Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילה רעה על הפאנצ'ריה בגרנד קניון בחיפה

240sx
שימו לב! השרשור הזה בן 4041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאשתי קרה פאנצ'ר לפני כשבועיים בדרכה לגרנד קניון. היא המשיכה לנסוע על הגלגל המפונצ'ר עד ליעדה, ואז נזכרה שיש שם בחניון פאנצ'ריה. היא ביקשה שיחליפו לה גלגל -- ישימו את הגלגל הרזרבי במקום המפונצ'ר. חייבו אותה ב-50 ש"ח! אתם מאמינים לחזירות הזאת? כשנסעתי לפאנצ'ריה הרגילה שלי כדי לקנות צמיג חדש, שאלתי כמה הוא לוקח על תיקון פאנצ'ר (כלומר, פירוק גלגל, הורדת הצמיג מהג'אנט, תיקון החור, הרכבת הצמיג על הג'אנט, והרכבתו על הרכב), והתשובה היתה 40 ש"ח.

אז מי ששוקל להשתמש בשירותים של הפאנצ'ריה בגרנד קניון בחיפה, אולי כדאי שיחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי קרה פאנצ'ר לפני כשבועיים בדרכה לגרנד קניון. היא המשיכה לנסוע על הגלגל המפונצ'ר עד ליעדה, ואז נזכרה שיש שם בחניון פאנצ'ריה. היא ביקשה שיחליפו לה גלגל -- ישימו את הגלגל הרזרבי במקום המפונצ'ר. חייבו אותה ב-50 ש"ח! אתם מאמינים לחזירות הזאת? כשנסעתי לפאנצ'ריה הרגילה שלי כדי לקנות צמיג חדש, שאלתי כמה הוא לוקח על תיקון פאנצ'ר (כלומר, פירוק גלגל, הורדת הצמיג מהג'אנט, תיקון החור, הרכבת הצמיג על הג'אנט, והרכבתו על הרכב), והתשובה היתה 40 ש"ח.

אז מי ששוקל להשתמש בשירותים של הפאנצ'ריה בגרנד קניון בחיפה, אולי כדאי שיחשוב פעמיים.

אני מכיר פנצריות בחיפה שעל תיקון לוקחות בן 20 -30 ש"ח

אז אפשר באותה מידה לומר שהפאנצ'ריה שאתה הולך אליה הם גנבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזירות? אשתך ביקשה שירות מסויים ושילמה עליו. לפעם הבאה, תלמד את אשתך איך להחליף גלגל:roll:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם לא צריך לקבל כסף עבור השירות שהוא עושה?

אולי ציפית שהוא יחליף לה בחינם?

אני מכיר אישית את הפנצ'ריה שם, נתי בחור אמין שנותן מחירים מעולים.

על כוס קפה, אשתך מוכנה לשלם 25 ש"ח? (כשהעלות לבעל הבית הינה 2 ש"ח לכל היותר?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף עסק לא מחוייב להציל עלמות במצוקה בחינם. החלפת גלגל היא עבודה ועל עבודה משלמים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מצפים שיעבדו בחינם..לחילופין אשתך יכלה לבקש הצעת מחיר מראש ולסרב..גם בעבודה שלך אתה מקבל כסף על מה שאתה עושה

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנשים במדינה הזו הפכו להיות קמצנים.

פשוט ככה.

אני שומע אנשים שבוכים כל היום על כמה שקשה להם לגמור את החודש, אותם אנשים אגב יושבים בבית קפה כל יום ומתרצים את זה בצורה של "לשמור על שפיות".

תסלחו לי רבותי, אפשר ואף רצוי לשבת בבית קפה, זה מרגיע ומשחרר לחצים, אבל לא כל יום (וזאת כאשר אתם טוענים ש"לא ניתן לגמור את החודש")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שכמעט כולם פה לא מסכימים איתי, בכל זאת אני חושב שהצדק לצידי. החלפת גלגל מפונצ'ר ברזרבי לא צריכה לעלות יותר מאשר תיקון פאנצ'ר, שכולל גם הוא הורדת גלגל מהרכב והרכבתו, אבל גם תיקון שכולל הורדת הצמיג מהג'אנט. אם תיקון פאנצ'ר היה עולה אצלו 50 ש"ח, לא הייתי מתרעם בכלל, אבל הוא לא תיקן פאנצ'ר, רק פרק והרכיב גלגל. לדעתי זה ניצול מצוקה של אדם אחר.

לא ציפיתי בכלל שהוא יעשה זאת בחינם, ודרך אגב, בגלגל היה פיצוץ שלא ניתן לתיקון. מה שגרם לו להפקיע מחיר זה כנראה שאשתי לא הסכימה לקנות ממנו צמיג חדש (אמנם לא לימדתי אותה להחליף גלגל, כפי שמישהו העיר כאן, אבל כן לימדתי אותה שלא תיקנה אף פעם צמיגים בתחנות דלק ובכלל כשהיא במצוקה כלשהי, כי צמיג קונים בנחת, כשיודעים בדיוק מה מקבלים).

למה כל הסיפור הזה דומה? נניח שאתה אבא לתינוק ונגמר לך החלב בבית בדיוק כשכל החנויות סגורות. אתה נוסע לקצה השני של העיר למקום היחיד שפתוח, ואז דורשים ממך 30 שקל לליטר חלב. כמובן שתשלם, אבל עדיין זו הפקעת מחירים וניצול מצוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) הם עושים המון כסף אצלם כי הבעלים מאמן את כל הצוות לו לסחוט את הלקוח וללחוץ עליו לקנות עוד ועוד (הם חזירים אבל זה לגיטימי)

2) יש להם מדיניות משלהם. אם אתה מחליף אצלם או מתקן, זה כלול. אם לא, יש פנצ'ריות אחרות באזור.

3) מי שנוהג צריך לדעת להחליף צמיג. אלא אם אתה נכה או אישה בהריון, אין תירוצים.

4) אני נמנע כמה שאפשר להגיע אליהם כי השירות גורם לי לאי נוחות והאיכות של העבודה שלהם גם ממש "לא משהו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אם היא היתה מתקנת את התקר אצל בעל העסק לא היו גובים ממנה עבור החלפת הגלגל

בארץ, נשתרשה נורמה פסולה שזמנו של נותן שרות לא שווה כסף ולראיה השרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...