Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס דיזל סטיישן למהירי החלטה - מלאי מוגבל במחיר מיוחד

koisss
שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורד פוקוס סטיישן החדשה, המשפחתית המנצחת והמובילה בשוק מוצעת עכשיו לתקופה מוגבלת ובמלאי מוגבל גם עם מנוע דיזל חסכוני במיוחד!

לגרסת הסטיישן של פורד פוקוס החדשה מנוע טורבו דיזל בנפח 2 ליטרים חזק וחסכוני במיוחד, בהספק של 140 כוחות סוס (32.5 קג"מ). הרכב מצויד בגיר ידני 6 הילוכים לצריכת דלק מיטבית, כ-20 קילומטרים לליטר בממוצע.

לרכב תא מטען גדול בנפח של 475 ליטרים ואבזור בטיחותי מלא הכולל 6 כריות אוויר ובקרת יציבות.

מלאי מוגבל של הרכב מוצע כעת למכירה מיד ראשונה ועם אפס קילומטרים. רכב חדשים לחלוטין, עם אחריות יצרן.

במקום 147 אלף ש"ח (מחיר רשמי, ללא אגרת רישוי) - לזמן מוגבל במחיר של 116 אלף ש"ח כולל אגרת רישוי משולמת.

להרשמה למבצע ולפרטים נוספים - לחצו כאן!

attachment.php?attachmentid=329975&stc=1&d=1363785483

פורד-פוקוס-סטיישן.jpg

אינני סוכן של אף חברת רכב ואין ברשותי פרטים נוספים מעבר לכתוב בהודעות. כל המידע הכתוב לעיל נמסר לי על ידי חברות הרכב עצמן, מועבר כלשונו ועל אחריותן בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

על פניו נראה כי מדובר בדיל מעולה, עדיין בתוקף?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין רלוונטי.

תירשם בקישור המצורף ויחזרו אליך עם כל הפרטים.

אינני סוכן של אף חברת רכב ואין ברשותי פרטים נוספים מעבר לכתוב בהודעות. כל המידע הכתוב לעיל נמסר לי על ידי חברות הרכב עצמן, מועבר כלשונו ועל אחריותן בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני בזמנו התעניינתי ולא קילבתי תשובה לגבי רמת האבזור של הרכב. החברה שמוכרת לא ידעה, ובפורד לא קיבלתי תשובה. למישהו יצא לראות אותו ולהבין אם מדובר בטרנד/טיטניום וכו'?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כמו בלון ניסוי.

אולי עדיף כך...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשני פניתי דווקא זה היה נראה אמיתי מאוד, היו להוטים לסגור, אבל נראה לי מוזר מוכר שלא יודע מה רמת האבזור של הרכב, שלא ראה את הרכב, ומסביר שגם לי אין דרך לראות את הרכב. מחיר כזה על אבזור טיטניום, נניח, הוא באמת טוב. על רמת ליסינג - לא תודה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ב 116 גם עם אבזור ליסינג אבל עם המנוע הזה היא לא רעה. בהחלט מקבל רצון להתפנק בסביבה מאובזרת יותר, שזה עניין בפני עצמו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...