Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא הגיוני. מאזדה CX5 יותר זריזה ממאזדה 6?

mikefur
שימו לב! השרשור הזה בן 4045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אודה לעזרת המומחים.

אני בהתלבטות בין להצטייד ב CX5 חדשה או מאזדה 6 חדשה.

שניהם דגמי בסיס (ליסינג).

אני יודע, שאין קשר- זה ג'יפון וזה לא. יש קשר- אלו האופציות הטובות ביותר לקחת מהליסינג המוצע.

אישית אני לא מתלהב יותר מדי מג'יפונים אבל לאשתי זה "עושה את זה".

אני אוהב "ללחוץ" ולהרגיש את הגב נצמד למשענת.

על פניו נראה שהמאזדה 6 צריכה להאיץ טיפה יותר טוב. לשניהם אותו מנוע, אותם סוסים, מומנט דומה, וה- 6 יותר קלה (טיפה).

עם זאת, ע"פ נתוני היצרן ה- 6 מגיעה שניה יותר מאוחר. על פניו לא הרבה אבל זה לא מסתדר לי בהיגיון...

מישהו יכול להסביר?

קראתי את כל השרשורים בנושא- כצפוי אין העדפה חד משמעית. על הנייר ה-6 עדיפה אבזורית וטכנולוגית, הגי'פון בעיקר גבוה.

אם יש למישהו עוד נתונים ודעות שלא נכתבו- אשמח לקרוא.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לשתיהן מנוע זהה עם אותם נתונים, עם אותה תיבת הילוכים אז זה לא הגיוני.

בכל אופן, במידה והשרשור שסופק לך לא עונה לך על השאלה, תנסה לנסוע על שתיהן ולראות מי מהן "תדביק" לך את הגב למושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנון,

תודה רבה על ההפניה.

המצב מדרדר...שתיהן מבחינתי יחסית "עגלות".

אני אאלץ לחשוב פעם נוספת ולראות אולי בכל זאת אצליח להוציא בליסינג אינסיגניה או משהו דומה שיהיה לו קצת יותר כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...