Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לרעיונות לרכב בנפח סביבות 1.6 סמק למנוע

gavriel_ov
שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם זקוק לרעיונות אם יתרונות וחסרונות לרכבים אם מנוע סביבות 1.6-2.0 לא מעבר העדפה לזול ומכונית משפחתית כזאת כמו הונדה סיויק 2006 -2008 או מזדה 3-6 ניסן אלמרה אשמח לעוד רעיונות .

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הדרישות שלך מהרכב לא ברורות.

זול הכוונה למחיר הרכב? צריכת דלק? טיפולים? ביטוחים?.

בנוסף, יש עוד הרבה היבטים - מרחב פנים, בגאז', בטיחות, נוחות,אמינות, ביצועים, אבזור, שמירת ערך וכמובן התקציב.

כמובן, יש גם טעם אישי, העדפה לתוצרת כלשהי.

אם תרשום את התקציב וסדר עדיפויות - מה חשוב יותר ומה פחות.

בנתיים, לפי הרשימה שלך (רכבים יפניים) והעדפה לזול, מיצובישי לנסר תהיה הכי זולה לקניה בין יפניות ואמינה מאוד.

כמובן, זה לא רכב הכי טוב בדברים אחרים (צריכת דלק, נוחות, ביצועים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה הבנתי. בתכחס נתתי תדוגמאות לרכבים שאיפה שהוא אני מעוניין בהן

ובאמיאתי זול התכוונתי בכללי גם למחירו וגם לתקציב שלו.

טוב אסביר את עצמי מהתחלה.

חשובה לי עניין הנסיעה שהאוטו יהיה שקט ולא רועש. כמו כן שגם יהיה נוח לנסיעה כי רוב הנסיעות אם כבר יהיו למרחקים אז חשוב לי שיהיה נוח לנוסעים. הורים בני משפחה.

נפח בגאז' שיהיה סביר איני הולך לעבוד בהובלות או לעשות מהרכב רכב הובלות כך שהעדיפות פחותה. שיהיה סביר וזה מספיק.

בעניין הטעם האישי איני מבין בשוק המכוניות ומה המחלות של כל רכב אני פשוט אוהב להיות מאחורי ההגה ולנהוג. אך אומר זאת כך אכן יש לי סוג של חשק לרכב פאר בצורה מוסווה כלומר ההונדה סיויק שנתון 2006 אם פלסטיקה בצבע בז וכך גם ריפוד עור.

מה עוד אה אמינות חשובה לי האמינות מאחר ואני אדם שמנסה למצות את הרכב בצורה הכי טובה והמרובה שיכול ואם זאת לשמור עליו ולא להרוס. אל תבינו לא נכון אני לא ילד נזק אני שומר ומטפל בדברים שלי אבל אם זה עד כמה שאפשר למצא את הרוב מהרכב אני ממצא בין אם זה נסיעה נעימה ובטוחה לבין אם מהירה מעט .אז האמינות חשובה כדי שלא יהרס לי כל שני וחמישי חלק אחר.

אשמח לרכב שלא יזלול דלק שיעשה לפחות 1:12/1:11

אמ. לגבי ירידת ערך אם זה רכב בסכום של 60 אלף א כלומר משו מהשנים הקרובות 08/2010

אז לא אכפת לי אני קונה רכב בשביל לנסוע בו ולא למכור אותו . יודעים מה טכלס למי אכפת מהערך טוב לא לי. מקווה שעניתי לכל השאלות בלי לחפור יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שרשמת, אני יכול לחזק את הכיוון של הונדה סיוויק צורה חדשה ומנוע 1800 סמ"ק.

אני לא זוכר לגבי מודל 2006 (האם מדובר בצורה הקודמת או החדשה), אבל מודל 2007 בטוח קיימת מהדגם החדש.

מה שכנראה בטוח, שהיא לא נכנסת לתקציב של 60 אלף ש"ח. תחפש לך סיויק 2007 במצב שמור, תוסיף לתקציב את מה שצריך ותתחדש.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היברידי ויש בנזין רגיל, עם מנוע 1.8 בהספק של 140 כ"ס.

הצורה החיצונית זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה תודה רבה שאלה אחרונה אפשר לומר

חוות דעת או דירוג מה הכי כדאי.

סיויק 2007 כמו שאמרתה

קורולה 2006

קורולה 2009

ייסן אלמרה 2006 מנוע 1.6/1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש, יש כל כך הרבה מידע על הרכבים שלא תהייה לך שום שאלה.

ואין רכב מנצח, כל רכב יש לו יתרונות וחסרונות משלו.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...