Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חומר יש למרוח על דשבורד וצמיגים לקבלת מראה מבריק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי כמה.

מכרתי גלון של Meguiars ושמרתי ממנו חצי ליטר שעדיין בשימוש. (אחד הטובים שאני מכיר אבל חריף)APC של סופרסל שיש בבית. כמות קטנה של CG. יש עוד חומרי ניקוי חזקים מוסדיים שאני מקבל. (לא נמכרים במרכולים) למשל קצף של זוהר דליה מסיר כמעט כל דבר. תוסיף שלל חומרי ניקוי ביתיים של יעקובי ושאר החברות.

דשבורד אני מנקה פעם אחת יסודי עם APC/או חומרי ניקוי ביתיים - ובשאר המקרים? מחזק (מעביר ניקוי מהיר) עם סונקס לניקוי כללי או Scholl. מידי פעם מטליות לחות עבור אזורים סופגי זיעה/לכלוך. (משענות יד/הגה/ידית הילוכים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שרכב מתוחזק לא צריך בכלל APC לחלקי הפנים שלו. רק במקרה שנשפך ונוצר כתם רציני על הריפוד, הבדים, שטיח וכו'.

APC טוב גם לניקוי חלקי פלסטיק ברכבים מלוכלכים. אפשר אבל להשתמש בAPC ביתי כפי שאמרתי לך אז על חלקים כמו מנוע, צמיגים, בתי גלגלים, טאסות, ולא נגרם נזק. מי שבאמת חסכן ת'כלס יכול עם מעט מאד חומרים לתחזק רכב בצורה כמעט מושלמת.

גם ככה מרבית החומרים האלו בשימוש נבון מחזיקים מעמד הרבה הרבה זמן. טיפוח פלסטיקה פנימית אפשרי בהחלט גם פעם בחודש. אפילו בקבוק זול של STP שעולה 15 שח בחצי חינם יכול לעשות עבודה ממש יפה על הפלסטיקה בפנים. וגם בחוץ.

אנחנו נכנעים לשוק דיטיילינג הזה , אבל ברור שהכל שיווקי, אין צורך לקנות ללא הרף. אין צורך גם לנסות כ"כ הרבה חומרים. אני , אומר לך שאם הייתי רוצה הייתי יכול להסתפק בהרבה פחות ממה שיש לי עכשיו, ולקנות מוצרים פעם בשנה, שנה וחצי, שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להימנע מתכשירים המכילים סיליקון שתורמים לטיגון הפלסטיק.

SPT שייך לקבוצה זו. (בעבר גם השתמשתי בו מחוסר ידיעה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום, יש למישהו ניסיון עם koch chemie top star?

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F223242127403

הוא מגיע באריזה של 1 ליטר ומחיר לא גבוה. בעבר השתמשתי במוצר אחר של koch chemie (refresh cockpit care ) והייתי מרוצה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

Angelwax Corona

לא רק שיחדש, גם יחזיק לכמה חודשים טובים שלא כמו מוצרים שמחזיקים שבועיים בלחץ.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו תכשיר לדשבורד, מתאים לגומיות. (חלקם טובים, חלקם פחות)

יש בחומרים האלה וזלין כמו בחומרים יעודיים ? כמו ב- [h=1]303 Rubber Seal Protectant and Conditioner for Weather Seals[/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכשירים האיכותיים מבוססי מים כדי לא לפגוע בפלסטיקים בשמש ישירה. (טיגון על ידי שמן/סיליקון)

בגומיות הפנימיות זה פחות משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בוודאי שיש,

רוב המוצרים לפלסטיקה פנימית מתאימים גם לגומי החיצוני. חלקם טובים, חלקם פחות.

http://www.apexparts.co.il/cat.php?urlKey=%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-1&attr_8=0&attr_10=276&attr_11=0

NanoMagicPlastCare של Koch-Chemie אחד המוצרים הטובים שרכשתי לאחרונה.

http://www.apexparts.co.il/shop_product/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-1/nanomagicplastcare

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Angelwax Corona

לא רק שיחדש, גם יחזיק לכמה חודשים טובים שלא כמו מוצרים שמחזיקים שבועיים בלחץ.

נראה מוצר נחמד רק חבל שלא ניתן להזמין אותו (ניסיתי אמאזון ואיביי) יש מוצר איכותי לדאשבורד מגומי (פולקסווגן) שנמכר בארץ או מוצר שניתן להזמין בחו״ל?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...