה 100 ש"ח אזי כל המקטרגים היו צודקים בעיניי

גם רעייתי, אינה יודעת להחליף גלגל ואם מישהו היה מחליף לה תמורת 50 ש"ח

וע"י כך, מאפשר לה להמשיך בנסיעה ובעיסוקיה הייתי מודה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...