Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכיר מי יודע מכונת קפה ב yellow + המלצה למכונת אספרסו זולה

rlms
שימו לב! השרשור הזה בן 4026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

ראיתי את מכונת האספרסו שמוכרים בחנויות יילו. מטעימה שעשיתי בחנות האיכות של הקפה בהחלט מספקת אותי ( אני לא פריק של קפה כל עוד זה הפוך סביר זה מספיק לי )

העניין הוא שבחנות אי אפשר לבדוק את האמינות/עמידות של המכונה... מישהו מכיר את המכונה המדוברת ( חברת aeg ) ? בנוסף הבנתי שהיא עובדת רק על קפסולות של לוואצה ( המחיר הרגיל הוא 2 שקל לקפסולה סביר ביותר) אולי מישהו מכיר קפסולות חלופיות וזולות יותר?

בנוסף אם למישהו יש הצעה למכונה עד 400 שקל בעדיפות לכזאת שלא תלויה בקפסולות ושיהיה בה מקציף חלב ( או מכונה ומקציף עד 400 ) אני אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה רק יד 2. לי יש 2 מכונות כאלה כי אני דווקא אוהב את הקפה של לוואצה. אחת בבית, אחת במשרד. במשרד היא משרתת 5 אנשים וזה כבר קצת כבד עליה. היא עובדת, אבל המיכל מתמלא מהר מדי, המשאבה מתעייפת אחרי 2 כוסות וכדומה.

זאת שבבית מתפקדת ללא דופי לצרכים ביתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד:

המכונה של קרמסו נראית הרבה יותר זולה בנוסף לכך שלפי מה שהם אומרים המקציף לא משהו בכלל בעוד שהמקציף במכונה שניסיתי עבד בצורה טובה... והם לא ציינו את מחיר הקפסולות

במידה ומחיר הקפסולות דומה אני לא מוצא סיבה לקנות את הקרמסו ואז עדיפה המכונה של לוואצה ( חוץ מזה שהמוכר הציע לי כל מיני צופרים כמו עוד קפסולות אם אני אקנה את המכונה עד פסח )

Ahbaroni:

הסתכלתי על מכונות יד שנייה ולא מצאתי מכונות טובות במחירים של עד 400 שקל. המכונות שהיו במחיר ושהצלחתי לברר עליהם לא קיבלו תגובות טובות. אני אשמח לדעת איזה מכונה אתה ממליץ מיד 2.

חוץ מזה בסהכ המכונה תכין 2 כוסות קפה ביום גג... אז אולי לפי מה שאתה אומר כן כדאי ללכת על המכונה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה בסהכ המכונה תכין 2 כוסות קפה ביום גג... אז אולי לפי מה שאתה אומר כן כדאי ללכת על המכונה הזאת.

ל 2 כוסות ביום היא תספיק בהחלט. דבר היחיד שמעצבן אותי זה שהיא לא אוטומטית וצריך לעצור לבד. אבל בשביל 400 שקל זה שווה.

כך בחשבון שמדובר בקפסולות מסוג Amodo Mio ולא קפסולות רגילות של לוואצה. אין להם תחליפיים והן נמכרות רק בפז.

אם אתה קונה 4 חבילות במכה זה מוזיל לך קפסולה לאיזור 1.70 שזה הכי נמוך בשוק הביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכונה מהדגם הראשון שנמכר ביילו כבר שנה וקצת.עושה ביום ממוצע 4 כוסות, בסוף השבוע כ 10 כוסות עם הקצפת חלב, לבנתיים אין בעיות.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונה מספר חודשים ואין תלונות,הפלסטיקה אכותית,הניקוי שלה קל וגם מקציפה טוב.ראיתי אותה גם בכמה משרדים אבל נראה לי שהיא מיועדת יותר לשימוש ביתי .אם אני לא טועה ניתן עדיין למצוא את הדגם הקודם שעולה 299 של חברת SEICO

בנוסף לכך מצא חן בעיני שהקפסולות זמינות בכל תחנת ילו 7\24 וזה יתרון רציני לעומת מכונות אחרות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...