Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז ככה:

אני שוב רווק ומחפש בת זוג.

אי לכך, החלטתי לחזור לאתרי ההיכרויות.

זוהי לא סתם משימה, אלא אתגר רציני כי בכל 5 שנותי (במצטבר, לא רצוף) קיבלתי בערך 10 תשובות מבחורות.

הניסיון שלי עם האתרים האלו היה די מר בין השאר כי מה שראיתי עד היום:

1) יש יותר מדי גברים שהם דגנרטים ומטרידים בחורות. אחרי כמה הודעות הן חושבות שכל גבר רק רוצה לשכב איתן, אז הן לא עונות.

2) גברים ישלחו הודעה לכל בחורה שהיא, אז שתי דקות אחרי שמישהי יוצרת פרופיל (עוד לפני שיש תמונה) ישר היא מופצצת בהודעות, אז היא לא עונה לאף אחד.

3) ישראליות הן סנוביות. עשיתי את הניסוי כמה פעמים באתרים בחו"ל ואני מקבל הרבה יותר פניות, עם אותם נתונים בדיוק.

אני לא נראה רע, לא כותב כמו פסיכי ויודע להתבטא די טוב אז יש מצב שהבעיה לא רק אצלי. הרבה חברים סיפרו לי שהם גם באותו מצב.

הבדלים מפעמים אחרות שנכנסתי לאתרים האלו:

1) כיום יש לי תואר ביד ומקצוע, בניגוד ל"אני סטודנט בלי גרוש על הנשמה".

2) זנחתי את ה"מה יגידו" ואני פשוט כותב כמו שאני כותב בפורום, כלומר אני עצמי. אם היא לא אוהבת את מה שאני כותב בטבעיות, היא לא תאהב אותי.

3) אין מקום לאגו. אני לא ממש מנסה להראות שאני הכי טוב אלא לשעשע. אם היא משתעשעת, תהיה לי הזדמנות לכבוש אותה פנים מול פנים.

אז במקום להיות מתוסכל הפעם ולהתעצבן על כל המין הנשי, החלטתי לקחת את זה מנקודת מבט מדעית.

כל יום אני אעדכן מה קורה עם כל אחד מהאתרים האלו.

מתודולוגיה:

אני משתמש באותן תמונות בכל האתרים.

רציתי שיהיו תמונות טובות שאני אעשה במיוחד אבל החלטתי שאין לי זמן ואני גם צריך פשוט לקבל איך שאני נראה וזהו, אז אני משתמש בתמונות שכבר יש לי. חלקן טובות, חלקן לא ממש אבל נו טוב, שיהיה...

אני לא שם בכל אתר את כל התמונות ויש כאלו (כמו זו עם העמוד) שאני לא ממהר להשתמש בה, אלא אם הפרופיל אמור להיות מצחיק.

הנה התמונות:

Iosi1.jpg

iosi2.jpg

iosi4.jpg

iosi3.jpg

iosi5.jpg

iosi7.jpg

iosi8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באתרים שכבר יש לי פרופיל אני פשוט מעדכן את התמונות ועושה העתק-הדבק איפה שאפשר, ואיפה שלא אני פשוט כותב משהו באותו סגנון.

אז בואו נתחיל מסקירת אתרים:

e-Harmony:

לאחר מילוי של שאלונים במשך 20 דקות, הם מבקשים מחירים החל מ5.5$ לחודש.

לפני שרצתי לשלם את זה, בדקתי כמה בחורות בכלל מתקרבות לפרופיל של מה שאני מחפש (בחורה בארץ בין גיל 23-31).

מסתבר שיש רק 4 כאלו ואני לא יכול אפילו לראות את התמונות שלהן עד שאני לא משלם.

סיכום:

לא שווה, אל תתעסקו אפילו.

http://www.okcupid.com

אתר לא רע בכלל. השתמשתי בו בעבר וקיבלתי את רוב הפניות ממנו.

זה משתמש באלגוריתם של שאלות בשביל לעשות התאמות.

בעבר היו לי 1500 שאלות שעניתי עליהן (היה לי המון זמן).

היום מחקתי את כולן והתחלתי מחדש.

150 שאלות מספיקות לי בשלב זה. יש המון התאמות.

http://www.onlyu.co.il - היכרויות לאקדמאים וסטודנטים

לפני שנה וחצי יצרתי שם פרופיל.

הבחורות נראות הרבה יותר סביר מאשר באתרים אחרים והסיכוי ליפול על "נעל" הרבה יותר קלוש.

התמונות יותר ברורות גם ואיכות האתר יותר טובה מרוב האתרים האחרים.

באופן מפתיע, ברגע ששמתי את התמונות החדשות הפרופיל שלי קם לחיים ומישהי כבר יצרה קשר.

לצערי צריך לשלם כדי ליצור קשר אבל זה לא משנה כי כבר היו אצלי נקודות מהשנה שעברה.

עניתי לה ונתתי לה את הפייסבוק שלי.

הכל טוב חוץ מזה שיש לה מאפיין אחד (רקע תרבותי ואתני) שאני לא אוהב ובגלל זה אני אזרום בינתיים בשביל לראות מה קורה אבל תחושת הבטן שלי אומרת "תתרחק, ומהר!".

שיהיה ברור שאני לא גזען אבל ישנן תרבויות שלא תואמות את צורת החיים שלי והערכים שלי. אם מישהי פתוחה מאוד ולא ***** גאה, סבבה. אבל היא כן גאה בתרבות שממנה היא באה, אז לא תודה (לא מתעסק שוב עם החרא הזה).

http://www.jdate.co.il / http://www.jdate.com:

עוד לא התעסקתי איתם בכלל.

בעבר שמתי לב שאף אחת לא עונה.

המערכת לא מאפשרת (לפחות לפני 3 שנים) לענות לאנשים אם אין לך כסף, מה שגורם לך לחשוב שזה הכל בולשיט כי אף אחד לא עונה.

היו לי מקרים שבהם הייתי 10 דקות עם התמיכה הטכנית שלהם ובדקנו אם יש לי בעיה בהודעות הנכנסות כי לא יכול להיות שאני לא מקבל כלום במשך שנתיים וממשיך לשלם כמו שמוק.

כרגע אני מעדכן את הפרטים שלי. עדיין אין דעה מגובשת.

*הערה: בגרסה הישראלית לא קיבלתי שום תשובה מעולם (נראה לי) אבל בגרסה הבינלאומית קיבלתי וקיבלתי.

אם למישהו יש עוד הצעות לאתרים שבהם אפשר לחפש קשרים רציניים, אני אבדוק גם אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

http://www.jdate.com אומרים שהמנוי הכי זול שלהם הוא של 69 ש"ח לחודש, למינימום של 6 חודשים.

בעברית צחה קוראים לזה fucking bullshit!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס אתה תותח, זה בתור פתיח.

אני ארשה לעצמי לאמר שקשה לי עם המוחצנות שלך, עם זאת זה מבדר ומעניין.

גם אני, ככה נראה לי, אצטרך להשתמש בשירותי האתרים המדוברים עוד השנה.

אני שמעתי על האתר - "החצי השני".

לפני חודש ניסיתי לפתוח שם פרופיל, ככה לראות מה זה ועם מה אוכלים את זה. יום למחרת התקשרה אלי הנציגה שלהם ושאלה כל מני שאלות, כאשר לשאלה שלה "האם אתה רווק?" עניתי -"עוד לא", היא אמרה יפה תודה ושתשמח לתת לי שרות כשאהפוך לכזה.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס אמרת הכול...

בחורות מקבלות באתרים האלה 200-300 הודעות במשך שבוע. ואם היא יפה היא יכולה לקבל גם 1000.

רק לעבור על הפרופיל של כול אחד ולחזור להודעה יקח לה כמה שעות, שלא נדבר על זה שהיא מרגישה "מבוקשת" ולכן גם הסנוביות עולה פלאים.

באתרים האלה אתה צריך באמת לחשוב על משהו מיוחד לרשום להן, או שלהראות כמו דוויד בקהאם. כול דבר אחר , פשוט לא יעזור(גם לא דוקטורט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, עם שלושת התמונות הראשונות אני מבין למה לא קיבלת פניות.

אתה רחוק מאוד מטיפוס הערס אבל שתי התמונות הראשונות משדרות "תראו אותי איזה ערס אני". השלישית סתם מוציאה אותך יותר מידי חנון במובן בשלילי של המילה ולא כחנון מחמד כמו הלפני האחרונה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנפרדתי מהחברה האחרונה בקיץ התחלתי לנסות את הרעיון של להכיר דרך הרשת,

ומהנסיון הקצרצר שלי בקיץ מהאתרים האלה יש לי רק מסקנה אחת - לא כ"כ משנה מה תכתוב בפרופיל שלך אם אתה נראה טוב בחורות יחזרו אליך.

אם אתה נראה סביר ומטה אתה יכול לחכות הרבה זמן לתגובה מבחורה, אלא אם מדובר באיזה פצועה שנואשת לשידוך.

אני לא השתחצן או משהו, אבל למזלי התברכתי במראה מעל הממוצע פלוס, בחודשיים שהייתי רשום ב-okcupid בערך על כל הודעה שניה ששלחתי קיבלתי תשובה.

כמובן שמראה לא מספיק וצריך לדעת להתנסח ולדעת איך לכתוב את הפניה הראשונית (וההודעת שלאחר מכן) בצורה אישית לבחורה הספציפית שישאיר לה טעם מסקרן של עוד, ולא סתם "היי אשמח להכיר".

אחרי שהייתי בחודשיים ב5 דיטיים המסקנה היא - מאתרי היכרויות לא ייצא שום דבר, יותר מדי תחרות פחות מדי היצע, יותר מדי פצועות שמחזיקות מעצמן ויותר מדי פסיכיות.

תכיר בחוץ, עדיף.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששי אמר.

וחוץ מזה, למה לחזור כל כך מהר לשוק? אני לא אומר לשים את האשכים באח"י כמוני, אבל קח לך את הזמן בנאדם.

ובטח לא לחזור לאתרי הכרויות, בעעע.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכיר בחוץ, עדיף.

אני גם חושבת שלהכיר בחוץ זה עדיף, ככה יש לך אופציה להכיר פנים מול פנים בפעם הראשונה ולא להתכתב ואז לצאת לדייט, יש בזה משהו פחות מביך שאתה יוצא לדייט עם מישהי שכבר ראית אותה פנים מול פנים ולא רק בתמונות הכי טובות שהיא יכלה לשים באתרי היכרויות...

כמובן שבנות ישראל סנוביות, אני ממש מסכימה איתך בעניין הזה...הרבה פעמים הייתי בחברת גברים שניסו להתחיל עם בנות והן נפנפו אותם מהר מאוד.

אתה חייב להבין שהכל תלוי בגישה שלך לעניין, אל תלחץ יותר מידי, פשוט תהיה אתה..וזה יעשה את העבודה.

אני לא יכולה לשים את האצבע ולהגיד מה באתרים האלה מרתיע אותי בדיוק, מה גם שאף פעם לא נרשמתי לאתרים האלו, אבל אני חושבת שעדיף לצאת החוצה לאיזה פאב, ככה אתה גם יושב על בירה עם חברים וגם פה ושם מפלרטט עם בנות..

לעומת זאת, שמעתי על כמה סיפורי אהבה שצמחו מאתרי היכרויות... תבחן את 2 האופציות ותראה מה יותר זורם לך.

אל תדאג, בסדר בטוח יהיה ואת האחת שלך אתה תמצא. שוב, חשוב שתהיה רגוע וקול ולא ללחוץ יותר מידי לכיוון "אני רוצה קשר"

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי פרנקוס, אנחנו לא חברים, אבל הרשה לי להגיב לך בפתיחות.

אקדים ואומר שלפעמים כשאני כותב\מדבר אני מצטייר כיהיר, אבל זאת לא הכוונה שלי..

לענייננו, קשה לי מאוד עם הקונספט של אתרי הכרויות. לא מצליח להבין את הרציונאל של אנשים להירשם לשם. אני לא רואה איך מישהו עם יחסי אנוש טובים \ מראה סבבה \ בטחון עצמי בינוני+ \ מישהו שלא לוקה באיזושהי בעיה קשה, נרשם לשם.

למה לך לשלם ולהשקיע בפרופיל מסויים בשביל להכיר אנשים נואשים אחרים, שכנראה יש להם בעיה - כי הם לא מצליחים להגיע לקשר בצורה נורמאלית? למה לך לטרוח לשלוח הודעות, כאשר כל בחורה שנראית טוב+ בכלל לא תשקיע בקריאת התגובה שלך מרוב ריבוי הודעות אצלה? איזה צ'אנס בכלל יש לך ככה?

אני לא מבין מה הבעיה בלהכיר בדרכים הקונבנציונאליות? ככה, בלי עניין הנואשות, התשלום, והחיפוש המתמיד באתרי ההכרויות הללו. יש כלכך הרבה אפשרויות טובות אחרות:

א. מקריות של הכרת בן אדם ברחוב \ בסיטואציה עכשווית ופיתוח שיחה.

ב. עבודה (או אוניברסיטה, כל מסגרת שיש לך) - אחלה מקום להכיר, או לפחות ליצור קשרים עם אנשים שיוכלו לשדך לך חברות...

ג. חברים / ידידות שאתה כבר מכיר - מה יותר טוב מלהגיע דרך אנשים שאתה כבר מכיר, אחרי שקיבלת גושפנקה מהם שהבחורה בצד השני שפוייה ומחפשת משהו?

אם אתה ביישן ולא תצליח ליזום משהו ספונטאנית בעצמך / בסיטואציה שנרקמת מולך, אם הייתי במקומך, אולי הייתי מחפש בפייסבוק ב"חברים" של החברים שלי, עד שתמצא מישהי שנראית טוב, ומהתמונות שלה, אתה מבין שהיא רווקה. תן גישוש אצל החבר המשותף, תשאל האם הכל תקין שם, ותנסח איזושהי הודעה מגניבה בפייסבוק, בלי הקדמה מצד החבר המשותף..(היי, אני חבר של X, בלה בלה בלה, יצא לי במקרה לראות אותך, בלה בלה בלה, את נראית חמודה, וגם איקס החמיא\ה.. אז אמרתי ננסה, בלה בלה בלה)

לפחות לי, זה נראה הרבה יותר לגיטימי מאשר אתרי הכרויות... וגם.... בחינם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס, כבר מראש-סליחה אם תיפגע ממה שאני רושם.

אתה מתגרש אוטוטו (או שאתה כבר גרוש טרי). אתה לא חושב שאתה קצת ממהר לרוץ ולחפש קשר חדש? אולי תתן לעצמך קצת זמן ללמוד מהטעויות, לחשוב מה אתה תרצה מהבחורה שאתה תכיר ולהתאפס על המטרות והדרישות שלך מקשר?

שנית, אני דווקא בעד אתרי היכרויות. רוב מערכות היחסים שלי התחילו מאתרי היכרויות. את אישתי הכרתי באתר היכרויות.

מה שעושה את ההבדל הוא שאתה צריך להתייחס למה שרשום בכרטיס, ולא להתחיל פנייה ב"היי, מה נשמע". זה נוסח שכל אחת מהן קוראת עשרות פעמים ביום. צריך את השוס שיגרום להן להשיב לפנייה שלך.

רשמתי לך כמה דברים בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. התמונה שאתה עושה על האש לא לעניין. יש שם ציפורים. זה בושה. רוצה לעשות מנגל צמחוני "אנטיפסטי" - שים חצילים, קישואים, בצל, עגבניות. אבל ציפורים??? מה אתה ילדה? אתה בצפארי?

2. עברו 20 שנים מאז נכנסתי לאתרי היכרויות בפעם האחרונה, ואני לא יכול לתרום לך בזה.

3. יש לי כל-כך הרבה חברות/מכרות/ידידות שמחפשות זוגיות - ואין גברים, זכרים, רווקים, איכותיים ורציניים בסביבה. והן שואלות, ואני מתנצל שאין לי, ואני לא מכיר. תן קצת פרטים על עצמך, אפילו בפרטי, (בציבורי יהיה אפקט יותר נכון - אולי מישהו כאן מכיר איזה אחות קטנה שמחפשת בנזוג רציני לחיים, ולא רוצה לקחת חתול.)

אני רציני בסעיף 3.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...