Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אני משיג פלטות FR4 (או G10)?

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר FR4 משמש לייצור מעגלים מודפסים כאשר לחלק העליון מוצמדת שכבת נחושת.

פלטות FR4 לייצור מעגלים מודפסים עם ציפוי נחושת במידות 20X20 סנטימטר תוכל להשיג אצל הבוכרי בשדרות הר-ציון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל זה לא בשביל מעגל מודפס אלא לייצור מכאני. משתמשים הרבה בG10 וסוגיו לכל מיני דברים נושאי עומס. עדיף לי בלי שכבת הנחושת, ואני צריך פלטה הרבה יותר גדולה מ20X20 (הולך לחתוך את זה בלייזר).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...