Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 סיבות למה האייפון הוא הסמארטפון הטוב ביותר

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כך כותבת אפל:

מה עושה את האייפון לשונה מכל השאר? אולי העובדה שהוא מאפשר לכם לעשות כל כך הרבה דברים. או שהוא מאפשר לכם לעשות כל כך הרבה דברים בקלות. אלה הן שתי סיבות שבעלי אייפון כל כך אוהבים את האייפון שלהם. אבל יש עוד סיבות רבות אחרות, שאפל פירטה. להלן תמציתם, בניסוח אפל:

1. אייפון קיבל ברציפות 8 פרסים לשביעות רצון לקוחות של ג'יי.די פאואר אנד אסושיאייטס, שמדרג קטגוריות של ביצועים, עיצוב, אופציות וקלות הפעלה.

2. כל פרט נבחן בקפידה: למרות שהוא דק כל כך, אייפון 5 לא מקריב ביצועים לטובת מראה – הישג הנדסי ועיצובי, לדברי אפל, שכל פרט בו הוא תוצאה של מחשבה.

3. תצוגת מסך רטינה – האייפון הוא חלוץ עידן התצוגה בהפרדה סופר-גבוהה. הכל נראה אמיתי, וזו תכונה המאפיינת באופן ייחודי את מוצרי אפל.

4. חיי סוללה ארוכים ללא סוללה גדולה – 8 שעות שיחה או גלישה ברשת סלולרית, 10 שעות של הפעלת וידאו, בסוללה דקה וקלה.

5. שבב A6 רב עוצמה שאינו זולל סוללה.

6. רשת אלחוטית מהירה להפליא ו-LTE – רשת הדור הרביעי.

7. המצלמה הפופולרית בעולם – מצלמת iSight של האייפון היא הפופולרית בעולם, ומצטיינת לא רק בדחיסת מגהפיקסלים כמו יצרנים אחרים

8. מיליוני דרכים לבידור ממקור אמין – אפליקציות, סרטים וטלוויזיה שאפשר להוריד באייפון ישירות מאייטיונס של אפל – חנות הבידור הגדולה והבטוחה בעולם עם יותר מ-800 אלף אפליקציות.

9. iOS6. מערכת ההפעלה הניידת המתקדמת בעולם – הכוללת את סירי, פייסטיים, ואפליקציות מובנות. התאמה מושלמת בין חומרה לתוכנה, מכיוון ששתיהן מיוצרות על ידי אפל.

10. רק לאייפון יש את סירי, שעומדת לפקודתכם – מערכת הסייעת הממוחשבת שפועלת בהוראות קוליות.

11. iCloud מחברת בין המכשירים – מחשוב הענן של אפל מאחסן את התוכן – מוזיקה, תמונות, אפליקציות, ושאר מידע באופן אוטומטי בכל המכשירים, כולל מק או PC.

12. אייפון מגיע עם משהו ייחודי – תמיכה מאנשים אמיתיים – במרחק שיחת חינם בארה"ב, תמיכה טכנית מנציגי שירות חיים, בשעה שעם סמארטפונים אחרים לא ברור מי צריך לתת את המענה.

מקור - Themarker

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ב3 אותיות למה 10 הסיבות שניתנו כאן מיותרות ולא מעניינות:

***HTC***

עריכה:

התכוונתי ל10 סיבות על האייפון

הלו הלו! חשבתי שמדברים עלי,איך התחת של יוסי התחיל לככב כאן?

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב מה שאומרות החברות (אפל או סמסונג) זה BLURB, מלל שיווקי שאם חוזרים עליו מספיק מתחיל לשכנע.

הסמארטפון הטוב ביותר הוא זה שעונה לדרישות שלך. למשל יכול להיות שב-SPECS, גלקסי 4S הוא הטוב ביותר אבל מסך "5 פשוט גדול מדי בשבילי מבחינה מעשית - אני כבר יודע איפה הגבול העליון שלי עובר (באזור ה-"4.5-4.7), ואשתי למשל לא תסתדר עם משהו מעל "4.

באיזשהו מקום, נוצר מרוץ חימוש של SPECS שמזכיר את התחרות בין אאודי, במוו ומרצדס על כוחות הסוס וכמות ההילוכים במכוניות הדגל שלהם, זאת בזמן שהלקוח מזמן נשאר מאחור ורק האלקטרוניקה מונעת ממנו ללכת לאיבוד בין מאות הכ"ס.

אגב HTC, חובב סמסונג כלשהו לפני כמה זמן התפלא לראות אותי משליך את ה-ONE X נטול המגן שלי על שולחן בית הקפה. הסברתי לו שזה HTC, לא סמסונג, והשלכתי את המכשיר שוב הפעם חזק יותר. 4 שנים עם הטייוואנים, למדתי לסמוך עליהם...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שיש מגבלה של גודל מכשיר (לשים בכיס וכו') אבל גם טווח שליטה של האצבעות זה חשוב - בזה אפל דווקא צודקים.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק

רק לפני כמה חודשים כשסמסונג יצאו באותן הצהרות שיווקיות, אפל צחקו עליהם ואמרו שהם בלחץ.

פתאום התהפכו היוצרות?

יש הבדל ממה שסמסונג פרסמו לבין אפל.

אפל לא הזכירה בדף האינטרנט שלה את סמסונג (במילה לא ברמז) או את מתחרותיה.

הדף הזה של סמסונג זהו המשך של סרטוני הלעג על האייפון, סרטונים מגעילים ואפילו דוחים במקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שאני לא עובר לאנדרויד (ויש לי את האפשרות לרדת לסלון ולקחת את ה-S3 של אמי) היא

שאין לי כח למעבר הכרוך בזאת. אנשי קשר אין בעיה לגבות ולהעביר, הבעיה היא בהודעות SMS, היסטוריית

שיחות ממושכת ב-WhatsApp, אפליקציות שאני אוהב באייפון שאין לאנדרויד, תמונות שמסתנכרנות עם iPhoto, וכו׳.

לי כבר נמאס מהאייפון ואני מנסה לגרור איתו כמה שיותר. בגלל חוסר ״היכולות״ שלו אני ממעיט במכוון

מהביקוש שלי בסלולארי, ואולי בגלל זה אני גם לא ממהר לעבור למשהו אחר.

בכל אופן, 10 הסיבות שציוינו מבחינתי הן בכלל חסרונות. מדובר בנתונים שכבר נמצאים מעל לשנה בשוק ולא מחדשים כלום.

ובכלל, אני חושב שהתחום הזה לא יראה עוד חדשנות מלהיבה כמו פעם. כל החידושים שמפתחים היום, תשימו לב,

הם לא יותר מפיצ׳רים, לעתים אפילו מבישים, שבכל זאת מעוררים עניין (בעיקר) אצל לקוחות אמריקאים מטומ**ם.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iTunes Match

איכות הרכבה

רמת האפליקציות בiTunes Store

סנכרון בין מכשירים

גיבוי בiCloud

בתור מפתח זה מכשיר עדיף משמעותית

דפדפן מהיר יותר

מערכת הפעלה יציבה יותר

כל עוד לא פורצים את המכשיר הוא בטוח יותר

iMessages

עדכונים מגיעים day one לכל המכשירים וממשיכים להגיע במשך פי 2 זמן מבאנדרואיד

זה ככה כמה סיבות בשלוף.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון אולי לגודל המכשיר?

מה אכפת לך אם יצליחו לדחוף מסך 5 אינטש לגודל של ה S3?

למעשה זה מה שעשו..

הוא מתכוון לגודל המסך, לא המכשיר.

המרחק שהאגודל שלך צריך לעבור כדי להגיע מנקודה לנקודה במסך פשוט גדול מידיי במסכים שגדולים מ4" (בערך, תלוי בגודל של היד והאורך של האצבעות). אני אחרי חצי שנה עם גלאקסי נקסוס (4.6") וכואבת לי האגודל, אסמסים, מיילים, אינטרנט והאצבע באיזשהו שלב התחילה לכאוב.

לגבי הגודל של המכשיר עצמו, לא ביג דיל, החזקתי נוט2 בכיס והוא הרגיש לי יותר טוב ופחות צפוף מהסמסונג שקר כלשהו שהיה לי באותו זמן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר יודע איפה הגבול העליון שלי עובר (באזור ה-"4.5-4.7), ואשתי למשל לא תסתדר עם משהו מעל "4.

הרמת לי להנחתה אבל אני אוותר :lol::wink::twisted:

בקשר למה שרשמת, נכון לחלוטין, החברות כותבות שטויות רבות על המכשירים שלהן, העיקר שתקנו את שלהן ולא של האחרים.

בסופו של יום המכשיר הכי טוב הוא זה שמתאים לדרישות שלך.

אישית יש לי אייפון 4, הרגיל לא הS, ואני מבסוט, יש מיילים וכול שאר האפליקציות, עובד חלק ולא נתקע, ובסופו של יום הוא מספיק קטן כדי להיכנס לכיס ולא להוות מטרד.

לא מוצא סיבה לזרוק סכום כסף לא מבוטל על מכשיר שה"חידושים" שיש בו לא מעניינים או עוזרים לי במשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרות הזו דועכת במהירות.

כל הסמארטפונים היום - כמעט אותו דבר.

WP8, IOS או אנדרויד.

כולן מחזיקות מלאי אפליקציות שלא נשתמש ב99.9% ממנו.

כולן עם מצלמות מצוינות, כולן מהירות.

הכל עניין של טעם אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...