Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על צמיג שקט ונוח

שימו לב! השרשור הזה בן 4053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אם אפשר המלצה על צמיג נוח ושקט . כלומר מה הוא הצמיג הכי נוח ושקט אם אפשר המלצה על צמיג שעונה לדרישות האלה ואם אפשר מחירים פחות או יותר אין הגבלה לתקציב והמידה היא 15" הרכב פיגו 308 2011

אשמח מאוד לקבל המלצות

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי המידה המדוייקת? "15" זהו רק קוטר החישוק. מידה של צמיג הולכת כך: קוטר חישוק/חתך/רוחב.

לדוג' 195/60/15 או 185/65/15.

את טעם נרכש,את כמו בירה,כמו סיגריות,כמו קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים אם אפשר המלצה על צמיג נוח ושקט . כלומר מה הוא הצמיג הכי נוח ושקט אם אפשר המלצה על צמיג שעונה לדרישות האלה ואם אפשר מחירים פחות או יותר אין הגבלה לתקציב והמידה היא 15" הרכב פיגו 308 2011

אשמח מאוד לקבל המלצות

שלום וברכה,

על מנת להמליץ לך על צמיגים צריך את המידה המדוייקת שרשומה לך ברישיון הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה סליחה המידה 195/65/15

שלום וברכה,

לפני בחירת צמיג, צריך להבין את הצרכים שלך, מספר ק"מ, אופן נהיגה וכו'

אלה הצמיגים המומלצים:

טויו - Proxes TPT 91H TL

בריגסטון - BRIDGESTONE B250 91H

גודייר - GOODYEAR EXCELLENCE 91H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכעשרים אלף קילומטר בשנה אופן הנהיגה כצת אגרסיבי עוד פעם אני מחפש צמיג שקט הכי שקט שיש ומשפר את איכות הנסיעה מבחינת נוחות מה שיש לי עכשיו זה continental ולא הכי מרוצה מהם ותודה על העזרה אבל גם שמעתי שיש ל toyo mechlen יש להם דגמים שעונים לצרכיי

תודה על העזרה

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...